Son Dakika Haberleri: Tvf Başkanı Üstündağ'dan Halkbank'a Ziyaret

Tvf Başkanı Üstündağ'dan Halkbank'a Ziyaret

10 gün önce

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve TVF'nin liglerden sorumlu asbaşkanı Ahmet Göksu, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'ı makamında ziyaret etti.

Tvf Başkanı Üstündağ'dan Halkbank'a Ziyaret, System.String[]
 Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve TVF'nin liglerden sorumlu asbaşkanı Ahmet Göksu, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'ı makamında ziyaret etti.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre ziyarete, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve TVF Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Kaya ile Halkbank Genel Müdür Yardımcısı, TVF Lig Kurulu Koordinatörü ve Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu'nun da katıldığı belirtildi.

Görüşmede, alt yapılarda voleybola katkı sağlanması ve geliştirilmesi konularının üzerinde durulduğu, Türkiye ve Avrupa voleybolundaki güncel konuların ve gelişmelerin ele alındığı vurgulandı.

Geçmişte voleybola yaptığı katkı, destek ve yatırımlarından dolayı Halkbank Spor Kulübüne teşekkürlerini ileten Üstündağ'ın, voleybolun gelişimiyle ilgili projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunduğu ifade edildi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ'ın, Halkbank Genel Müdürü Arslan'a plaket ve üzerinde adının yazılı olduğu milli takım formasını hediye ettiği kaydedildi.

YORUMLAR


Sırra Kadem Basan Ali Kırca, Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Görüntülendi İki Hafta Önce Survivor'a Giden Ümit Karan'ın Kapısına İcra Memurları Dayandı

Devlet Sanatçısı Türkay Altay, Hayatını Kaybetti