Batman'ın yeni başrol oyuncusu Robert Pattinson, koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Batman'ın yeni başrol oyuncusu Robert Pattinson, koronavirüse yakalandı

03.09.2020 23:27

Alacakaranlık film serisiyle tanınan ünlü aktör Robert Pattinson'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Oyuncunun rol aldığı Batman filminin çekimleri de geçici olarak durduruldu.

Ünlü İngiliz aktör Robert Pattinson'un koronavirüse (Covid-19) yakalandığı ve başrol olarak rol aldığı yeni Batman filminin çekimlerinin durdurulduğu açıklandı.

Ünlü İngiliz aktör Robert Pattinson'ın (34) koronavirüse yakalandığı duyuruldu. Ünlü oyuncu Twilight (Alacakaranlık) film serisiyle tanınıyor. Öte yandan, oyuncunun rol aldığı ve henüz yapımı devam eden Batman filminin çekimlerinin de geçici olarak durdurulduğu ifade edildi.

ROBERT PATTİNSON KİMDİR?

Robert Douglas Thomas Pattinson 13 Mayıs 1986 tarihinde Londra'da doğdu. Babası, Richard, Amerika'dan araç ithal ediyordu. Annesi, Clare ise bir modellik ajansında çalışıyordu. Ayrıca Pattinson'ın Lizzy Pattinson ve Victoria Pattinson adında iki ablası bulunuyor. Londra'nın Barnes banliyösünde büyüdü. Ardından 12 yaşına kadar Tower House School'da okudu. Sonrasında eğitimine The Harrodian School'da devam etti. Barnes Theatre Company'de amatör tiyatroya dahil oldu ve Guys and Dolls oyununda küçük bir rol aldı. Ardından Anything Goes, Our Town, Macbeth ve Tess of the d'Urbervilles oyunlarında oynadı.

12 yaşındayken modellik yapmaya başladı. Hackett'in 2007 defilesinde podyuma çıktı ardından Aralık 2008'de modellik yapmaktan vazgeçti ve mesleği bıraktı. 2013 yılının Haziran ayında Pattinson, Dior Homme'un yeni yüzü seçildi ve Romain Gavras tarafından yönetilen 1000 LIVES başlıklı reklam kampanyasında yer aldı. Reklam kampanyasının fotoğrafçısı Nan Goldin, Robert'ın kampanya için çekilen fotoğraflarının koleksiyonunu Robert Pattinson: 1000 Lives adlı bir kitapta topladı ve yayımladı.

Rol aldığı ilk yapımlar Ring of the Nibelungs adına Alman yapımı televizyon filmi ve Reese Witherspoon'un başrolünde yer aldığı Vanity Fair oldu. Ancak Vanity Fair'de oynadığı sahneler sonradan çıkarıldı ve sadece filmin DVD'sinde yayınlandı.

FİLMLERİ-DİZİLERİ

2004 - Vanity Fair

Ring of the Nibelungs

2005 - Harry Potter and the Goblet of Fire

2006 - The Haunted Airman

2007 - The Bad Mother's Handbook

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2008 - How to Be Twilight

2009 - Little Ashes

The Twilight Saga: New Moon

2010 - Remember Me

The Twilight Saga: Eclipse

Love & Distrust

2011 - Water for Elephants

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

2012 - Bel Ami

Cosmopolis

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

2014 - The Rover

Maps to the Stars

2015 - Queen of the Desert

The Childhood of a Leader

2016 - The Lost City of Z

2017 - Good Time

Fear & Shame

2018 - Damsel

2018 - High Life

2019 - The Lighthouse

2019 - The King

2019 - Waiting for the Barbarians

2020 - Tenet

2020 - The Devil All the Time

2021 - The Batman

Batman'ın yeni başrol oyuncusu Robert Pattinson, koronavirüse yakalandı
Batman'ın yeni başrol oyuncusu Robert Pattinson, koronavirüse yakalandı
Batman'ın yeni başrol oyuncusu Robert Pattinson, koronavirüse yakalandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Batman'ın yeni başrol oyuncusu Robert Pattinson, koronavirüse yakalandı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (1)
  • Hasan: Bu sezon izleyeceim son film bu olur oda batman serisine saygımdan yoksa bu herif serinin 5 para etmezi. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Ünlü tenisçi Zverev'den şiddet gören Sharipova korku dolu anları anlattı: Yastıkla boğmaya çalıştı Denizlispor maçında kırmızı kart gören Josef de Souza'ya 2 maç ceza verildi Ibrahimovic'ten Ronaldo'ya koronalı gönderme: Sen Zlatan değilsin, virüse meydan okuma Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı