Son Dakika Haberleri: Mehmet Erdem, Ahmet Kaya Şarkısını Söyledi!

Mehmet Erdem, Ahmet Kaya Şarkısını Söyledi!

5 ay önce

Ünlü sanatçı Mehmet Erdem,önceki gece Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde muhteşem bir konsere imza attı.

Mehmet Erdem, Ahmet Kaya Şarkısını Söyledi!, System.String[]

Sevenlerinin saatler öncesinden doldurduğu konser alanında şarkılarıyla geceye damgasını vuran Erdem, sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Programına 'Hakim Bey', 'Acıyı Sevmek Olur Mu?', 'Aşkımız Bitecek' gibi hit olmuş parçaları ile başlayan Erdem, son albümünden de şarkılar seslendirerek, ''Bu gece sizler için çok özel bir repertuvar hazırladık. Arabesk'den oyun havalarına kadar bir çok şarkıyı hep beraber söyleyeceğiz." dedi.

Konserinin sonlarına doğru Ahmet Kaya'nın 'Arka Mahalle' ve 'Kum Gibi' parçalarını söyleyen Mehmet Erdem, "Ahmet Kaya'dan şarkılar okumazsam olmazdı. Onunla aynı sahnede şarkılar söylemeyi çok isterdim." diyerek performansını Ahmet Kaya şarkılarıyla süsledi. Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalarak kendisini dinlemeye gelenleri adeta büyüleyen ünlü sanatçı, otuz beş şarkılık repertuvarı ile sahnesini ara vermeden sonlandırdı. Öte yandan başarılı sanatçı son zamanlarda gündemden düşmeyen kadına şiddete olaylarına da vurgu yaparak '' Kadınlara şiddeti lanetliyorum. İnşallah bu kötü olaylar son bulur. '' sözleriylede etkinlik alanını dolduran binlerce dinleyiciden alkış aldı.

Haber Yayın Tarihi : 08.12.2018 09:36 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı Buket Aydın'ın Görevden Alındığı İddiasına Kanal D'den Açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, YSK'nın İstanbul Kararına İlk Tepki: Bekleyeceğiz