Son Dakika Haberleri: Ünlüler Güzelleşmek İçin Nelerden Faydalanıyor

Ünlüler Güzelleşmek İçin Nelerden Faydalanıyor

4 yıl önce

Güzellikleriyle göz kamaştıran ünlü yıldızlar sanıldığının aksine pahalı kremler yerine doğal yöntemlerden faydalanıyor.

Ünlüler Güzelleşmek İçin Nelerden Faydalanıyor, System.String[]
 Jennifer Lopez, acıktığı zaman dolabın içinde kaybolmak yerine greyfurt koklayarak açlık hissini gideriyor. Angelina Jolie, pahalılığıyla nam salmış havyarı cilt bakımı için kullanarak güzelliğine güzellik katıyor. Jennifer Love Hewitt, yüzündeki aknelerden ve onların kırmızı görüntüsünden kurtulmak için diş macunu kullanıyor. Mentol kızarıklığa iyi geliyor. Ancak bu yöntemi uygulamayı düşünüyorsanız önce cildinizin küçük bir bölümünde deneyin. Zira sonrasında küçük bir kızarıklıktan kurtulayım derken, daha büyüğüyle karşı karşıya kalabilirsiniz.Demi Moore'un güzellik sırrı: Sülükler! Yaşına rağmen böylesi sağlıklı bir cilde sahip olmasının sırrı, sülük tedavisiyle kanını detoksifiye etmesinde gizliymiş.Cameron Diaz, kimyasal peeling ürünleri yerine süt tozunu kullanıyor.Gwyneth Paltrow, saçlarının elektriklenmesini önlemek için saçlarını kabak lifiyle tarıyormuş.Saç kreminden bile daha etkili bir yöntem olduğunu savunan Catherine Zeta Jones, saçlarını bira ile yıkayarak yumuşatıyor ve nemlendiriyormuş.
Yaşlı Adamın, Çocuktan Düşen 100 Lirayı Alıp Kaçtığı Anlar Kameralara Yansıdı Market İşletmecisinin Ateşe Verdiği Cips, Plastik Gibi Yandı Fethullah Gülen'in Kardeşi Salih Gülen, Saklandığı Evde Ölü Bulundu