Son Dakika Haberleri: Vali Kahraman, Uygulama Noktalarında İnceleme Yaptı

Vali Kahraman, Uygulama Noktalarında İnceleme Yaptı

3 yıl önce

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, polis ve asker uygulama noktalarında denetleme yaparak durdurulan araçlardaki şoför ve yolculara çikolata ikram etti.

Vali Kahraman, Uygulama Noktalarında İnceleme Yaptı, System.String[]
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, polis ve asker uygulama noktalarında denetleme yaparak durdurulan araçlardaki şoför ve yolculara çikolata ikram etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Kahraman'ın gece saatlerinde Tercan ilçesine bağlı Mercan Beldesi yakınlarında bulunan askeri uygulama noktası ile Erzincan- Erzurum karayolu üzerinde bulunan polis güvenlik uygulama noktalarında denetim yaptı.

Güvenlik tedbirleri ve yapılan uygulamalar hakkında yetkililerden bilgi alan Kahraman, yol uygulamasında vatandaşlarla sohbet edip, görevli asker ve memur ile vatandaşlara çikolata ikram etti.

Açıklamada Kahraman'ın şu ifadelerine yer verildi:

"Polisimiz ve jandarmamız, devletin görünen yüzü ve caydırıcı gücüdür. Vatandaşımız sokakta ya da bu gibi noktalarda güvenlik güçlerimizi gördüğünde kendisini daha güvende hissediyor. Denetimlerde vatandaşlarla yaptığımız sohbetlerde de bunu gördük. Toplumun huzur ve güvenliğini sağlamak için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakar ve cefakarca görev yapan güvenlik görevlilerimizin çalışmalarına ortak olmak ve her zaman onların da yanında olduğumuzu hissettirmek için gece gündüz demeden onlarla birlikte çalışıyoruz."Derecik'te PKK'lıların Gönderdiği Patlayıcı Yüklü Drone, Vurularak Düşürüldü Safiye Soyman, Duş İtirafıyla Hayranlarının Midesini Bulandırdı! Seçime 5 Gün Kala Son Anket! 2 Büyükşehir El Değiştiriyor