"Varsa Bir Karikatürün Alırım" - Son Dakika

"Varsa Bir Karikatürün Alırım"

09.02.2017 16:39

Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi'nde Leman dergisi ile ortak amatör günleri başlıyor.

Amatör çizerler karikatürlerini Muhlis Bey'in çizeri, büyük usta Behiç Pek'e gösterecek.

Kadıköy Belediyesi geçtiğimiz aylarda açtığı Karikatür Evi'nde atölye çalışmalarına, sergilere bir yenisini daha ekledi. Leman Amatör Günleri Karikatür evine taşınıyor.

Muhlis Bey'in çizeri, büyük usta Behiç Pek, amatör karikatüristlerin çizgilerini görmek başta Leman dergisi olmak üzere dergilere yönlendirmek, karikatür çizim teknikleri ve espri bulma yöntemleri konusunda genç çizerlerle muhabbet etmek için Karikatür Evi'nde olacak. Pazar günleri yapılacak buluşmalar saat 12.00'de başlayıp 15.00'e kadar sürecek.

Behiç Pek'in Karikatür Evi'de olacağı tarihler şöyle :
Şubat: 12 Şubat Pazar – 26 Şubat Pazar
Mart: 12 Mart Pazar- 26 Mart Pazar
Nisan: 9 Nisan Pazar – 30 Nisan Pazar
Mayıs: 14 Mayıs Pazar- 28 Mayıs Pazar

 Varsa Bir Karikatürün Alırım

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Varsa Bir Karikatürün Alırım' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüs nedeniyle büyük talep gören propolis, ölçüsü ve türüne göre 100 TL'ye kadar alıcı buluyor Önümüzdeki 3 gün boyunca etkili olacak çöl tozları için koronavirüs uyarısı: Sakın dışarı çıkmayın Fransa'da polis şiddeti, halkı sokağa döktü! Çatışmalara "Macron İstifa" sloganları damga vurdu Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor