Velilerin dikkatine! Ders seçme süresi 7 Şubat'a kadar uzatıldı - Son Dakika

Velilerin dikkatine! Ders seçme süresi 7 Şubat'a kadar uzatıldı

20.01.2022 11:00

Milli Eğitim Bakanlığı, seçmeli dersler için tercih sürecini, olumsuz hava şartları nedeniyle 7 Şubat günü saat 17.00'ye kadar uzattı.

Milli Eğitim Bakanlığı, olumsuz hava şartları nedeniyle seçmeli derslerin tercih süresini uzattı. Öğrencilerin okullarda açılmasını istedikleri seçmeli dersler için yarın sona erecek tercih süreci için son tarih 7 Şubat saat 17.00 olarak belirlendi.

"TALEPLER DOĞRULTUSUNDA UZATILMIŞTIR"

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Öğrencilerin okullarda açılmasını istedikleri seçmeli dersler için yarın sona erecek tercih süreci, 7 Şubat saat 17.00'ye kadar uzatıldı. Ortaokul ve liselerde seçmeli derslerin seçimi için tercih süreci, olumsuz hava şartları nedeniyle öğrencilerin okula gidememesi dolayısıyla gelen talepler doğrultusunda Bakanlık tarafından uzatıldı."

YORUMLAR
500
ENI ve Total, Rumların sözde MEB'indeki sondaj çalışmalarına yeniden başladı ENI ve Total, Rumların sözde MEB'indeki sondaj çalışmalarına yeniden başladı Sorgun'da kitap okuma yarışması düzenlendi Sorgun'da kitap okuma yarışması düzenlendi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Velilerin dikkatine! Ders seçme süresi 7 Şubat'a kadar uzatıldı - Son Dakika


Advertisement