Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu! - Son Dakika

Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!

07.02.2018 08:38
Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!

Oleg Cassini kreatif direktörü Viola Chan, Viola Chan Premium markasının İlkbahar-Yaz Kolekisyonu'nu 6 Şubat Salı günü Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen görkemli bir defileyle sundu.

Oleg Cassini kreatif direktörü Viola Chan, Viola Chan Premium markasının İlkbahar-Yaz Kolekisyonu'nu 6 Şubat Salı günü Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen görkemli bir defileyle sundu. Viola Chan for Oleg Cassini SS'18 defilesinde, tasarımlardaki romantik ve maksimal kalıplar ön plandaydı. Gelinlikten gece elbisesine 35 adet tasarımın sunulduğu defilede moda ve sanat dünyasından İvana Sert, Cemre Kemer, Yasemin Yürük, Seçkin Piriler, Meral Kaplan gibi isimler de ön sırada yer aldı.

Viola Chan for Oleg Cassini koleksiyonunda modern çağın masal kahramanları baş rolde. İmza niteliğinde bir koleksiyon hazırlayan tasarımcı, romantik ve bir o kadar da güçlü kalıpları incelikli işçilikle birleştiriyor. Koleksiyonun öne çıkan kahramanlarıysa; üç boyutlu çiçekler, saray düğünlerine gönderme yapan asimetrik kesim tüylü kumaşlar, boncuk işlemeler, transparan yaka detayları ve saçlarda kullanılan aksesuarlar.

Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!

Romantizm ve cazibenin birleştiği tasarımlarda Viola Chan'in güçlü ve bir o kadar da feminen çizgisini hissetmek mümkün. Alışılanın aksine kırmızı, şampanya, uçuk pembe ve mavi tonlarının geniş yer bulduğu koleksiyonda, kendinden simli kumaşlar ve işlemeler; derinlikli yakalar ve gizemli sırt dekolteleriyle birleşiyor. Zamansız tasarım anlayışını sezon trendleriyle ustaca birleştiren tasarımcı bu sezon da her yıl olduğu gibi kendi masalının kahramanlarını birer tanrıçaya dönüştürmeye kararlı... Beş binin üzerinde boncuk, pul ve kristalin 40 saatten fazla sürede işlendiği sanat eserini andıran gelinliklerde uzun kuyruklar, volan detayları ve şifon ve satenin ustaca kullanımı dikkat çekiyor. Etek bölümlerinde kullanılan dantel ve tüy detaylar ile hacimli fakat zarif bir görünüm hedeflenmiş.

Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!

Koleksiyonda, üç boyutlu danteller ve şifonlar, eteklerde yaratıcı biçimde kullanılmış volanlar ile romantik görünümler elde edilmiş, vücudu tamamen saran kalıplarla tasarımcı 2018 gelinlerini kusursuz bir heykel formunda resmetmiş. Yılın trendi olan "saray düğünlerine" göndermeler yapan koleksiyonun ilham noktasıysa sofistike ve ne istediğini bilen güçlü kadınlar. 35 parçalık koleksiyonda metalik dantellerin parıltılı görünümlerine modern kesimler eşlik edecek.

Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!

OLEG CASSİNİ, 50 YILI AŞAN TASARIM YOLCULUĞUNU KUTLUYOR

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan ve 100 kişilik yaratıcı ekibi her yıl yüzlerce gelinliğe imza atıyorlar. Chan, kendi adını taşıyan bu özel koleksiyonla Oleg Cassini kadınlarına farklı bir dünya sunuyor. Oleg Cassini, böylece koleksiyonunu zengileştirirken, 50 yılı aşkın süredir asla duraksamayan tasarım yolculuğuna ve çok yönlülüğüne de saygı duruşunda bulunuyor.

Viola Chan Premium koleksiyonuna Oleg Cassini mağazalarından ulaşmanız mümkün.

Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!
Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!
Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu!
YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Viola Chan'den Saray Düğünlerine Saygı Duruşu! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement