Yan Bakma Kavgası Kanlı Bitti - Son Dakika

Yan Bakma Kavgası Kanlı Bitti

31.05.2016 11:13
Yan Bakma Kavgası Kanlı Bitti, System.String[]

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde yan bakma tartışması kanlı bitti, 2 kişi ağır yaralandı.

Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde, yan bakma yüzünden kendisini döven 2 kişiyi tabancayla ağır yaralayan Mehmet Yardım polis tarafından gözaltına alındı.

KURŞUNLARLA AĞIR YARALANDI

Üç gün önce Yıldırım İlçesi Şehitler Caddesi üzerinde karşılaşan aynı mahalleden birbirlerini tanıyan 35 yaşındaki Mehmet Yardım ile 31 yaşındaki Bilal Çakır ve 32 yaşındaki Metin Sabak, iddiaya göre yan bakma yüzünden tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bilal Çakır ve Metin Sabak, Mehmet Yardım'ı dövdü. Bunun üzerine Mehmet Yardım yanında bulunan tabancayla Bilal Çakır ve Mehmet Sabak'a ateş etti. Vücutlarının çeşitli bölgelerinde isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Bilal Çakır ve Metin Sabak çevredeki vatandaşlar tarafından Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

ZANLI TESLİM OLDU

Olaydan sonra kaçan Mehmet Yardım dün Fomara Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından ifadesi alınan Mehmet Yardım Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi.

SORUŞTURMALAR SÜRÜYOR

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Yan Bakma Kavgası Kanlı Bitti
Yan Bakma Kavgası Kanlı Bitti

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Yan Bakma Kavgası Kanlı Bitti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Napoli, stadının adını Diego Armando Maradona olarak değiştiriyor Edirne'de 36 saat su kesintisi yaşanacak Spiker, kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için morluk ve yara izi makyajıyla haber sundu Karı-koca bir hafta arayla koronavirüse yenik düştü Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Sağlık Bakanlığı açık test politikasına geçti! Semptom göstermeyenler de günlük koronavirüs tablosunda yer alacak Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı