Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi - Son Dakika

Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi

04.11.2014 10:41
Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi, System.String[]

Erzurum’da Adalet Akademisi tarafından düzenlenen seminere katılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili ve 3’ncü Daire Başkanı Metin Yandırmaz ile Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil, Erzurum Baro Başkanlığı’na seçilen Başkan Talat Göğebakan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Erzurum'da Adalet Akademisi tarafından düzenlenen seminere katılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili ve 3'ncü Daire Başkanı Metin Yandırmaz ile Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil, Erzurum Baro Başkanlığı'na seçilen Başkan Talat Göğebakan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

YANDIRMAZ,'YARGI MİLLETİN YARGISI OLACAK'

Baro Başkan Yardımcısı Osman Akın, Yönetim Kurulu Üyeleri, İknur Sarcan, Serap Çimen, Serkan İnce, Mehmet Keleş, Gürkan Soykan, Mustafa Çelebi, Adem Kaya, Sefa Çakıroğlu ve Hatip Dursun ve avukatlar ile bir araya gelen Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili Metin Yandırmaz,'Bu gün Erzurum Barosu'nu ziyaret etmekten ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Bu mutluluğum uzun yıllar aynı mahalle'de büyüdüğümüz kadim dostum değerli kardeşim Talat Göğebakan'nın Erzurum Baro Başkanlığı'na seçilmesini tebrik ediyor, değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum. HSYK seçimlerinden sonra, mazbatamızı alarak yeni görevimize başladık. İnşallah bize teveccüh gösteren meslektaşlarımızı mahçup etmeyeceğiz. Yargı milletin yargısı olacaktır. Laiki ile görevimizi yerine getireceğiz. Ülkemize hayırlı olsun.' Dedi.

BAŞKAN GÖĞEBAKAN'DAN YANDIRMAZ VE AKÇİL'E PLAKET

Baro Başkanı Talat Göğebakan, ise 'Bugün burada ayrı bir mutluluğu yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Erzurum'umuzun medarı iftiharı değerli hemşehrimiz, aynı mahalle'de birlikte büyüdüğümüz değerli kardeşim Metin Yandırmaz'ın HSYK Başkanvekiliği görevine seçilmesinden Erzurum Barosu olarak büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. HSYK Başkanvekilimiz Metin Yandırmaz'a, Adalet Akademisi Başkanımız Yılmaz Akçile'e yeni görevlerinde başarılar diliyor, şükranlarımı sunuyorum' dedi.

Baro Başkanı Talat Göğebakan, HSYK Başkanvekili Metin Yandırmaz'a, Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil'e yeni görevlerinde başarı temenisinden bulunarak, Yandırmaz ve Akçil'e Erzurum Barosu adına plaket ve gümüş işlemeli Oltu taşı tespih hediye etti. - ERZURUM

Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi
Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi
Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Uyuşturucudan aranan şahıs kısıtlamaya uymayınca yakalandı Domuz avına giden talihsiz adam, arkadaşının tüfeğinden çıkan merminin hedefi oldu Yunanistan, Girit'te ABD ile birlikte S-300 hava savunma sistemini test etti Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'ın penaltısıyla ilgili olay sözler: Futbolu öldürmek için her şeyi yapıyorlar Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı