Yasin Obuz, yeni şarkısını yayınladı! Kısa sürede 500 binin üzerinde izlendi - Son Dakika

Yasin Obuz, yeni şarkısını yayınladı! Kısa sürede 500 binin üzerinde izlendi

Kısmetse Olur, Yemekteyiz, Masterchef ve Survivor 2020 yarışmalarıyla ünlenen Yasin Obuz'un "Ala" isimli rap şarkısını bu akşam yayınlandı. Obuz'un klibinde Cemal Can Canseven, Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım yer aldı. Şarkı klibi, kısa sürede 570 binden fazla izlendi.

Yasin Obuz, yeni şarkısını yayınladı! Kısa sürede 500 binin üzerinde izlendi, System.String[]

Kısmetse Olur, Yemekteyiz, Masterchef ve Survivor yarışmalarıyla tanınan Yasin Obuz, "Ala" isimli yeni bir rap şarkısı çıkardı. Şarkıcılığa soyunan Yasin'e klibinde Survivor'dan arkadaşları Cemal Can Canseven, Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım eşlik etti.

AĞUSTOS AYINDA STÜDYOYA GİRMİŞTİ

Survivor 2020 yarışmacılarından Yasin Obuz, çıkaracağı rap şarkısı için ağustos ayında stüdyoya girmişti. Şarkıyı Burak King'den aldığını belirten Yasin Obuz, müzik konusunda da iddialı olduğunu söylemişti.

KISA SÜREDE 500 BİNİN ÜZERİNDE İZLENDİ

Yasin Obuz'un "Ala" adını verdiği şarkısı bu akşam 19.00'da YouTube'da yayınlandıktan sonra 570 binin üzerinde izlendi.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 23:34

Son Dakika Magazin Yasin Obuz, yeni şarkısını yayınladı! Kısa sürede 500 binin üzerinde izlendi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Mbwana Samatta ile görüşmelere başladığını KAP'a bildirdi Adres sormak istedikleri vatandaşı vurdular FETÖ'nün 'Maceracısı' Murat Yeni 8 yıl hapse mahkum edildi Ülke sağanak yağışa teslim! Meteoroloji bölge bölge uyardı Kelebek hastası çocuklarına dokunamayan anne-babanın tek bir isteği var Kente gelenlerin ilk tattığı 300 yıllık lezzet: Muğla saraylısı Fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, koronavirüsü yendi Ebru Gündeş, yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş'i sessiz sedasız defnetti