Yatağında can çekişen yaşlı kadına aldırmadan varını yoğunu çaldı! Odadaki kamera her şeyi ortaya çıkardı - Son Dakika

Yatağında can çekişen yaşlı kadına aldırmadan varını yoğunu çaldı! Odadaki kamera her şeyi ortaya çıkardı

06.11.2020 15:06

İngiltere'de bir muhtar, köyündeki yatalak bir kadının odasına girip hırsızlık yaptı. Daha sonra can çekişen kadın için ambulans çağırıp hastaneye götürülmesine yardım etti. Hırsızlık yapan muhtarın foyası, hayatını kaybeden kadının çocukları tarafından odasına yerleştirilen kamera sayesinde ortaya çıktı.

İngiltere'nin Northampton şehrinde sadece emeklilerin yaşadığı bir köyün muhtarı olan 33 yaşındaki Adam Brooks, ölmek üzere olan 83 yaşındaki kadının odasına girip parasını çaldıktan sonra ambulans çağırdı. Hastaneye kaldırılan kadın birkaç saat sonra hayatını kaybetti. Güvenlik kamerası görüntülerinde kadının parasını çaldığı tespit edilen Adam'a 27 ay hapis cezası verildi.

HASTA KADININ PARA VE MÜCEVHERLERİNİ ÇALDI

Hayatını kaybeden kadının ailesi, hasta kadının yatağının başına konulan kamera görüntülerine bakınca muhtarın yaptığı hırsızlık ortaya çıktı. Can çekişen kadın hasta yatağında yardım beklerken, muhtar ise o anlarda odada bulunan paraları ve mücevherleri çaldı. Tüm çekmeceleri kontrol ettiği görülen şahsın o anlarına ait görüntüleri polise verildi.

AMBULANSA TAŞINMASINA YARDIM ETMİŞ

Hayatını kaybeden kadının çocukları Kevin ve Martin, yatalak annelerini izlemek için yatağın başına kamera koyduklarını, annelerinin vefatından sonra son saatlerinde neler yaptığını görmek için kamera kayıtlarına baktıklarını söyledi. Acılı aile, kamerada gördükleri karşısında gözlerine inanamadıklarınıaktardı.

HAPİS CEZASI ALDI

Ölmek üzere olan kadının parasını çaldıktan sonra ambulans çağıran ve yaşlı kadının ambulansa taşınmasına yardım eden muhtara 27 ay hapis cezası verildi.

Yatağında can çekişen yaşlı kadına aldırmadan varını yoğunu çaldı! Odadaki kamera her şeyi ortaya çıkardı

Son Dakika Dünya Yatağında can çekişen yaşlı kadına aldırmadan varını yoğunu çaldı! Odadaki kamera her şeyi ortaya çıkardı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Galatasaray Muslera'ya 1+1 yıllık yeni sözleşme önerdi TBMM Başkanı Şentop: Milletvekillerine aşı yapılacağı iddiası külliyen yalandır Hakkında yakalama kararı çıkartılan Youtuber Fariz, gözaltına alınma anını da şova çevirdi Başbakan Johnson bugün İngiltere'de tüm gazetelerin manşetinde: Kaybedilen her hayat için çok ama çok üzgünüm İç savaşa sürüklenen Hollanda'da göstericilerin bir köprüyü havaya uçurduğu iddia edildi Cengiz Kurtoğlu ağlayarak anlattı: Üvey annem beni buz gibi suyla banyo yaptırır ve döverdi 2 yıldır borcunu ödemeyen Defne Samyeli'ye büyük şok! Haciz memurları kapıya dayandı Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı