"Yaz Kur'an Kursları" başladı - Son Dakika

"Yaz Kur'an Kursları" başladı

30.06.2022 22:51

Diyanet İşleri Başkanlığınca her yıl okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte açılan "Yaz Kur'an Kursları" başladı.

Diyanet İşleri Başkanlığınca her yıl okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte açılan "Yaz Kur'an Kursları" başladı. Kurslara katılacak çocukların dini yükümlülüklerini yerine getirebilmeleri için gerekli dua ve sureleri ezberlemeleri ve Kur'an-ı Kerim'i meali ile birlikte okuma alışkanlığı kazanmaları amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığınca cami ve Kur'an kurslarında düzenlenen "Yaz Kur'an Kursları" 26 Ağustosta sona erecek.

YORUMLAR
500
'Yazımda Kardeşlik Var' temalı Diyanet Gençlik Kampı tamamlandı 'Yazımda Kardeşlik Var' temalı Diyanet Gençlik Kampı tamamlandı Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan bankaların emekli promosyonlarıyla ilgili 'caiz değil' açıklaması geldi Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan bankaların emekli promosyonlarıyla ilgili 'caiz değil' açıklaması geldi TDV Kazakistanlı çocuklara Kur'an-ı Kerim hediye etti TDV Kazakistanlı çocuklara Kur'an-ı Kerim hediye etti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Yaz Kur'an Kursları' başladı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement