Yeşilova Grup Köyleri İçmesuyu Şebeke Hattı Çalışmalarında Son Aşamaya Gelindi - Son Dakika

Yeşilova Grup Köyleri İçmesuyu Şebeke Hattı Çalışmalarında Son Aşamaya Gelindi

02.01.2012 14:02
Yeşilova Grup Köyleri İçmesuyu Şebeke Hattı Çalışmalarında Son Aşamaya Gelindi, System.String[]

Aksaray merkeze bağlı Gözlükuyu, Dikmen köyleri ile Taşpınar beldesine Helvadere'den gelen içmesuyu şebeke yenileme çalışmalarında son aşamaya gelindiği bildirildi.

Aksaray merkeze bağlı Gözlükuyu, Dikmen köyleri ile Taşpınar beldesine Helvadere'den gelen içmesuyu şebeke yenileme çalışmalarında son aşamaya gelindiği bildirildi.

Yeşilova Grup Köyleri İçme Suları Birliği Başkanı Emin Koçak, gazetecilere yaptığı açıklamada, çalışmaların hava şartlarının olumsuzluğuna rağmen devam ettiğini ve hattın biran önce yenilenerek vatandaşlara suyun verileceğini belirtti.

Devam eden çalışmalara köy muhtarlarının, köylülerle birlikte destek olduğunu anlatan Koçak, içmesuyu şebeke hattı yenileme çalışmalarının 2-3 gün içinde biteceğini vurguladı.

Hasandağı eteklerinde olumsuz hava koşullarına rağmen çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Koçak, şunları kaydetti:

"İçmesuyu hattındaki çalışmaların biran önce bitirilmesi için Dikmen ve Gözlükuyu köylerinden vatandaşlarımızda gelerek çalışmaya destek veriyorlar. İmece usulüyle çalışmaları sürdürüyoruz. Burada yapılan çalışmanın ne kadar büyük ve zor olduğunu anlamak için buraya gelmek lazım. 2 yıldır devam eden çalışmalar inşallah 2-3 gün içinde tamamen bitecek ve 50 binden fazla insan artık su sıkıntısı yaşamayacak. Çalışmaların tamamlanmasında milletvekillerinden Valimize, İl Özel İdaresinden İl Genel Meclis üyelerine, belediyelerden muhtarlıklara kadar herkesin emeği var. İnşallah emekler karşılığını bulacak."

- AKSARAY

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yeşilova Grup Köyleri İçmesuyu Şebeke Hattı Çalışmalarında Son Aşamaya Gelindi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Lunaparkta rezalet! Genç çift, bindikleri dönme dolapta cinsel ilişkiye girdi Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar ABD'li hava yolu şirketi United Airlines, 2020'de 7 milyar dolar zarar etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı