Son Dakika Haberleri: Yeşim Salkım'dan Eleştirilere Sert Cevap: Yormayın Fındık Beyninizi

Yeşim Salkım'dan Eleştirilere Sert Cevap: Yormayın Fındık Beyninizi

2 yıl önce

Eğreti Gelin Ladik filminin başrol oyuncusu Yeşim Salkım, film hakkında yapılan kötü yorumlara "Yormayın o fındık beyninizi" diyerek cevap verdi.

Oynadığı Eğreti Gelin Ladik filminin gişede istenilen ilgiyi görmemesinin ardından 'gişede çakıldı' yorumlarını okuyan Yeşim Salkım, eleştirilere sert dille yanıt verdi.

BEKLENEN İLGİYİ GÖRMEDİ

Başrollerinde Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı gibi isimlerin yer aldığı Eğreti Gelin Ladik filmi 13 Nisan'da vizyona girdi. 34 salonda gösterime giren filmi ilk 3 günde sadece 796 kişi izledi, 10.745 TL'lik hasılat yaptı.

'VARSIN FİLM GİŞEDE ÇAKILSIN, AHLAKTA AYAKTAYIZ'

'Biz festival filmi çektik' diyen Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yayınladığı videonun altına şunları yazdı: "Varsın gişede çakılsın ahlakta dimdik ayaktayız çok şükür. Sinema sanatı bilmeyen hadsizlere cevaben bu; siz kim film eleştirmeni olmak kim, gitseniz ne yazar?

'YORMAYIN O FINDIK BEYNİNİZİ'

Sizin gibilerin bu konuda bilgisi uyduruk aşk dizilerinden öteye gitmeyeceğinden yormayın o fındık kıvamında beyninizi, yazık zaten işlevi yok haydi."

Öte yandan filmde rol alan Hakan Eren ile ilgili Yeşim Salkım, ''Hakan Eren'in performansı da şahane. 25 senelik arkadaşımla seviştim, bu kadar söyleyebilirim." demişti.

Haber Yayın Tarihi : 19.04.2018 03:58 

YORUMLAR


İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı Game Of Thrones'ta Arya Stark'ın Bekaretini Kaybetme Sahnesi Tepki Çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, YSK'nın İstanbul Kararına İlk Tepki: Bekleyeceğiz