Yığılca'da Doğal Gaz Çalışmaları - Son Dakika

Yığılca'da Doğal Gaz Çalışmaları

13.12.2017 16:28
Yığılca'da Doğal Gaz Çalışmaları, System.String[]

Düzce'nin Yığılca ilçesinde doğalgaz çalışmalarında ilk kazma vuruldu.

Düzce'nin Yığılca ilçesinde doğalgaz çalışmalarında ilk kazma vuruldu.

Yüklenici firma tarafından ilçede başlatılan çalışmalar için tören düzenlendi.

İlçe meydanında yapılan törende ilk kazma Yığılca Kaymakamı Muhammed İkbal Yelek ve Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit tarafından vuruldu. İlçenin doğalgaza kavuşması için yaz aylarına dek çalışmaların devam edeceği belirtildi.

Törende konuşan Yiğit, Yığılca'nın en önemli projelerden olan doğalgaz için ilk kazmanın vurulduğunu belirterek, "2018 yılında Yığılca'da doğalgazı abonelere vermeye başlayacağız. Dergaz ve taşeron firma çalışanlarına kazası belasız çalışma yürütmelerini temenni ediyorum." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yığılca'da Doğal Gaz Çalışmaları - Son Dakika


Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Çekya'da bilim insanları, koronavirüsü yüzde 99 oranında yok eden kağıt üretti