Son Dakika Haberleri: Yılbaşı Gecesi Yaşanan Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında

Yılbaşı Gecesi Yaşanan Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında

10 ay önce

Yılbaşı gecesi yaşanan köpek hırsızlığı güvenlik kamerasında Kamyonetle geldi, bağını çözdüğü köpeği koşturarak çaldı Halil Ayhopa, değerinin 15-20 bin TL olduğunu Kangal cinsi köpeğinin bulunmasını istiyorAFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde yaşanan bir hırsızlık olayı bu...

Yılbaşı gecesi yaşanan köpek hırsızlığı güvenlik kamerasında
Kamyonetle geldi, bağını çözdüğü köpeği koşturarak çaldı
Halil Ayhopa, değerinin 15-20 bin TL olduğunu Kangal cinsi köpeğinin bulunmasını istiyor

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde yaşanan bir hırsızlık olayı bu kadarına da pes dedirtirken, bir besihaneye giren hırsızlar kangal cinsi köpeği çalarak kayıplara karıştı. Çalınan hayvanın bulunması için şikayet başvurusu yapan sahibi, köpeğinin değerinin 15-20 bin TL civarında olduğunu savundu.
Olay, 2017 yılının son günü olan yılbaşı akşamı Kevser Mahallesi Burcu sokaktaki Halil Ayhopa'ya ait besihanede meydana geldi. Güvenlik kameralarına anbean yansıyan hırsızlık olayının şu şekilde gerçekleştiği görülüyor:
Besihanenin arka kapısının yer aldığı kısımdan bahçeye hızlı adımlarla giren bir şahıs kısa bir süre yürüdükten sonra gözlerden kayboluyor. Bu sırada yoldan da bir kamyonet hızlı bir şekilde geçerek iddialara göre bahçeye giren şahsı ileride beklemeye başlıyor. Yaklaşık 20 saniye sonra tekrara görüntüye giren şahıs yanındaki köpek ile birlikte koşarak bahçeden çıkıyor ve gözlerden kayboluyor. Yaşanan hırsızlık olayında köpeğin şahsa hiçbir tepki vermeden yanında koşması ise dikkatlerden kaçmıyor.
Olayın ardında karakola başvurarak şikayetçi olan köpeğin sahibi Halil Ayhopa ise köpeğinin bağlı olduğunu ve hırsızın bağı çözerek götürdüğü ifade etti. Köpeğinin 4 yaşında olduğunu ve değerinin de yaklaşık 15-20 bin TL civarında olduğunu kaydeden Ayhopa, köpeğinin bir an önce bulunmasını istedi.
Olayla ilgili polis tarafından başlatılan soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

YORUMLAR


Bilecik'te 'İnsanlık Ölmemiş' Dedirten Olay Trump'tan Yeni Türkiye Açıklaması: Yaptırımlar Konusunda Anlaşma Yapmadık

İstanbul Sultanbeyli'de Çocuğa Yaptırılan Hırsızlık Anbean Kamerada!