Yok Artık Kim Kardashian! - Son Dakika

Yok Artık Kim Kardashian!

03.01.2012 12:27
Yok Artık Kim Kardashian!

Kim Kardashian yakın arkadaşının gay olup olmadığını anlamak için önünde soyundu.

Son zamanlarda Türkiye karşıtı açıklamaları, bir ay içinde boşandığı basketbolcu sevgilisi ve geniş kalçalarıyla gündeme gelen Ermeni asıllı ünlü Amerikalı şov yıldızı Kim Kardashian, bu kez de yakın bir arkadaşına yaptığı sürprizle haber olmayı başardı.

Kardashian yakın bir arkadaşının gay olup olmadığını anlamak için, arkadaşının önünde soyundu. Ancak bu görüntüler, Kardashian'ın pek de manken fiziğine sahip olmadığını ortaya çıkardı.

Kourtney&Kim New York'ta adlı TV programının son bölümünde, Kim Kardashian bir otel odasında yakın arkadaşı ve PR gurusu Jonathan Cheban'ın gay olup olmadığını anlamak için bir test yapmaya karar verdi.

Kardashian bu amaçla arkadaşının önünde küçük bir striptiz yaparak soyunup elbise değiştirdi.

Kim Kardashian, bu test sonucunda arkadaşının gay olup olmadığını açıkça söylemedi, ancak 'Ben soyunurken hiç bakmadı" demekle yetindi.

Ancak bu şov bahanesiyle Kardashian beyaz tenini ve geniş kalçalarını da hayranlarına göstermiş oldu.

Oskar Thorvaldsson: Daha az farklı kaybetmeyi tercih ederdim Oskar Thorvaldsson: Daha az farklı kaybetmeyi tercih ederdim 5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları Basketbol: 18 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası Basketbol: 18 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yok Artık Kim Kardashian! - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement