Son Dakika Haberleri: Yüzündeki Şişliklerden Dolayı Görüntülenmek İstemeyen Nurgül Yeşilçay'ın Setinde Gerginlik Çıktı

Yüzündeki Şişliklerden Dolayı Görüntülenmek İstemeyen Nurgül Yeşilçay'ın Setinde Gerginlik Çıktı

4 ay önce

Yeni bir projeye başlayan oyuncu Nurgül Yeşilçay yeni dizisinin setinde objektiflere takıldı. Yüzü dolgu ve botokstan şişen oyuncu görüntü vermek istemeyince 20 kişilik set ekibi etten duvar ördü, gergin anlar yaşandı.

Nurgül Yeşilçay yeni dizisi "Gülperi"nin çekimlerine önceki gün başladı. Oyuncu setin ilk günü Bebek'teydi. Çekimlerde Yeşilçay, muhabirlerle köşe kapmaca oynadı. Görüntü vermek istemeyen Yeşilçay için güvenlik önlemleri alındı.

SET ÇALIŞANLARI TEPKİ GÖSTERDİ

Set molasında Yeşilçay'a karavanına giderken set ekibi eşlik etti. Ekip, görüntü alan muhabirlere tepki gösterdi. Fatma Girik'in 1982 yılında oynadığı "Gülsüm Ana" filminden esinlenen "Gülperi" dizisinde Yeşilçay, 3 çocuklu kapıcı Gülperi'ye hayat verecek.

YÜZÜNDEKİ ŞİŞLİKLER DİKKAT ÇEKTİ

Geçtiğimiz aylarda yüzüne yaptırdığı botoks ve dolgular nedeniyle eleştirilen Yeşilçay, bu müdahaleler nedeniyle pişmanlık duyduğunu açıklamıştı. Ancak oyuncunun yanak ve göz altlarındaki şişlikler, akıllara 'Yine mi botoks yaptırdı?' sorusunu getirdi. Gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynayan sanatçı, etrafını saran 20 kişilik ekibini yanından ayırmadı.

Nurgül Yeşilçay Yeni Dizisinde Bölüm Başına 150 Bin TL Alacak


YORUMLAR


Gayrimenkul Kıymetler Borsası ile Alım-Satım ve Kiralama İşlemleri 7/24 Elektronik Ortamdan Yapılabilecek 6,3 Milyar Dolarlık 'Star Rafinerisi' Açıldı

Can Simidi ve 1 Ekmekle Yüzerek Yunanistan'a Kaçmaya Çalışırken Baygınlık Geçirdi