Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi - Son Dakika

Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi

25.01.2017 08:35
Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi, System.String[]

Özer, NTV Radyo dinleyicileriyle yeni albümünün detaylarını ve neden çocuk sahibi olamadığını paylaştı.

"AZER BÜLBÜL TANIŞAMADIĞIM ÇOK İYİ BİR ŞARKICIYDI"

Aynı şarkıyı hem rock hem de arabesk versiyonuyla söylediği "1 Şarkı 2 Zerrin" single'ını piyasaya çıkaran Zerrin Özer, akıllarda kalmış bir şarkı ararken Azer Bülbül'ün "Duygularım" adlı parçasına denk geldiğini paylaştı. "Şarkı bana o kadar dokundu ki, 'bunu rock yapalım' dedim" diyen Özer, arabesk versiyonu çıkarma fikrinin de Özgür Aras'tan çıktığını anlattı.

Şarkıcı, Azer Bülbül ile tanışma fırsatını yakalayamadığı için de çok üzgün olduğunu belirtti.

"TÜRKÇE MÜZİKLERİN BAZILARINI 'FAST FOOD' OLARAK GÖRÜYORUM"

Türk müzik piyasasında şarkılar çok hızlı tüketilip yenilendikleri için bazı şarkıları "fast food"a benzeten ünlü sanatçı, genelde Türkçe müzik dinlemediğini daha çok pop, jazz, blues ve rock merakından dolayı Tina Turner, Led Zeppelin gibi sanatçı ve gruplara kulak verdiğini açıkladı.

"DEMET AKALIN'I SEVİYORUM"

Demet Akalın'ı "son derece çalışkan, takipçi ve işine çok titizlikle yaklaşan biri" olarak tanımlayan Özer; Ayla Aslan, Emre Aydın, Duman ve Redd gibi grup ve sanatçıların da sesini ve müziklerini beğendiğini sözlerine ekledi.

"O KADAR ÇOK ÇALIŞTIM Kİ ÇOCUK SAHİBİ OLAMADIM"

Çocuğu olsaydı mesleğiyle istediği kadar ilgilenemeyeceğini açıklayan ünlü sanatçı, "Ben mükemmeliyetçi bir insanım. Çocuğum olsaydı ve onunla ilgilenemeseydim, çok üzülürdüm. O kadar çok çalıştım ki, çocuk sahibi olamadım" dedi.

"YENİ POP ALBÜM YAPACAĞIM"

Zerrin Özer; 18 Şubat tarihinde MOI Sahne'de, 21 Şubat'ta da Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda sahne alacağını açıklarken yeni bir pop albümünün yakında sevenleriyle buluşacağının müjdesini verdi

Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi
Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Zerrin Özer, Azer Bülbül'ün şarkılarını yeniden seslendirdi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm final sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı ABD'de düştükleri su kanalında boğulmak üzere olan yaşlı çifti bir Türk kurtardı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti