Zlatan Ibrahimovic'ten ilginç veda: Şimdi beyzbol izlemeye geri dönebilirsiniz - Son Dakika

Zlatan Ibrahimovic'ten ilginç veda: Şimdi beyzbol izlemeye geri dönebilirsiniz

14.11.2019 09:59

Dünyaca ünlü forvet oyuncusu Zlatan Ibrahimovic Los Angeles Galaxy'ye kendine has şekilde veda etti. Zlatan, "Galaxy taraftarları, siz Zlatan'ı istediniz, ben size Zlatan'ı verdim. Bir şey değil. Hikaye devam ediyor. Şimdi beyzbol izlemeye geri dönebilirsiniz." dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan 38 yaşındaki oyuncu, "Geldim, gördüm, fethettim. Yeniden yaşadığımı hissettirdiği için LA Galaxy'ye teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Taraftarlara da seslenen Ibrahimovic, "Galaxy taraftarları, siz Zlatan'ı istediniz, ben size Zlatan'ı verdim. Bir şey değil. Hikaye devam ediyor. Şimdi beyzbol izlemeye geri dönebilirsiniz." paylaşımında bulundu.

İsveçli oyuncu, 2018'de transfer olduğu Los Angeles Galaxy'de son sezonunda çıktığı 31 maçta ağları 31 kez sarstı.

İşte Zlatan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım:

Zlatan Ibrahimovic'ten ilginç veda: Şimdi beyzbol izlemeye geri dönebilirsiniz

Son Dakika Spor Zlatan Ibrahimovic'ten ilginç veda: Şimdi beyzbol izlemeye geri dönebilirsiniz - Son Dakika Spor


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

En kapsamlı borç yapılandırma kanunu kabul edildi! Vergi ve SGK prim borçları 18 taksitle ödenebilecek Ermenistan'daki Paşinyan karşıtı protestolar 3'üncü gününe girdi! Ülkede iç savaş an meselesi Son Dakika! Çocuk parkındaki sembol tartışma yaratmıştı! Belediye Başkan Yardımcısı ile Park ve Bahçeler Müdürü görevden alındı Albayrak'ın istifasının kabulü sonrası Hamza Yerlikaya destek paylaşımını sildi Usta oyuncu Taner Barlas ve Gülşah Kıray boşanıyor Kediye çarpmamak için canını hiçe saydı, önce çöp konteynerına ardından direğe çarptı Aynı aileden 3 kişinin ölümüne neden olan Emrah Serbes, kalan tek kişiye 95 bin liralık icra takibi başlattı Sosyal mesafeyi ihlal eden vatandaşları uyaran kaymakama şaşırtan cevap: Tamam dayı