Zonguldak'ta şaşkınlık yaratan olay! Dereden fırlayıp kaptığı ördeği önce boğdu sonra midesine indirdi - Son Dakika

Zonguldak'ta şaşkınlık yaratan olay! Dereden fırlayıp kaptığı ördeği önce boğdu sonra midesine indirdi

20.05.2022 23:40

Zonguldak'ta Çaydamar Mahallesi'ndeki derede yaşananlar şaşkınlık yarattı. Nadir görülen bir su samuru, gözüne kestirdiği ördeği önce dereden kaptı sonra hızla uzaklaşarak başka bir yerde yedi.

Çaydamar Mahallesi'nde derede esnaf ve vatandaşlar tarafından fark edilen su samuru görenleri şaşkına çevirdi. Derede görülen su samuru, yakaladığı ördeği boğarak öldürdü. Vatandaşlar tarafından amatör kamera ile çekilen görüntülerde, su samurunun ağzında ördekle beraber dereden çıkmaya çalıştığı anlar saniye saniye görüntülendi.

"BİZ KOŞANA KADAR BOĞMUŞTU"

Yaşanan olayı anlatan Akif Bayrak, "Arkadaşlarla burada dolaşıyorduk. Suda bir boğuşma olduğunu fark ettim. Çok fazla önemsemedim. Bayağı büyük olduğunu fark ettim meğerse su samuruymuş. Derede ördek vardı yemliyordu. Birden ördeği boğdu. Müdahale etmeye çalıştık ama iş işten geçti. Burada daha önce hiç su samuru görmemiştim. Su samuru ördekle beraber yukarı çıkmaya çalıştı ama çıkamadı. Sonra gözden kayboldu" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (1)
500
Demirözü Barajı kar ve yağmur sularıyla tam doluluğa ulaştı Demirözü Barajı kar ve yağmur sularıyla tam doluluğa ulaştı Su kuşları yazın sulak alanların kurumasıyla Ağrı Dağı Milli Parkı'na sığınıyor Su kuşları yazın sulak alanların kurumasıyla Ağrı Dağı Milli Parkı'na sığınıyor Kuvvetli yağış sonrası yollar göle döndü, iş yerini su bastı Kuvvetli yağış sonrası yollar göle döndü, iş yerini su bastı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Zonguldak'ta şaşkınlık yaratan olay! Dereden fırlayıp kaptığı ördeği önce boğdu sonra midesine indirdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement