Zonguldak'ta şaşkınlık yaratan olay! Dereden fırlayıp kaptığı ördeği önce boğdu sonra midesine indirdi - Son Dakika

Zonguldak'ta şaşkınlık yaratan olay! Dereden fırlayıp kaptığı ördeği önce boğdu sonra midesine indirdi

20.05.2022 23:40

Zonguldak'ta Çaydamar Mahallesi'ndeki derede yaşananlar şaşkınlık yarattı. Nadir görülen bir su samuru, gözüne kestirdiği ördeği önce dereden kaptı sonra hızla uzaklaşarak başka bir yerde yedi.

Çaydamar Mahallesi'nde derede esnaf ve vatandaşlar tarafından fark edilen su samuru görenleri şaşkına çevirdi. Derede görülen su samuru, yakaladığı ördeği boğarak öldürdü. Vatandaşlar tarafından amatör kamera ile çekilen görüntülerde, su samurunun ağzında ördekle beraber dereden çıkmaya çalıştığı anlar saniye saniye görüntülendi.

"BİZ KOŞANA KADAR BOĞMUŞTU"

Yaşanan olayı anlatan Akif Bayrak, "Arkadaşlarla burada dolaşıyorduk. Suda bir boğuşma olduğunu fark ettim. Çok fazla önemsemedim. Bayağı büyük olduğunu fark ettim meğerse su samuruymuş. Derede ördek vardı yemliyordu. Birden ördeği boğdu. Müdahale etmeye çalıştık ama iş işten geçti. Burada daha önce hiç su samuru görmemiştim. Su samuru ördekle beraber yukarı çıkmaya çalıştı ama çıkamadı. Sonra gözden kayboldu" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (1)
500
Konyalı Ayakkabıcı: '40 Senedir Ayakkabıcıyım. Ben Hayatımda Böyle Utandığımı Hatırlamıyorum' Konyalı Ayakkabıcı: '40 Senedir Ayakkabıcıyım. Ben Hayatımda Böyle Utandığımı Hatırlamıyorum' Milano'da su tüketimini azaltacak tedbirler uygulamaya konuldu Milano'da su tüketimini azaltacak tedbirler uygulamaya konuldu Son dakika haberi... Su sandığı dezenfektanı içince hastanelik oldu Son dakika haberi... Su sandığı dezenfektanı içince hastanelik oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Zonguldak'ta şaşkınlık yaratan olay! Dereden fırlayıp kaptığı ördeği önce boğdu sonra midesine indirdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement