Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika İlhan Ocaklı haberleri, İlhan Ocaklı son dakika, son dakika İlhan Ocaklı

Son Dakika İlhan Ocaklı Haberleri

Son dakika İlhan Ocaklı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ilhan ocaklı haberleri anında burada.


 • 20.11.2023 20 Kas 15:12 Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Ağva'da yaşanan sel felaketi sonrası esnafı ziyaret etti

  Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Ağva'da yaşanan sel felaketi sonrası esnafı ziyaret etti Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Ağva Mahallesi'nde meydana gelen dere taşkını sonrası esnafı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ocaklı, sel riskinin önlenmesi için mahmuz ve barınak çalışmalarının yapılması gerektiğini belirtti ve bu çalışmaların 2024 Yatırım Programı'na dahil edileceğini söyledi. Başkan Ocaklı, temizlik çalışmalarının hızla devam ettiğini ve Şile'yi eski haline getireceklerini ifade etti.

 • 19.11.2023 19 Kas 16:35 İstanbul Valisi Şile'deki Su Baskınları Hakkında Açıklama Yaptı

  İstanbul Valisi Şile'deki Su Baskınları Hakkında Açıklama Yaptı İstanbul Valisi Davut Gül, Şile'de meydana gelen su baskınlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Vali Gül, su basan ev ve iş yeri sayısının 210 civarında olduğunu belirtti. Ayrıca, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı da mağdur olan vatandaşları ziyaret edeceklerini söyledi.

 • 11.11.2023 11 Kas 21:29 İstanbul'da 4 İlçe Belediyesi de TROY'a Geçti

  İstanbul'da 4 İlçe Belediyesi de TROY'a Geçti İstanbul'da 4 ilçe belediyesi daha, personel maaş kartlarını yerli kart TROY'a taşıma kararı aldı. Böylelikle geçiş yapan belediye sayısı 19'a ulaştı. Belediye başkanları, sosyal medya hesaplarından TROY sistemine geçildiğini duyurdu.

 • 30.10.2023 30 Eki 16:42 CUMHURİYETİN 100'ÜNCÜ YILI ŞİLE'DE COŞKUYLA KUTLANDI

  CUMHURİYETİN 100'ÜNCÜ YILI ŞİLE'DE COŞKUYLA KUTLANDI ? Cumhuriyetin 100'üncü yılı kutlamaları kapsamında Şile'de kortej yürüyüşü düzenlendi.

 • 05.10.2023 05 Eki 22:34 Şile'de Veteriner İşleri Müdürlüğü Ek Operasyon Merkezi Hizmete Açıldı

  Şile'de Veteriner İşleri Müdürlüğü Ek Operasyon Merkezi Hizmete Açıldı Şile Belediyesi, veterinerlik hizmetlerindeki kaliteyi artırmak ve hayvanların operasyon ve tedavi süreçlerinde daha verimli hizmet verebilmek için 'Veteriner İşleri Müdürlüğü Ek Operasyon Merkezi'ni açtı.

 • 14.09.2023 14 Eyl 15:54 Şile Belediyesi'ne Sıfır Kilometre Greyder Hibe Edildi

  Şile Belediyesi'ne Sıfır Kilometre Greyder Hibe Edildi Şile Belediyesi, altyapı çalışmalarında kullanılmak üzere Çevre Şehircilik ve İklim Değişiklik Bakanlığı tarafından 1 adet sıfır kilometre greyder hibe edildi. Şile Belediyesi, araç filosunu güçlendirerek sürdürülebilir belediyecilik hizmetlerinde kaliteyi artırmayı hedefliyor. Şile'nin gelişmesi ve büyümesiyle birlikte ihtiyaçlar da arttığından, 1987 model greyderin yerine sıfır kilometre greyderin katılması önem arz ediyor. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, filonun yenilenmesine devam edeceklerini belirtti. Ayrıca, 6 milyon 500 bin TL değerindeki greyderin belediye bütçesine ekstra yük olmadan hibe edildiği de açıklandı.

 • 01.09.2023 01 Eyl 12:24 Şile Belediyesi, Su Ürünleri Av Sezonunu Kutladı

  Şile Belediyesi, Su Ürünleri Av Sezonunu Kutladı Denizlerdeki av yasağının son bulması nedeniyle Şile Belediyesi, su ürünleri av sezonunun başlangıcını gelenekselleşmiş bir etkinlikle kutladı. Şileli balıkçı tekneleri dualar eşliğinde denize uğurlandı ve bol ve bereketli bir av sezonu dilekleriyle ağlarını Şile denizine bıraktılar. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, tüm esnafa bereketli bir av sezonu diledi.

 • 26.08.2023 26 Ağu 14:10 Başpehlivanlar, Şile'de er meydanına çıktı

  Başpehlivanlar, Şile'de er meydanına çıktı Bu yıl 16.'sı düzenlenen Geleneksel Şile Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlar er meydanına çıktı. Şampiyonluğu Mustafa Taş elde etti.

 • 15.08.2023 15 Ağu 20:21 Şile'de festival coşkusu devam ediyor: Şile bezi ritüeli yapıldı

  Şile'de festival coşkusu devam ediyor: Şile bezi ritüeli yapıldı Şile Belediyesi tarafından düzenlenen 34'üncü Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında, Şile bezinin yapım aşaması ve ritüelleri gösterildi. Festivalde Şile bezinin deniz suyunda yıkanması töreni düzenlendi. Panelde ise Şile bezinin yapım süreci ve moda konuları gibi başlıklar ele alındı. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, festivalin güzel bir etkinlik olduğunu belirtti. Şile bezi ustası Ezgi Onay ise Şile bezinin özelliğinin el emeği olması olduğunu söyledi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 10:03 Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali Emre Altuğ Konseriyle Başladı

  Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali Emre Altuğ Konseriyle Başladı İstanbul Şile Belediyesi tarafından düzenlenen Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali, dün akşam Emre Altuğ konseriyle başladı. Festival kapsamında Şile Bezi Kolektif Tasarım Merkezi açılışı gerçekleştirildi. Festivalde birbirinden farklı etkinlikler düzenlenirken, Emre Altuğ konseri geceye damgasını vurdu. Şile'nin coğrafi tescilli ürünü olan Şile bezi için tasarım merkezi açılışıyla festival devam etti.

 • 13.08.2023 13 Ağu 07:02 Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali'ni Anlattı

  Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali'ni Anlattı Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Haber Bahane programında yaptığı konuşmada, 14-20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali hakkında bilgi verdi. Ocaklı, festivalin güzel bir etkinlik olmasını umduğunu ve ünlü isimlerin sahne alacağını belirtti. Ayrıca, festivalin insanlara moral olmasını beklediklerini ve uluslararası bir festival olduğu için kortej ve folklor gösterimi gibi etkinliklerin de yer alacağını söyledi.

 • 10.08.2023 10 Ağu 14:51 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali başlıyor! Ünlü isimler sahneye çıkacak

  34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali başlıyor! Ünlü isimler sahneye çıkacak Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Haber Bahane programında 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali hakkında konuştu. Festivalin insanlara moral olmasını beklediklerini söyleyen Ocaklı, "Emre Altuğ, Murat Dalkılıç, Ebru Yaşar, Oğuzhan Koç, Adamlar, Rubato ve Can Gox gibi isimler sahne alacak" dedi.

 • 02.07.2023 02 Tem 18:15 İstanbul Valisi Davut Gül, Şile'de Bayram Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  İstanbul Valisi Davut Gül, Şile'de Bayram Ziyaretleri Gerçekleştirdi İstanbul Valisi Davut Gül, Kurban Bayramı'nda Şile'de bir dizi ziyarette bulundu. Vali Gül, Şile Kent Meydanı ve Üsküdar Caddesi'ndeki esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Ayrıca, Şile Limanı'nda bulunan Su Ürünleri Kooperatifi ve Şile Belediyesi Balık Satış Ünitelerini de ziyaret eden Vali Gül, Şile'deki balıkçıların bayramını kutladı. Şile Belediye Başkanlığı'nı da ziyaret eden Vali Gül'e, ilçedeki projeler ve gelişmeler hakkında bilgi sunuldu. Vali Gül, Şile'nin İstanbul için önemine dikkat çekerek, ilçenin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ise Vali Gül'ü ağırlamaktan gurur duyduklarını ifade etti. Vali Gül'ün ziyaret programı, hastane ziyaretleri ve şehit ailesi ziyaretiyle sona erdi.

 • 02.07.2023 02 Tem 18:11 İstanbul Valisi Davut Gül, Şile'de Bayram Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  İstanbul Valisi Davut Gül, Şile'de Bayram Ziyaretleri Gerçekleştirdi İstanbul Valisi Davut Gül, Kurban Bayramı'nda Şile'de bir dizi ziyarette bulundu. Vali Gül, Şile Kent Meydanı ve Üsküdar Caddesi'ndeki esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Ayrıca, Şile Limanı'nda bulunan Su Ürünleri Kooperatifi ve Şile Belediyesi Balık Satış Ünitelerini de ziyaret eden Vali Gül, Şile'deki balıkçıların bayramını kutladı. Şile Belediye Başkanlığı'nı da ziyaret eden Vali Gül'e, ilçedeki projeler ve gelişmeler hakkında bilgi sunuldu. Vali Gül, ziyaret programının ardından Şile Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret etti ve Şehit Levent Birben'in babası Arif Birben ve ailesini ziyaret etti.

 • 06.06.2023 06 Haz 11:59 Şile Belediyesi, Dünya Çevre Günü'nde geri dönüşüm etkinliği düzenledi

  Şile Belediyesi, Dünya Çevre Günü'nde geri dönüşüm etkinliği düzenledi Şile Belediyesi, Dünya Çevre Günü nedeniyle çevre koruma ve geri dönüşüm temalı bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte okulların ve STK'ların geri dönüşüm materyalleri sergilendi ve öğrencilerin hazırladığı mini defile ve gösteriler yapıldı.

 • 07.05.2023 07 May 11:29 Şile'de 9. Şakayık Şenliği düzenlendi

  Şile'de 9. Şakayık Şenliği düzenlendi Şile Belediyesi ve Şile Çevre Gönüllüleri Derneği iş birliğiyle Sarıkavak köyünde 9'uncu Şakayık Şenliği düzenlendi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği geleneksel etkinlik kapsamında, Şile Sarıkavak köyünde yetişen endemik bir bitki olan Şakayık çiçeğinin tanıtımı ve ilçenin kültürel değerlerinin yaşatılması amaçlanıyor.

 • 17.04.2023 17 Nis 17:23 Şile'den Antakya'ya uzanan gönül sofrası

  Şile'den Antakya'ya uzanan gönül sofrası Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından yardım çalışmalarını aralıksız sürdüren Şile Belediyesi, depremin 3. gününden itibaren hizmet verdiği Hatay, Antakya'da düzenlediği iftar programında bin 500 depremzede ile bir araya geldi.

 • 04.03.2023 04 Mar 14:35 Afet bölgesinden Şile'ye gelen çocuklara Şile Belediyesi'nden moral etkinliği

  Afet bölgesinden Şile'ye gelen çocuklara Şile Belediyesi'nden moral etkinliği 11 ili etkileyen deprem felaketi sonrası farklı illerden Şile'ye gelen 1000'e yakın afetzedeye kucak açan Şile, KidZania İstanbul ve Şile Belediyesi iş birliğiyle afet bölgesinden gelen çocuklara ve ailelerine mutlu bir gün yaşattı.

 • 08.02.2023 08 Şub 16:56 ŞİLE'DEKİ KÖY FIRINLARINDA DEPREM BÖLGESİ İÇİN EKMEK PİŞİRİLDİ

  ŞİLE'DEKİ KÖY FIRINLARINDA DEPREM BÖLGESİ İÇİN EKMEK PİŞİRİLDİ İstanbul Şile'de 57 köydeki fırınlarda deprem bölgesi için ekmek pişirildi.

 • 13.11.2022 13 Kas 16:45 (İSTANBUL)1. Şile Palamut Festivali kapılarını balıkseverlere açtı

  (İSTANBUL)1. Şile Palamut Festivali kapılarını balıkseverlere açtı (İSTANBUL)1. Şile Palamut Festivali kapılarını balıkseverlere açtı Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: "Şile Denizi palamut için bir mera hüviyetinde" 1. Şile Palamut Festivali, Başkan İlhan Ocaklı ve vatandaşların yoğun katılımıyla kapılarını açtı.

 • 26.10.2022 26 Eki 14:51 Şileli gaziler 48 yıl sonra gittikleri Kıbrıs'ta duygu dolu anlar yaşadı

  Şileli gaziler 48 yıl sonra gittikleri Kıbrıs'ta duygu dolu anlar yaşadı 48 yıl önce Kıbrıs'a barışı ve huzuru götürmek için giden ve canlarını ortaya koyan Kıbrıs Gazileri, uzun bir aradan sonra Yavru Vatanı görme heyecanını yaşadı.

 • 10.08.2022 10 Ağu 10:24 Şile'de Kum Zambağı Şenliği yapıldı

  Şile'de Kum Zambağı Şenliği yapıldı Endemik bitki türü olan kum zambağı için farkındalık oluşturmak amacıyla Şile Belediyesi ve Çevre Gönüllüleri Derneği 1'inci Kum Zambağı Şenliği düzenledi.

 • 03.08.2022 03 Ağu 10:46 'Geleneksel Şile Bezi Yıkama Ritüeli' vatandaşlardan tam not aldı

  'Geleneksel Şile Bezi Yıkama Ritüeli' vatandaşlardan tam not aldı - 'Geleneksel Şile Bezi Yıkama Ritüeli' vatandaşlardan tam not aldı Geleneksel Şile bezi yıkama ritüeli Kadınlar Plajında gerçekleşti Şile'de unlu suda kaynatılarak, Karadeniz'in hırçın sularında yıkanan ve kumların üzerinde güneşte kurutulan, ilçenin kültürel mirası Şile Bezi, 33.

 • 07.06.2022 07 Haz 17:04 Şile'de '1. Sınıf Atık Getirme Merkezi' hizmete açıldı

  Şile'de '1. Sınıf Atık Getirme Merkezi' hizmete açıldı Şile'de '1. Sınıf Atık Getirme Merkezi' hizmete açıldı Hizmete açılan 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi havadan görüntülendiİSTANBUL Şile Belediyesi tarafından, Dünya Çevre Günü'nde, atıkların toplanarak geri dönüşüme kazandırılması amacıyla 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi'nin açılışı yapıldı.

 • 29.05.2022 29 May 17:24 ŞİLE'DE 'BAHAR VE UÇURTMA ŞENLİĞİ' DÜZENLENDİ

  ŞİLE'DE 'BAHAR VE UÇURTMA ŞENLİĞİ' DÜZENLENDİ ? Şile'de 'Bahar ve Uçurtma Festivali' düzenlendi.

 • 08.05.2022 08 May 09:43 8. Şakayık Şenliği renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu

  8. Şakayık Şenliği renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu 8. Şakayık Şenliği renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu Şakayık Şenliğinde Şakayık bahçesi açılışı gerçekleştirildi Şile'nin Sarıkavak Köyü'nde düzenlenen ve adını bu bölgede yetişen Şakayık çiçeğinden alan "Şakayık Şenliği" korona virüs pandemisi nedeniyle 2 yıllık aranın ardından...

 • 26.04.2022 26 Nis 11:10 Ağva Hizmet Binası ve Kültür Merkezi Şilelilerin hizmetine açıldı

  Ağva Hizmet Binası ve Kültür Merkezi Şilelilerin hizmetine açıldı Ağva Hizmet Binası ve Kültür Merkezi Şilelilerin hizmetine açıldı Şile Belediyesi tarafından sosyal ve kültürel faaliyetlere katkı sunmak amacıyla yaklaşık 1 yıl önce temeli atılan Şile Belediyesi Ağva Hizmet Binası ve Kültür Merkezi resmi törenle açıldı.

 • 15.04.2022 15 Nis 23:34 Şile Belediyesi, Bosna Hersek'te bin kişilik iftar verdi

  Şile Belediyesi, Bosna Hersek'te bin kişilik iftar verdi Şile Belediyesi, Bosna Hersek'in Cazin şehrinde bin kişilik iftar programı düzenledi.

 • 27.03.2022 27 Mar 10:40 Şile'de 1'inci Hamsi ve Kültür Festivali gerçekleşti

  Şile'de 1'inci Hamsi ve Kültür Festivali gerçekleşti Şile'de 1'inci Hamsi ve Kültür Festivali gerçekleşti Şile'de düzenlenen 1'inci Hamsi ve Kültür Festivali'nde vatandaşlar hamsiye, horona ve eğlenceye doydu.

 • 18.03.2022 18 Mar 20:20 Çanakkale Zaferi'ne ithaf edilen "Semada Yıldızlar" albümü yayınlandı

  Çanakkale Zaferi'ne ithaf edilen 'Semada Yıldızlar' albümü yayınlandı Şile Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'ne özel hazırlanan "Semada Yıldızlar" albümü sanatseverlerle buluştu.

 • 13.03.2022 13 Mar 13:53 Şile Belediyesi'nden karla tam kadro mücadele

  Şile Belediyesi'nden karla tam kadro mücadele İstanbul'da 4 gündür aralıklarla etkili olan kar yağışı, akşam saatlerinde şiddetini artırırken, bazı bölgelerde sabah saatlerinde de etkisini devam ettiriyor.

 • 13.03.2022 13 Mar 09:56 Şile Belediye Başkanı Ocaklı kar temizleme çalışmalarını yerinde inceledi

  Şile Belediye Başkanı Ocaklı kar temizleme çalışmalarını yerinde inceledi Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İstanbul'da 3 gündür etkisini gösteren yoğun kar yağışını temizleme çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipleri yerinde inceleyerek ilgili birim müdürlerinden bilgi son duruma ilişkin bilgi aldı.

 • 17.01.2022 17 Oca 15:58 Bakan Karaismailoğlu, Şile ve Ağva'da temaslarda bulundu

  Bakan Karaismailoğlu, Şile ve Ağva'da temaslarda bulundu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Şile ve Ağva'da çeşitli temaslarda bulundu.

 • 17.01.2022 17 Oca 14:42 Son dakika: Bakan Adil Karaismailoğlu, Başkan Ocaklı'yı makamında ziyaret etti

  Son dakika: Bakan Adil Karaismailoğlu, Başkan Ocaklı'yı makamında ziyaret etti Son dakika haberleri... Bakan Adil Karaismailoğlu, Başkan Ocaklı'yı makamında ziyaret ettiİSTANBUL Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tarihi Şile Deniz Feneri açılışının ardından Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı'yı makamında ziyaret etti.

 • 17.12.2021 17 Ara 09:39 Şile'de vuslatın 748. yılı Şeb-i Arus töreniyle anıldı

  Şile'de vuslatın 748. yılı Şeb-i Arus töreniyle anıldı Şile'de vuslatın 748. yılı Şeb-i Arus töreniyle anıldı Öğretileriyle dünyada büyük ilgi uyandıran Mevlana Celaleddin-i Rumi, vuslatının 748. yıl dönümünde Şile Belediyesi tarafından düzenlenen Şeb-i Arus etkinliği ile anıldı.

 • 12.12.2021 12 Ara 17:31 ŞİLE'DE 'TOPRAK ANA GÜNÜ' ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

  ŞİLE'DE 'TOPRAK ANA GÜNÜ' ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ ŞİLE'de geleneksel tarım meraklıları ve çiftçiler, her yıl kutlanan 'Toprak Ana Günü' etkinliğinde bir araya geldi.

 • 04.11.2021 04 Kas 09:20 Şile'de 'Muharip Gaziler Derneği' açıldı

  Şile'de 'Muharip Gaziler Derneği' açıldı Şile'de 'Muharip Gaziler Derneği' açıldı Şile Belediyesi'nin desteğiyle Gazilerin bir araya gelerek, iş ve işlemleri tek elden yürütebilmelerini sağlamak amacıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şile Temsilciliği resmi törenle Şile Kent Meydanı'nda açıldı.

 • 18.09.2021 18 Eyl 17:30 Şile Belediyesi, Dünya Temizlik Günü'nde çevre gönüllüleri ile bir araya geldi

  Şile Belediyesi, Dünya Temizlik Günü'nde çevre gönüllüleri ile bir araya geldi Şile Belediyesi, 'Dünya Çevre Temizlik Günü'nde 'Temiz Çevre, Temiz Gelecek' sloganıyla farkındalık oluşturmak için atık toplama etkinliği düzenledi.

 • 14.08.2021 14 Ağu 09:38 Şile'de pehlivanlar er meydanına çıktı

  Şile'de pehlivanlar er meydanına çıktı - Şile'de pehlivanlar er meydanına çıktı Şile'de güreş müsabakalarının galibi Ali Gürbüz oldu Şile Belediyesi tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlenen 'Geleneksel Şile Yağlı Güreşleri', pehlivanların kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

 • 30.06.2021 30 Haz 22:21 Şile Uzunkum Plajı'nda 'Mavi Bayrak' dalgalanmaya başladı

  Şile Uzunkum Plajı'nda 'Mavi Bayrak' dalgalanmaya başladı Şile Uzunkum Plajı'nda 'Mavi Bayrak' dalgalanmaya başladı Müsilajsız Uzunkum Plajı vatandaşların akınına uğruyor Şile Uzunkum Plajı havadan görüntülendi Yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turistin uğrak noktalarından biri olan Şile Uzunkum Plajı'nda bu yıl da Mavi Bayrak dalgalanmaya başladı.

 • 29.06.2021 29 Haz 17:34 ŞİLE'DE YENİDEN MAVİ BAYRAK HEYECANI

  ŞİLE'DE YENİDEN MAVİ BAYRAK HEYECANI ŞİLE Belediye Başkanlığı'nın girişimleri sonucunda ilgili kurumların yaptığı incelemeler sonucunda 2021 yılı yaz sezonunda Şile Uzunkum Plajı Mavi Bayrak almaya bir kez daha hak kazandı.

 • 14.05.2021 14 May 11:30 Son dakika haberi! ŞİLE'DE KAÇAK KONTEYNER SAVAŞI SÜRÜYOR

  Son dakika haberi! ŞİLE'DE KAÇAK KONTEYNER SAVAŞI SÜRÜYOR Gelen son dakika haberine göre ŞİLE'de ormanlık ve hazine arazilerine kaçak kurulan konteyner ve prefabrik evlerin sayıları pandemi sürecinde artmaya devam ediyor.

 • 10.01.2021 10 Oca 14:23 Şile Belediye Başkanı Ocaklı'nın Kovid-19 testi pozitif çıktı

  Şile Belediye Başkanı Ocaklı'nın Kovid-19 testi pozitif çıktı Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

 • 27.11.2020 27 Kas 17:15 ŞİLE SAHİL GÜVENLİK KARAKOL KOMUTANLIĞI GÖREVE BAŞLADI

  ŞİLE SAHİL GÜVENLİK KARAKOL KOMUTANLIĞI GÖREVE BAŞLADI ŞİLE Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı görevine başladı.

 • 18.10.2020 18 Eki 11:21 Şile'de ormanlık alandan çıkan çöplerle "Şile'yi kirletme" yazdılar

  Şile'de ormanlık alandan çıkan çöplerle 'Şile'yi kirletme' yazdılar Nurcan KIRCALI / ŞİLE'de ormanlık alana bırakılan çöpler, gönüllüler tarafından temizlendi.

 • 20.08.2020 20 Ağu 13:40 Şile'de kaçak yapıların yıkılmasına ilişkin Belediye Başkanı Ocaklı'dan açıklama

  Şile'de kaçak yapıların yıkılmasına ilişkin Belediye Başkanı Ocaklı'dan açıklama Şile'de kaçak yapıların yıkılmasına ilişkin Belediye Başkanı Ocaklı'dan açıklama -Şile'de yıkılan kaçak yapılar havadan görüntülendi Şile'de hazine taşınmazları üzerinde yer alan kanuna aykırı olduğu tespit edilen yapılar iş makineleriyle yıkıldı.

 • 20.08.2020 20 Ağu 13:34 ŞİLE'DE KAÇAK YAPILAR YIKILIYOR

  ŞİLE'DE KAÇAK YAPILAR YIKILIYOR ŞİLE'de devlet arazisi üzerinde kaçak olarak yapılan yapıların bir kısmı Şile Belediye Başkanlığı ekipleri tarafından yıkıldı.

 • 20.08.2020 20 Ağu 13:13 Şile'de kaçak yapıya geçit yok

  Şile'de kaçak yapıya geçit yok Şile'de hazine taşınmazları üzerinde yer alan kanuna aykırı olduğu tespit edilen yapılar iş makineleriyle yıkıldı.

 • 18.07.2020 18 Tem 18:35 Şile plajlarında maske ve sosyal mesafe denetimi

  Şile plajlarında maske ve sosyal mesafe denetimi Şile Kaymakamlığınca, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında ilçedeki plajlarda denetim yapıldı.

 • 12.06.2020 12 Haz 20:14 İhlas Mağazası yeni konsepti ile Şile'de hizmete açıldı

  İhlas Mağazası yeni konsepti ile Şile'de hizmete açıldı İhlas Mağazası'nın İstanbul Şile'de yeni şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

Advertisement