SON DAKİKA İNSANİ YARDIM VAKFI HABERLERİ

Son Dakika İnsani Yardım Vakfı Haberleri

 • 13 Kasım 2018 21:42 İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları Mersin'de Protesto Edildi İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları Mersin'de Protesto Edildi Mersin'de Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve İHH İnsani Yardım Vakfı üyesi bir grup, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıları protesto etti.
 • 13 Kasım 2018 11:08 İhh'dan Yemen'e Yardım İHH İnsani Yardım Vakfı, iç savaşın devam ettiği Yemen'de 13 bin 255 ihtiyaç sahibine gıda kolisi ulaştırdı.
 • 11 Kasım 2018 15:01 Kudüs Kurtulursa Doğu Türkistan ve Arakan da Kurtulur" İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, "Allah kısmet ederse bir gün Kudüs'ün kurtuluşunu göreceğiz.
 • 11 Kasım 2018 14:17 Silivri'den Suriye'ye Gıda Yardımı İHH İnsani Yardım Vakfı Silivri Temsilciliği tarafından yardımsever vatandaşların desteğiyle, 20 ton gıda malzemesi toplandı
 • 10 Kasım 2018 18:59 Türk Kızılayı'ndan Yemen'e Gıda Yardımı Ülkedeki çatışmalar nedeniyle insani şartların ağırlaştığı ve altyapının büyük hasar gördüğü Yemen'de, Türkiye; TİKA, Türk Kızılayı, Türkiye Diyanet Vakfı ve İHH İnsani Yardım Vakfı gibi kurumlar aracılığıyla yardım projeleri gerçekleştiriyor
 • 10 Kasım 2018 11:20 Gaziantep'te, 'Bed-i Besmele' Etkinliği Gaziantep'te İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından, 'Bed-i Besmele' etkinliği düzenledi.
 • 10 Kasım 2018 11:18 Gaziantep'te, 'Bed-i Besmele' Etkinliği Gaziantep'te, 'Bed-i Besmele' Etkinliği Gaziantep'te, 'Bed-i Besmele' etkinliğiGaziantep'te İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından, 'Bed-i Besmele' etkinliği düzenledi.
 • 09 Kasım 2018 17:37 Çorum'dan İblib'e İnsani Yardım Çorum'dan İblib'e İnsani Yardım İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Türkiye genelinde başlattığı, "3 milyon İblib'li yardım bekliyor' yardım kampanyası kapsamında Çorum halkının yardımlarıyla temin edilen 26 ton un, kuru gıda ve giysiden oluşan bir tır insani yardım malzemesi Çorum İHH ofisinden İdlib'e ulaştırılmak üzere İHH'nın Reyhanlı lojistik merkezine doğru yola çıktı
 • 09 Kasım 2018 16:27 İhh'nın Nepal İslam Kültür Merkezi Projesi İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Kadın Kolları'nın "Bu İyilik Nepal'e İyi Gelecek" sloganıyla inşasını sürdürdüğü İslam Kültür Merkezi, ülkedeki Müslümanların birçok ihtiyacını karşılayacak.
 • 09 Kasım 2018 15:43 Şanlıurfa'da Yemen İçin İnsanlık Çağrısı Şanlıurfa'da Yemen İçin İnsanlık Çağrısı Şanlıurfa İnsani Yardım Platformu ile İHH İnsani Yardım Vakfı üyelerinin de aralarında bulunduğu sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, cuma namazının ardından Balıklıgöl platosunda yaklaşık 100 kişi toplandı
 • 09 Kasım 2018 15:11 Doğu Türkistan'daki Zulme Karşı Ses Verdiler Doğu Türkistan'daki Zulme Karşı Ses Verdiler İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı ve Memur-Sen Eskişehir Şubesi, uzun yıllardır Doğu Türkistan’da yaşayan Müslümanlara karşı Çin Hükümeti tarafından yapılan zulmü kınayan bir basın açıklama gerçekleştirdi.
 • 09 Kasım 2018 14:31 Yemen'e İnsani Yardım Çağrısı Şanlıurfa İnsani Yardım Platformu ile İHH İnsani Yardım Vakfı üyelerinin de aralarında bulunduğu sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, cuma namazının ardından Balıklıgöl yerleşkesinde toplandı
 • 08 Kasım 2018 18:22 Suriyeli Ailelere Kömür Yardımı İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, ihtiyaç sahibi 100 Suriyeli aileye kömür yardımında bulundu.
 • 08 Kasım 2018 14:27 İhh Nepal'de "İslam Kültür Merkezi" İnşa Edecek İnsan ve Hak Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Kadın Kolları, Nepal'in başkenti Katmandu'da 7 katlı İslam Kültür Merkezi inşa edecek.
 • 07 Kasım 2018 15:54 Fetö'nün BDDK'daki "Usulsüz Sorgulama" Davasında Ara Karar Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) çalışma esaslarına aykırı şekilde, önemli projelere imza atan bazı iş adamları ile Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) ile İHH İnsani Yardım Vakfı gibi vakıfların banka hesaplarının usulsüz sorgulanarak, elde edilen...
 • 07 Kasım 2018 14:23 İdlibli Yetimler İçin Lunapark Kuruldu İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından Suriye'nin İdlib kentine lunapark kuruldu.
 • 06 Kasım 2018 18:20 İhh'den Karadağ'da Uyuşturucuyla Mücadele Paneli İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından Karadağ'ın başkenti Podgorica'da uyuşturucuyla mücadele paneli yapıldı.
 • 02 Kasım 2018 18:48 Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" Protokolü Yeniden Hayatta "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" protokolü yeniden hayattaANKARA - Eğitim-Bir-Sen ve İnsani Yardım Vakfınca yürütülen "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.
 • 02 Kasım 2018 18:16 Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" Protokolü Yeniden Hayatta Eğitim-Bir-Sen ve İnsani Yardım Vakfı’nca yürütülen “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesi kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.
 • 02 Kasım 2018 17:43 Savaşın Çocukları Yeniden Duymaya Başladı SURİYE'de yaşanan iç savaşta meydana gelen patlamalar ve çeşitli hastalıklar nedeniyle işitme yetisini yitiren 22 çocuğa, İHH İnsani Yardım Vakfı ve Kuveyt Beytül Zekat Yardım kuruluşu iş birliğiyle işitme cihazı takıldı.
 • 02 Kasım 2018 17:29 Gaziantep Savaşın Çocukları Yeniden Duymaya Başladı Gaziantep Savaşın Çocukları Yeniden Duymaya Başladı Suriye'de yaşanan iç savaşta meydana gelen patlamalar ve çeşitli hastalıklar nedeniyle işitme yetisini yitiren 22 çocuğa, İHH İnsani Yardım Vakfı ve Kuveyt Beytül Zekat Yardım kuruluşu iş birliğiyle işitme cihazı takıldı.
 • 02 Kasım 2018 16:57 Savaşın Çocukları Yeniden Duymaya Başladı Savaşın Çocukları Yeniden Duymaya Başladı SURİYE'de yaşanan iç savaşta meydana gelen patlamalar ve çeşitli hastalıklar nedeniyle işitme yetisini yitiren 22 çocuğa, İHH İnsani Yardım Vakfı ve Kuveyt Beytül Zekat Yardım kuruluşu iş birliğiyle işitme cihazı takıldı.
 • 02 Kasım 2018 16:21 Her Sınıfın 1 Yetim Kardeşi Var' Projesinin Süresi Uzatıldı Her Sınıfın 1 Yetim Kardeşi Var' Projesinin Süresi Uzatıldı ANKARA'da Eğitim-Bir-Sen, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı paydaşlığında 5 yıldır yürütülen 'Her sınıfın 1 yetim kardeşi Var- İyilikte yarışan sınıflar' projesinin protokolü yeniden imzalanarak, süresi uzatıldı.
 • 02 Kasım 2018 15:57 İhh'den Suriyeli Çocuklara İşitme Cihazı İhh'den Suriyeli Çocuklara İşitme Cihazı Suriye'de İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Fırat Kalkanı Harekatı'yla terörden temizlenen Bab'da 22 çocuğa işitme cihazı taktırdı.
 • 02 Kasım 2018 15:55 Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var? Projesi 6 Yaşına Girdi Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var? Projesi 6 Yaşına Girdi Ankara'da Eğitim-Bir-Sen, İnsani Yardım Vakfı (İHH), Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı paydaşlığında 5 yıldır yürütülen, 'Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var-İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi'nin protokolü yeniden imzalanarak süresi uzatıldı.
 • 02 Kasım 2018 13:52 Savaşın Yarım Bıraktığı Hayatlara Türkiye Sahip Çıkıyor Dışişleri Bakanlığı ve İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Irak ile irtibata geçerek yetim çocukları bu ülkedeki akrabalarına ulaştırmak üzere çalışma başlattı
 • 02 Kasım 2018 11:27 Kurt Kemeri'nde Esay Eğitimi Kurt Kemeri'nde Esay Eğitimi Eğitim İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı'ndan (İHH) gelen üç uzman eğitmen tarafından verildi
 • 02 Kasım 2018 10:31 İhh'dan Filistinli Yaralılara Nakdi Yardım İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Gazze sınırındaki "Büyük Dönüş Yürüyüşü" sırasında İsrail askerleri tarafından yaralanan Filistinlilere nakdi yardımda bulundu.
 • 01 Kasım 2018 17:00 Üniversite Öğrencilerinden Üniversite Öğrencilerinden "Yürekleri Isıtan" Yardım Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği üyesi kız öğrenciler, İHH İnsani Yardım Vakfı'nın, "Kış Üşütüyor Biz Isıtıyoruz" kampanyasına destek oluyor
 • 01 Kasım 2018 10:17 Yardım Kuruluşundan Başkan Atilla'ya Ziyaret Yardım Kuruluşundan Başkan Atilla'ya Ziyaret İnsani yardım vakfı olan ve 11 ülkede faaliyet gösteren Crısıs Aıd Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’yı ziyaret etti.
 • 01 Kasım 2018 10:15 Üniversite Öğrencilerinden "Yürekleri Isıtan" Yardım Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği üyesi kız öğrenciler, İHH İnsani Yardım Vakfı'nın, "Kış Üşütüyor Biz Isıtıyoruz" kampanyasına destek oluyor
 • 31 Ekim 2018 09:43 Kanyondaki Çöpleri Görünce Eğitimi Kesip Temizlik Yaptılar Kanyondaki Çöpleri Görünce Eğitimi Kesip Temizlik Yaptılar ANTALYA'nın gözde turizm noktalarından Köprülü Kanyon'da doğada arama kurtarma eğitim çalışmalarını sürdüren 2 eğitmen ve 14 kişilik İHH İnsani Yardım Vakfı Acil Yardım & Arama Kurtarma ekibi, çevredeki kirliğiği görünce eğitim çalışmalarını yarıda kesip, kanyonun en tehlikeli noktalarına...
 • 29 Ekim 2018 20:34 Tika'dan Yemenli Öğrencilere Okul Çantası Yardımı Ülkedeki çatışmalar nedeniyle insani şartların ağırlaştığı ve altyapının büyük hasar gördüğü Yemen'de, Türkiye; TİKA, Türk Kızılayı, Türkiye Diyanet Vakfı ve İHH İnsani Yardım Vakfı gibi kurumlar aracılığıyla yardım projeleri gerçekleştiriyor
 • 29 Ekim 2018 19:05 Kastamonu'dan Suriye'ye Yardım Tırı" Yola Çıktı Dağdelenoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı'nın iç savaşın başladığı günden bu yana bölgede olduğunu belirterek, "Suriye'ye sahip çıkarak aslında kendi ülkemizin güvenliğini koruduğumuzun özellikle anlatılması gerektiğini düşünüyoruz
 • 28 Ekim 2018 18:16 Başkentte Filistinlilerin Başkentte Filistinlilerin "Büyük Dönüş Yürüyüşü"Ne Destek Etkinliği İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği ve Memur-Sen üyeleri, Filistinlilerin "Toprak Günü" anısına gerçekleştirdikleri "Büyük Dönüş Yürüyüşü"ne destek eylemi düzenledi.
 • 28 Ekim 2018 16:23 Suriye'deki Türkmenler, Türkiye Üzerinden Irak'a Döndü Gece saatlerinde Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yapan Türkmenlere, İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından acil yardım kumanyası, su ve çocuklar için kırtasiye malzemesi ile çanta yardımı yapıldı
 • 28 Ekim 2018 16:02 Kilis Suriye'deki Türkmenler, Türkiye Üzerinden Irak'a Döndü Kilis Suriye'deki Türkmenler, Türkiye Üzerinden Irak'a Döndü Gece saatlerinde Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yapan Türkmenlere, İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından acil yardım kumanyası, su ve çocuklar için kırtasiye malzemesi ile çanta yardımı yapıldı
 • 28 Ekim 2018 15:45 Başkentte Filistinlilerin "Büyük Dönüş Yürüyüşü"Ne Destek Etkinliği İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği ve Memur-Sen üyeleri, Filistinlilerin "Toprak Günü" anısına gerçekleştirdikleri "Büyük Dönüş Yürüyüşü"ne destek eylemi düzenledi.
 • 28 Ekim 2018 15:32 Suriye'deki Türkmenler, Türkiye Üzerinden Irak'a Döndü Suriye'deki Türkmenler, Türkiye Üzerinden Irak'a Döndü Gece saatlerinde Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yapan Türkmenlere, İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından acil yardım kumanyası, su ve çocuklar için kırtasiye malzemesi ile çanta yardımı yapıldı
 • 28 Ekim 2018 15:16 Telaferli Ailelerin 'Geri Dönüş' Sevinci Telaferli Ailelerin 'Geri Dönüş' Sevinci Kafileyi karşılayan İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı, ailelere acil yardım kumanyası, su, çocuklar için kırtasiye malzemesi ve çanta dağıtımı gerçekleştirdi
 • 28 Ekim 2018 14:57 Telaferli Ailelerin Geri Dönüş Sevinci Telaferli Ailelerin Geri Dönüş Sevinci Ülkelerine gitmek üzere Kilis'e gelen kafileyi karşılayan İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, ailelere acil yardım kumanyası, su, çocuklar için ise kırtasiye malzemesi ve çanta dağıttı
 • 27 Ekim 2018 17:07 Suriyelilere İnsani Yardım Suriyelilere İnsani Yardım İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, Katar'dan temin edilen un ve gıda yüklü 6 tır, Kilis'e ulaştı.
 • 27 Ekim 2018 15:08 Suriyelilere İnsani Yardım İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, Katar'dan temin edilen un ve gıda yüklü 6 tır, Kilis'e ulaştı.
 • 26 Ekim 2018 15:02 Gazzeliler İçin Yardım Kampanyası Başlatıldı Ankara'nın Çubuk ilçesinde İHH İnsani Yardım Vakfı Çubuk Şubesi, Gazze'deki yardıma muhtaç Filistinliler için insani yardım kampanyası başlattı.
 • 25 Ekim 2018 14:50 İyilikte Yarışan Sınıflar İyilikte Yarışan Sınıflar" İHH İnsani Yardım Vakfı'nın "İyilikte Yarışan Sınıflar" projesiyle bu yıl 1 milyonu aşkın öğrenci, 20 binden fazla yetime hamilik yapıyor.
 • 23 Ekim 2018 15:04 İhh'dan Gazze'de Kırtasiye Yardımı İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, İsrail ablukası altındaki Gazze'de 3 bin 230 çocuğa kırtasiye malzemesi dağıttı.
 • 22 Ekim 2018 23:21 Hindistan'ın Assam Eyaletinde İnsani Trajedi" Paneli Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nde düzenlenen panel, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Oruç'un moderatörlüğünde gerçekleştirildi
 • 20 Ekim 2018 13:55 Arşiv - İhh'dan İdlib'e 10 Milyon Ekmek (2) İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeybatısındaki İdlib ilindeki sivillere son bir ayda 10 milyon ekmek dağıttı.
 • 20 Ekim 2018 11:54 Tekrar) Savaş Mağduru Suriyeli Öğrencilere Kocaeli'den Yurt Yardımı Tekrar) Savaş Mağduru Suriyeli Öğrencilere Kocaeli'den Yurt Yardımı Başiskele Belediyesi ve İnsani Yardım Vakfı (İHH), savaş mağduru Suriyeli üniversite öğrencilerine yardım elini uzattı
 • 19 Ekim 2018 15:24 İhh'dan İdlib'e Gıda Yardımı İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından Suriye'nin İdlib kenti kırsalındaki kamplarda ve enkaz bölgelerinde yaşayan bin 500 yetim ailesine kuru bakliyat içerikli gıda paketi dağıtımı yapıldı.