Modanın Nabzı 2012 İlkbahar Yaz Sezonunda Vetrina'da Atacak - Son Dakika
Kadın

Modanın Nabzı 2012 İlkbahar Yaz Sezonunda Vetrina'da Atacak

Modanın Nabzı 2012 İlkbahar Yaz Sezonunda Vetrina\'da Atacak

İlkbahar yaz 2012 sezonunda Cesare Paciotti, Alberto Guardiani, Ash, Casadei, Furla, Giambattista Valli, Henderson, Kenzo, Marc by Marc Jacobs, Pedro Garcia ve See By Chloé gibi güçlü markaların tasarımlarını sunmaya devam eden Vetrina, Kartel, Etro, Sebastian, Jean Michel Cazabat, Azzura Gronchi ve John Richmond gibi dünyaca ünlü markaları da moda severlerin beğenisine sunuyor.

29.03.2012 15:30
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İlkbahar yaz 2012 koleksiyonu için Cesare Paciotti coşkulu bir koleksiyon üretme arzusunu farklı deri kombinasyonları, yeni renkler ve değişik malzemelerle yeniden canlandırıyor. Ressamların renk paletlerinden esinlenilmiş görünümü veren aydınlık renkler koleksiyonun ruh halini belirliyor. Kendi zamanının efendisi olan, sabahtan akşama kolayca geçiş yapabilen modern metropolitan kadınları için üretilen bu sofistike koleksiyon hem sevimli hem de çok cesur. Koleksiyonda çok önemli yer tutan el işi ve "antikalaştırma" süreci, koleksiyona vintage bir görünüş katıyor.

Alberto Guardiani ilkbahar yaz 2012 sezonunda da yeni ve bir hayli elegan görünüşlü Lipstick Heel ile karşımızda. Bu sezon üretilen ruj topuklu ayakkabı delikli versiyonu ile şehvet uyandırıyor. Topuk, baquette kesimli ve swarovski taşlarla süslenmiş. çağdaş erkekler için üretilen ve maksimum rahatlığa önem verilen erkek koleksiyonunda sportif modellerin yanı sıra şık modeller de yer alıyor.

Azzura Gronchi bu sezon Vetrina ailesine katılan yeni çanta markalardan biri. Yenilikçi materyaller kullanan marka ilkbahar yaz 2012 sezonunda klasik ve modern modellere yer veriyor. Grafikler ve floresan rekler ön planda. Fuşya, turkuvaz, yeşil, sarı ve oranj en çok kullanılan renkler arasında. Azzura Gronchi özellikle farklı clutch seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Casadei, İlkbahar-Yaz 2012 koleksiyonu'nda sexy ve feminen bir ayakkabı yelpazesi sunuyor. Markanın Creative Director'u Cesare Casadei bu koleksiyonu şu şekilde anlatıyor; "benim kişisel saplantılarımın bir kokteyli. Hiç durmadan piton, renk, dizayn, muzik ve zengin materyaller hakkında düşünüyorum ve bunları sadece bizim yapabileceğimiz şekilde kombinlemek istiyorum." Casadei ürünleri her zaman markaya özel renklerde ve materyallerde üretiliyor ve kalıplarda hafifliğe ve rahatlığa çok önem veriliyor. Sonuç: sahnenin ortasında yer almaktan korkmayacak kadınlar için üretilen eşsiz kreasyonlar.

En vazgeçilmez İtalyan markalarından olan Etro'nun kadın koleksiyonu bu yaz çok renkli. Etro'nun olmazsa olmazı olan şal deseni derilere de yansıyor. Kadınlar için farklı renklerde şal desenli babetler, bej renginin canlı renklerle kombinlendiği topuklu sandaletler koleksiyona feminen bir hava katıyor.

İlkbahar yaz 2012 sezonunun yeni markalarından bir diğeri Jean Michel Cazabat. Feminen ve sexy ayakkabılara Rock'nroll dokunuşları ile farklılık katılıyor. Bali seyahatlerinden esinlenen koleksiyonda yılan derisine ağırlık verilirken oranj ve koral renkleri özellikle kullanılıyor. Koleksiyona etnik bir hava katan espadril ayakkabılar, desenleri ve detaylarıyla dikkat çekiyor.

Kartell ilkbahar yaz 2012 koleksiyonunda rengarenk bir kartelayla karşımızda. Moschino'yla yaptığı ortak koleksiyonda birbirinden renkli fiyonklu hem sokakta hem sahilde giyebileceğiniz babetler sunuyor. Yine unlu İtalyan markası Normaluisa'yla olan koleksiyonunda ise neon renkli plastik babetlerle ve dolgu topuklu peep-toe plastik ayakkabılarıyla bu yazın vazgeçilmezi olma konusunda ısrarlı. Renklerin cazibesi herkesin dolabında birden fazla Kartell'le karşılaşabileceğimizi gösteriyor.

Rüyalarınızdaki ayakkabı veya aksesuarı bulmak için dünyaca ünlü markaları bir arada sunan Vetrina mağazalarına mutlaka uğrayın!

---gallery---Foto Galeri için tıklayın!---/gallery---

Kaynak: Womenist.net

Son Dakika Kadın Modanın Nabzı 2012 İlkbahar Yaz Sezonunda Vetrina'da Atacak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Edirne'de jandarma ekipleri aile içi şiddetle mücadele ve KADES hakkında bilgilendirme çalışması yaptı
  16:14 Edirne'de jandarma ekipleri aile içi şiddetle mücadele ve KADES hakkında bilgilendirme çalışması yaptı

  Edirne'de İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği ekipleri, aile içi şiddetin önlenmesi konusunda bilgilendirme çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, Uzunköprü ilçesine bağlı köylerde KADES'in amaçları ve kullanımı hakkında bilgi verdi ve broşür dağıttı. Ayrıca, Enez ilçesinde sivrisinekle mücadele çalışmaları kapsamında sulak alanlar ve bataklıklar ilaçlandı. Havsa Belediye Başkanı Hüseyin Özden de ziyaretlerle görevinde başarı diledi.

 • Adıyaman Belediye Başkanı 'Altın İğne' projesinin açılışını gerçekleştirdi
  15:46 Adıyaman Belediye Başkanı 'Altın İğne' projesinin açılışını gerçekleştirdi

  Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, kadınların tekstil sektöründe istihdam edilmesini sağlayacak olan 'Altın İğne' projesinin açılışını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı olarak ilk açılışını gerçekleştiren Tutdere, 'Adıyaman Belediyesi olarak projelerimizle kadınlarımızın yanında olacağız' dedi.

 • İZGİM, kadın girişimcilerden büyük rağbet görüyor
  12:43 İZGİM, kadın girişimcilerden büyük rağbet görüyor

  İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi'nde (İZGİM) kadınlar yaptıkları ürünleri kolay pazarlama yöntemleri ile satarak ev ekonomisine katkı sağlıyor. Ayrıca merkezde stres atmak için de bir araya geliyorlar.

 • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye'de Kadına Yönelik Şiddet Araştırması'nın Üçüncüsünü Gerçekleştirecek
  11:54 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye'de Kadına Yönelik Şiddet Araştırması'nın Üçüncüsünü Gerçekleştirecek

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 2008 ve 2014 yıllarında yapılan Türkiye'de Kadına Yönelik Şiddet Araştırması'nın üçüncüsünü gerçekleştireceğini duyurdu. TÜBİTAK iş birliğiyle hazırlanacak proje kapsamında, kadına yönelik şiddetin mevcut durumu sosyodemografik özelliklere göre incelenecek ve veri ambarı oluşturulacak. Ayrıca, psikososyal ihtiyaçların tespiti için nitel görüşmeler yapılacak ve mağdurlara psikososyal destek sunulacak.

 • Kadın girişimci evinin önünde kurduğu serada mantar yetiştiriyor
  11:24 Kadın girişimci evinin önünde kurduğu serada mantar yetiştiriyor

  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, evinin önünde kurduğu serada mantar yetiştiren kadın girişimci Saadet Seray, yoğun talep ve siparişlere yetişemiyor. Saadet Seray, eşinin desteğiyle başladığı mantar yetiştiriciliğini ilçe tarımın desteğiyle büyüterek çevre il ve ilçelere mantar satışı yapmaktadır. İşlerini daha da büyütmek isteyen Seray, destek ve imkanlar sağlandığı takdirde üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.

 • Şanlıurfa'da Siverekli kadın girişimci mantar yetiştiriyor
  10:57 Şanlıurfa'da Siverekli kadın girişimci mantar yetiştiriyor

  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, evinin önünde kurduğu serada mantar yetiştiren kadın girişimci Saadet Seray, yoğun talep ve siparişlere yetişemiyor. Saadet Seray, İlçe tarımın desteğiyle kurduğu 3 büyük çadır sera içinde işini büyüterek ilçe merkezi dahil, çevre il ve ilçelere mantar satışı yapıyor. Seray, daha fazla destek alarak işini daha da büyütmek istediğini belirtti.

 • Edirne Kent Konseyi Kadın Meclisi, Petek Aksak için adalet talep ediyor
  17:15 Edirne Kent Konseyi Kadın Meclisi, Petek Aksak için adalet talep ediyor

  Edirne Kent Konseyi Kadın Meclisi, boşanma aşamasındaki kocası tarafından öldürülen Petek Aksak için açıklama yaptı. Adaletin sağlanması için mücadele eden meclis, toplumsal farkındalığın arttırılması ve eğitimin yaygınlaştırılmasının önemine vurgu yaptı.

 • Oyuncu İpek Tenolcay'dan evlilik itirafı: Boşanacağımızı anlayınca hamle yapıp hamile kaldım
  15:43 Oyuncu İpek Tenolcay'dan evlilik itirafı: Boşanacağımızı anlayınca hamle yapıp hamile kaldım

  Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan oyuncu İpek Tenolcay, eşinden boşanacağını anladığı an yaptığı hamleyle hamile kaldığını itiraf etti.

 • Edirne Kent Konseyi Kadın Meclisi, Petek Aksak'ın öldürülmesine tepki gösterdi
  14:31 Edirne Kent Konseyi Kadın Meclisi, Petek Aksak'ın öldürülmesine tepki gösterdi

  Edirne Kent Konseyi Kadın Meclisi, boşanma aşamasındaki kocası tarafından silahla vurulduğu ileri sürülen Petek Aksak'ın öldürülmesine tepki gösterdi. Kadına yönelik şiddetin kabul edilemez olduğunu belirten meclis, kadınların yaşam haklarının korunması ve şiddete maruz kalmaması için önlemlerin alınmasını talep etti. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı da böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için tüm kurumların işbirliği yapacağını ifade etti.


Advertisement