Son dakika Kaş Belediyesi haberleri, Kaş Belediyesi son dakika, son dakika Kaş Belediyesi

Son Dakika Kaş Belediyesi Haberleri

 • Antalya'nın Kaş ilçesinde kar yağışı etkili oldu
  30 Oca Antalya'nın Kaş ilçesinde kar yağışı etkili oldu

  Antalya'nın Kaş ilçesinin yüksek kesimlerinde, Gömbe ve Sütleğen mahallelerinde kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşandı. Kaş Belediyesi ekipleri, karın etkili olduğu yollarda tuzlama çalışması yaparak ulaşımı sağlamaya çalışıyor. Kar kalınlığının 12 santimetreye ulaştığı bölgede çalışmalar devam ediyor.

 • Kaş ilçesi Gökçeören Mahallesi Gökseki Mevkii 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı onaylandı
  22 Oca Kaş ilçesi Gökçeören Mahallesi Gökseki Mevkii 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı onaylandı

  Kaş Belediyesi tarafından Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'ne gönderilen Kaş ilçesi Gökçeören Mahallesi Gökseki Mevkii 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı, Büyükşehir Meclisi'nde onaylandı.

 • Kaş'ta Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiledi
  17 Oca Kaş'ta Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiledi

  Antalya'nın Kaş ilçesinde iki gündür etkili olan yağışlar hayatı olumsuz etkiledi. Sarılar Mahallesi'nde bir ağılı su bastı, 7 küçükbaş hayvan telef oldu, diğerleri ise ekipler tarafından kurtarıldı. Bir başka mahallede ise camiyi su bastı.

 • Kaş'ta Sağanak Yağış Sonucu Su Baskınları ve Dere Taşkınları
  17 Oca Kaş'ta Sağanak Yağış Sonucu Su Baskınları ve Dere Taşkınları

  Antalya'nın Kaş ilçesinde etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle kırsal kesimlerdeki mahallelerde ev ve iş yerlerini su bastı. Yollarda oluşan su birikintileri nedeniyle araçlar trafikte zorlandı. Taşan dereler ise sera ve tarım arazilerini su altında bıraktı. Kaş Belediyesi ekipleri su basan bölgelerde tahliye çalışmaları yaparken, dere taşkınları ve sel nedeniyle kapanan yolların açılması için çalışmalar sürüyor. Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, birçok mahallede su baskınları olduğunu ve maddi zararlar oluştuğunu belirtirken, hayvan telef olan ahır ve su basan Ahatlı Camisi'nde temizlik çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 • Kaş'ta Sağanak Sonucu Cami Su Baskınına Uğradı
  17 Oca Kaş'ta Sağanak Sonucu Cami Su Baskınına Uğradı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde etkisini sürdüren sağanak nedeniyle Ahatlı Mahallesi'ndeki Ahatlı Camisi su baskınına uğradı. Camide hasar oluştu. Ayrıca, Sarılar Mahallesi'nde su basan bir ahırda 7 küçükbaş hayvan telef oldu. Kaş Belediyesi ekipleri taşan dereler ve kapanan yollar için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Antalya'da Sağanak Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiliyor
  16 Oca Antalya'da Sağanak Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiliyor

  Antalya'nın Kaş ve Kumluca ilçelerinde başlayan sağanak yağışlar, ev ve seraları su bastı, yollarda su birikintileri oluştu. Taşan dereler ve heyelanlar nedeniyle bazı mahallelerde yollar ulaşıma kapandı. Kaş ve Kumluca Belediyeleri ekipleri, çalışmalarını sürdürerek su birikintilerini ve tıkanan kanalları açmaya çalışıyor.

 • Kaş, TTI İzmir Turizm Fuarı'nda yerini aldı
  08 Ara Kaş, TTI İzmir Turizm Fuarı'nda yerini aldı

  Kaş Belediyesi, TTI İzmir Turizm Fuarı'nda ilçenin tarihi, turistik ve kültürel değerlerini tanıtıyor. Fuarda, Kaş standı büyük ilgi görüyor ve ziyaretçilere kekik, adaçayı, pekmez ikram ediliyor. Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, fuarın yaz dönemi için hazırlıkların başlangıcı olduğunu belirtti.

 • Kaş'ta 3 Bin 719 Kaçak Yapının Yıkımı İçin İhale İptal Edildi
  05 Ara Kaş'ta 3 Bin 719 Kaçak Yapının Yıkımı İçin İhale İptal Edildi

  Kaş Belediyesi tarafından düzenlenen ihalede, aralarında yabancılara da ait olan 3 bin 719 kaçak yapının yıkımı için teklif verilmemesi nedeniyle iptal edildi. Kaş'ta son yıllarda kaçak yapı sayısında artış yaşanırken, belediye tarafından yapılan denetimlerde 3 bin 719 kaçak yapı tespit edildi. İhalelerin iptal edilmesiyle birlikte kaçak yapıların yıkımı konusunda sorunlar devam ediyor.

 • Kaş'ta yüzme havuzlu kaçak yapılar yıkıldı
  08 Kas Kaş'ta yüzme havuzlu kaçak yapılar yıkıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde, imar kirliliğine neden olan kaçak ve izinsiz uygulamalar engellenerek, Gelemiş Mahallesi Yalıburnu mevkiinde bulunan 3 bloklu ve yüzme havuzlu kaçak binalar yıkıldı. İmar ve Şehircilik, Zabıta, Fen İşleri, Milli Emlak Müdürlüğü ekiplerinin hazır bulunduğu yıkım işlemi, jandarmanın nezaretinde kontrollü bir şekilde gerçekleştirildi.

 • Kaş'ta Kaçak ve İzinsiz Binalar Yıkıldı
  08 Kas Kaş'ta Kaçak ve İzinsiz Binalar Yıkıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde, imar kirliliğine neden olan kaçak ve izinsiz uygulamalar engellenerek, 3 bloklu ve yüzme havuzlu binalar ekipler tarafından yıkıldı. Kaş Belediyesi, yasal işlemlerin ardından yıkım kararları çıkan kaçak yapılarla mücadeleye devam ediyor.

 • Antalya'da Kaçak ve İzinsiz Binalar Yıkıldı
  08 Kas Antalya'da Kaçak ve İzinsiz Binalar Yıkıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde imar kirliliğine neden olan kaçak ve izinsiz uygulamalar engellenerek, 3 bloklu ve yüzme havuzlu binalar ekipler tarafından yıkıldı. Kaş Belediyesi, yasal işlemlerin ardından yıkım kararları çıkan kaçak yapılarla mücadeleye devam ediyor.

 • Kaçak villa ve havuzlar yıkıldı
  08 Kas Kaçak villa ve havuzlar yıkıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde, kaçak inşa edildiği tespit edilen ve 3 yapıdan oluşan villa ile önündeki yüzme havuzları yıkıldı. Gelemiş Mahallesi Yalıburnu mevkisinde bulunan villa ve havuzlar, hazine parseline yapıldığı gerekçesiyle yıkım kararı alınmıştı. Kaş Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen yıkım işlemi, jandarmanın nezaretinde kontrollü bir şekilde yapıldı ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

 • Kaş'ta Deniz Ekosistemlerinin Korunması İçin Şamandıra Projesi
  04 Kas Kaş'ta Deniz Ekosistemlerinin Korunması İçin Şamandıra Projesi

  WWF-TÜRKİYE ve paydaşları tarafından hayata geçirilen 'Akdeniz'e Nefes Projesi' kapsamında Kaş'ta 5'er tonluk 100 şamandıra denize atıldı. Proje, deniz çayırlarının ekosisteminin korunmasını hedeflemektedir. Kaş Akdeniz'e Nefes Projesi, Tarım ve Orman Bakanlığı, Tarım İlçe Müdürlüğü, HSBC ve WWF-Türkiye'nin işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir. Proje kapsamında 100 ekolojik şamandıra yerleştirilerek, tekne demirlemelerinin deniz çayırlarına zarar vermesi engellenmektedir. Proje, doğanın, denizel biyoçeşitliliğin, yerel değerlerin, kültürün ve ekonominin korunmasını amaçlamaktadır.

 • Kaş Yarımadaton Yarışları Tamamlandı
  21 Eki Kaş Yarımadaton Yarışları Tamamlandı

  Antalya'da bu yıl 5'incisi düzenlenen Kaş Yarımadaton Yarışları, Kaş Belediyesi tarafından desteklenen bir programla başladı. 16 ülkeden 650 sporcu, marina ve Çukurbağ Yarımadası etrafında yapılan yarışlarda mücadele etti. Yarışlarda dereceye giren sporculara Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle madalya ve plaketleri verildi. Ancak yarış sırasında rahatsızlanan bir İngiliz sporcu hastaneye kaldırıldı ve sağlık durumu iyi olduğu bildirildi.

 • Deniz manzaralı kaçak yapılar yıkıldı
  12 Eki Deniz manzaralı kaçak yapılar yıkıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde, Gökçeören Mahallesi Baldıraz mevkiinde kaçak ve izinsiz inşa edilen 5 adet betonarme yüzme havuzu, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkıldı. İnşaat sahibine verilen süre içerisinde yıkılmayan yapılar, jandarmanın güvenlik önlemleri eşliğinde kontrollü bir şekilde yıkıldı. Kaş Belediyesi, kaçak yapılarla mücadele çalışmalarına devam edeceğini bildirdi.

 • Kaş'ta kaçak villaların havuzları yıkıldı
  11 Eki Kaş'ta kaçak villaların havuzları yıkıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde, Gökçeören Mahallesi Baldıraz mevkisinde izinsiz inşa edildiği belirlenen 5 villanın betonarme yüzme havuzları, Kaş Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı. İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de yıkım sırasında güvenlik önlemi aldı.

 • Kaş ilçesinde beyaz eşya ve mobilya mağazasında yangın çıktı
  10 Eki Kaş ilçesinde beyaz eşya ve mobilya mağazasında yangın çıktı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde Ova Mahallesi'nde bulunan beyaz eşya ve mobilya mağazasında yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi ve yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

 • Kaş'ta minibüs ile çarpışan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti
  10 Eki Kaş'ta minibüs ile çarpışan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

  Antalya'nın Kaş ilçesinde, belediye minibüsü ile çarpışan motosikletin sürücüsü Mertcan Bodur hayatını kaybetti. Bodur'un, vatani görevini yerine getirmek için Erzincan'a gitmeyi planladığı belirtildi.

 • Kaş Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  03 Eki Kaş Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Kaş Belediyesi, Ekim ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, toplantıda yaptığı konuşmada Ankara'daki saldırıyı lanetledi ve ilçede yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi. Toplantıda ayrıca 2024 Mali Yılı Performans Programı ve bütçe konuları da görüşüldü.

 • Kaş'ta 'Yörük Şenliği' yapıldı
  20 Ağu Kaş'ta "Yörük Şenliği" yapıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde düzenlenen "Yörük Şenliği"nde "Yörük göçü" canlandırıldı.

 • Kaş'ta çıkan yangın kontrol altına alındı
  15 Ağu Kaş'ta çıkan yangın kontrol altına alındı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde çıkan yangın, hızlı müdahaleyle kontrol altına alındı. Yangın, zeytinlik alanda çıktı ve evlere sıçramadan söndürüldü. Jandarma ekibi, yangından kurtardığı kaplumbağayı serinletmeye çalıştı. Yangın sonucunda zeytin ağaçları zarar gördü ve soğutma çalışmaları devam ediyor.

 • AK Parti Milletvekili Atay Uslu, Kaş'ta Yatırımları İnceledi
  08 Ağu AK Parti Milletvekili Atay Uslu, Kaş'ta Yatırımları İnceledi

  AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kaş ilçesinde devam eden yatırımları yerinde inceleyerek, ilçenin ihtiyaçlarını karşılamak için titizlikle çalışıldığını belirtti. Uslu, Kaş Belediyesi'nin örnek belediyecilik hizmetleri sunduğunu ve eser siyaseti ile hizmet belediyeciliği anlayışını benimsediğini ifade etti.

 • Antalya'da Barak Kilimi Dokumacılığı Yeniden Canlanıyor
  08 Ağu Antalya'da Barak Kilimi Dokumacılığı Yeniden Canlanıyor

  Antalya'nın Kaş ilçesinde hazırlanan 'Yöresel Ürünler Turizmle Buluşuyor' projesi kapsamında, üretimi durma noktasına gelen Barak kilimi dokumacılığı yeniden canlandırılıyor. Gaziantep'ten göç eden vatandaşlar tarafından yaklaşık 300 yıl önce başlatılan bu el sanatı, Kaş Belediyesi öncülüğünde desteklenmeye hak kazandı. Proje kapsamında eski okul binası sosyal yaşam alanına dönüştürüldü ve gönüllü kadınlar tarafından geleneksel dokuma tezgahlarından yeniden kilimler dokunmaya başlandı. Kilimler, turizme kazandırılmak üzere sergilenecek ve satışa sunulacak.

 • AK Parti Milletvekili Atay Uslu, Kaş'ta Barak Kilimi dokuyan kadınlarla buluştu
  07 Ağu AK Parti Milletvekili Atay Uslu, Kaş'ta Barak Kilimi dokuyan kadınlarla buluştu

  AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kaş ilçesinde Barak Kilimi dokuyan kadınlarla bir araya geldi. Uslu, Barak Kilimi Dokuma Projesi'ni desteklediklerini belirterek, projenin Barak Kilimlerini ve renklerini yeniden canlandıracağını ifade etti. Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş ise projenin ilçeye ve vatandaşlara katkı sağlayacağını söyledi.

 • Kaş'ta Denizdeki Atık İstasyonları Temizlendi
  03 Ağu Kaş'ta Denizdeki Atık İstasyonları Temizlendi

  Antalya'nın Kaş ilçesinde, kirliliği önlemek amacıyla denizde çöp konteynerlerine benzer oluşturulan atık istasyonları temizlendi. Hidayet Koyu'nda su altına yerleştirilen çöp konteynerlerine benzer kafes şeklindeki atık istasyonları tekneyle limana getirilerek boşaltıldı. Kafeslerdeki atıklar arasında çeşitli şişeler, tabaklar, plastik su borusu, balık ağı bulunurken, lavabo taşı ve plaj şemsiyesi dikkat çekti. Proje, Kaş Kaymakamlığı, Kaş Belediyesi, Su Altı Temizlik ve Bilinçlendirme Hareketi Derneği (STH) ve Kaş Su Altı Derneği (KASAD) işbirliğiyle haziran ayında başlatıldı.

 • Antalya'da Orman Yangını: Vali Yangın Bölgesinde İncelemelerde Bulundu
  25 Tem Antalya'da Orman Yangını: Vali Yangın Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

  Antalya Valisi Ersin Yazıcı, yangın bölgesine gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra gazetecilere açıklama yaptı. Vali Yazıcı, yangına müdahale eden itfaiye ve iş makineleri sayısının arttığını belirtti. Yangının batı istikametinde ilerlediğini ve rüzgarın yangını yaymasına neden olduğunu söyleyen Vali Yazıcı, şu ana kadar herhangi bir can ve mal kaybının olmadığını ifade etti. Vali ayrıca, sık orman nedeniyle yangına direkt müdahalede zorlandıklarını ve çevre illerden takviye ekiplerin geldiğini belirtti. Tahliye edilen evler ve hastalar hakkında da bilgi veren Vali, yangının kontrol altına alınması için çalışmaların yoğun şekilde devam ettiğini söyledi. Ayrıca, Antalya'nın Kaş ilçesinde de sazlık alanda çıkan yangına müdahale edildiği bildirildi.

 • Vali Yazıcı: Rüzgar Yangının Batı İstikametinde İlerlemesini Sağlıyor
  25 Tem Vali Yazıcı: Rüzgar Yangının Batı İstikametinde İlerlemesini Sağlıyor

  Antalya Valisi Ersin Yazıcı, yangın bölgesine gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra gazetecilere açıklama yaptı. Vali Yazıcı, yangının batı istikametinde ilerlediğini ve rüzgarın bu ilerlemeyi sağladığını belirtti. Şu ana kadar herhangi bir canlıya zarar verilmediğini ve yangının sık ormanlık alanda olduğu için müdahalenin uzaktan yapıldığını ifade etti. Vali Yazıcı, çevre illerden takviye ekiplerin geldiğini ve müdahale çalışmalarının yoğunlaştığını söyledi. Ayrıca, hastane ve ev tahliyelerinin yapıldığını ve duman etkilenen kişilerin tedavi altına alındığını belirtti. Kemer Belediye Başkanı ise karadan ulaşımın sıkıntılı olduğunu ve araçların ormanlık alana giremediğini dile getirdi. Ayrıca, Kaş ilçesinde de sazlık alanda bir yangın çıktığı ve müdahale çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

 • Vali Yazıcı: Rüzgar Yangının Batı İstikametinde İlerlemesini Sağlıyor
  25 Tem Vali Yazıcı: Rüzgar Yangının Batı İstikametinde İlerlemesini Sağlıyor

  Antalya Valisi Ersin Yazıcı, yangın bölgesine gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra gazetecilere açıklama yaptı. Vali Yazıcı, yangının batı istikametinde ilerlediğini ve rüzgarın bu ilerlemeyi sağladığını belirtti. Şu ana kadar herhangi bir canlıya zarar verilmediğini ve yangının sık ormanlık alanda olduğu için müdahalenin zor olduğunu ifade etti. Vali Yazıcı, çevre illerden takviye ekiplerin geldiğini ve müdahale çalışmalarının yoğunlaştığını söyledi. Ayrıca, hastane ve ev tahliyelerinin yapıldığını ve duman etkilenen kişilerin tedavi altına alındığını belirtti. Yangının görüntüleri ise kent merkezinden bile gözlemlenebiliyor. Kemer Belediye Başkanı ise karadan ulaşımın sıkıntılı olduğunu ve araçların ormanlık alana giremediğini dile getirdi. Ayrıca, Kaş ilçesinde de sazlık alanda bir yangın çıktığı ve müdahale çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

 • Antalya'nın Kaş ilçesinde sazlık alanda çıkan yangına müdahale ediliyor
  24 Tem Antalya'nın Kaş ilçesinde sazlık alanda çıkan yangına müdahale ediliyor

  Antalya'nın Kaş ilçesinde bulunan göl mevkisindeki sazlık alanda çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangına Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kaş Belediyesi ekipleri müdahale ediyor. Sazlık alanın bataklık olması nedeniyle müdahale zorluğu yaşanıyor.

 • Kaş'ta Hareketsiz Bulunan Kaplumbağa Tedaviye Alındı
  13 Tem Kaş'ta Hareketsiz Bulunan Kaplumbağa Tedaviye Alındı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde denizde hareketsiz bulunan yaklaşık 45 santimetre boyunda, 12 kiloluk yeşil deniz kaplumbağası tedavi edilmek üzere Muğla'nın Ortaca ilçesindeki Deniz Kaplumbağaları Araştırma, Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezine götürüldü.

 • Antalya'daki Lami Bey Camisi'nin Restorasyonu Tamamlandı
  13 Tem Antalya'daki Lami Bey Camisi'nin Restorasyonu Tamamlandı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde bulunan Lami Bey Camisi, Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin özelliklerini sergileyen bir yapıdır. 1881 yılında hayırsever Lami Ünal tarafından yaptırılan caminin restorasyon çalışmaları tamamlandı. Restorasyon kapsamında caminin çatısı, cephesi, minaresi ve iç mekanı yenilendi. Ayrıca caminin tarihini anlatan Osmanlı Türkçesi kullanılan bir kitabe bulundu.

 • Kaş Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  04 Tem Kaş Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Kaş Belediyesi temmuz ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis üyelerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Ulutaş, mecliste yaptığı konuşmada, Uluslararası Likya Kaş Kültür ve Sanat Festivali'nin tamamlandığını ve Kurban Bayramı tatilinin gerçekleştiğini belirtti. Bayram sürecinde ilçede çalışmalarını sürdüren belediye personeline teşekkür eden Ulutaş, esnafın ve turizmcilerin iyi bir sezon geçirmesini diledi. Ayrıca, Kaş Belediye Spor'un Antalya 2. Amatör Küme'de şampiyonluk elde etmesiyle gurur duyduklarını ifade etti. Toplantıda, belediye tesislerinin fiyat tarifelerinin güncellenmesiyle ilgili hazırlanan rapor kabul edildi ve meclis ağustos ayında tatile girmeye karar verdi.

 • Kaş'ta Kurban Bayramı tatili hareketliliği devam ediyor
  29 Haz Kaş'ta Kurban Bayramı tatili hareketliliği devam ediyor

  Antalya'nın Kaş ilçesinde Kurban Bayramı tatili dolayısıyla otel, pansiyon, apart ve villalardaki doluluk oranları yüzde 100'e ulaştı. Turistik ilçede dalış okulları, çay bahçeleri, lokantalar, kafeler ve alışveriş merkezleri tam kapasiteyle çalışıyor. Kaputaş Plajı, Patara Plajı ve diğer plajlar da yoğun turist akınına uğruyor. Tatilciler, Kaş Belediyesi Sosyal Tesisleri'nin hizmetlerinden ve fiyatlardan memnun olduklarını belirtiyor.

 • Yüzme yarışlarının Formula 1'i tamamlandı
  25 Haz Yüzme yarışlarının Formula 1'i tamamlandı

  Megisti Kaş Swim Race'te 16 ülkeden 193 sporcu kulaç attıKadınlarda 1 saat 46 dakika 34 saniyeyle Aybike Su Irçağ, erkeklerde de 1 saat 37 dakika 42 saniyeyle Emre Erdoğan birinci olduDown sendromlu özel sporcu Hasan Gökhan Kotan, 7 kilometre yüzerek dünyada bir ilki başardıKAŞ, - Her...

 • 17. Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı'nda 193 sporcu kulaç attı
  25 Haz 17. Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı'nda 193 sporcu kulaç attı

  Kaş Belediyesi tarafından düzenlenen 24. Uluslararası Likya Kaş Kültür Sanat Festivali'nin kapanış etkinliği olan 17. Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı, 16 ülkeden 193 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Erkeklerde Emre Erdoğan, kadınlarda ise Aybige Su Irçağ birinci sırayı aldı. Down sendromlu özel sporcu Gökhan Kotan da 3 saat 44 dakika 30 saniye yüzerek bir ilki gerçekleştirdi. Yarışta ironman şampiyonu Sera Sayar, Manş Denizi'ni yüzerek geçen en genç Türk yüzücü Aysu Türkoğlu, dünya yüzme rekortmeni Ahmet Nakkaş ve ultra maraton yüzücüsü Bengisu Avcı da yer aldı.

 • Kaş, Megisti-Kaş Yüzme Yarışı'na Hazırlanıyor
  24 Haz Kaş, Megisti-Kaş Yüzme Yarışı'na Hazırlanıyor

  Kaş, Uluslararası Likya Kaş Kültür Sanat Festivali'nin sonunda düzenlenecek Megisti-Kaş Yüzme Yarışı'na ev sahipliği yapacak. Yarışta dünyada bir ilk gerçekleşecek ve down sendromlu özel bir sporcu yarışacak. 16 ülkeden 193 sporcu, Kaş'ın benzersiz manzarasında, tarih öncesi medeniyetlerin kalıntılarında Megisti Adası'ndan Kaş'a kulaç atacak. Yarışın yaş dağılımı ise 20 yaşından 76 yaşına kadar olan sporcuları kapsıyor.

 • Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı yarın yapılacak
  24 Haz Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı yarın yapılacak

  Kaş Belediyesi tarafından düzenlenen Likya Kaş Kültür Sanat Festivali'nin kapanış etkinliği olan Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı, 16 ülkeden 193 sporcunun katılımıyla yarın gerçekleştirilecek. Yunanistan'ın Meis Adası'yla Antalya'nın Kaş ilçesi arasındaki 7 kilometrelik parkurda gerçekleştirilecek yarışta, Ironman şampiyonu Sera Sayar, Manş Denizi'ni yüzerek geçen en genç Türk sporcu Aysu Türkoğlu, dünya yüzme rekortmeni Ahmet Nakkaş ve ultra maraton yüzücü Bengisu Avcı gibi isimlerin yanı sıra down sendromlu özel sporcu Emrah Gökhan Kotan da yer alacak. Organizasyon, barış ve dostluk sloganıyla Kaş Belediyesi ile Radisson Blue Kaş ana sponsorluğunda, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kaş Kaymakamlığı ve Türkiye Yüzme Federasyonu destekleriyle gerçekleştirilecek.

 • Kaş'ta tüm kulaçlar barış ve dostluk adına atılacak
  24 Haz Kaş'ta tüm kulaçlar barış ve dostluk adına atılacak

  - Kaş'ta tüm kulaçlar barış ve dostluk adına atılacak Megisti Kaş Swim Race, yüzme yarışlarının Formula 1'i 20 yaşından, 76 yaşına, 16 ülkeden, 193 sporcu, Yunanistan'ın Meis Adası'ndan Kaş'a yüzecek.

 • Kaş'ta çıkan orman yangını kontrol altına alındı
  23 Haz Kaş'ta çıkan orman yangını kontrol altına alındı

  Antalya'nın Kaş ilçesi İkizce Mahallesi'nde çıkan orman yangını, yaklaşık 1 saatte kontrol altına alınıp söndürüldü. Yangında 1 hektarlık orman alanı zarar gördü.

 • Engelli Serbest Dalış Rekortmeni Ufuk Koçak, 10 Metre Derinliğe İndirilen Basketbol Potasına Smaçla Basket Attı
  19 Haz Engelli Serbest Dalış Rekortmeni Ufuk Koçak, 10 Metre Derinliğe İndirilen Basketbol Potasına Smaçla Basket Attı

  17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nde iki bacağını kaybeden dünya serbest dalış rekortmeni Ufuk Koçak, engellilerin yaşamına dikkati çekmek amacıyla 10 metre derinliğe indirdikleri basketbol potasına smaçla basket attı. Kocaeli Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı da olan Koçak, su altı fotoğraf sanatçısı Nejdet Demirtaş ile dalış teknesiyle Kaş Güvercinada açıklarına geldi ve basketbol forması giyip serbest dalış gerçekleştirerek, suyun 10 metre derinliğine indirdikleri basketbol potasına smaç bastı. Proje, dünyadaki engel ve engellilik konusuna farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirildi. Dünya Sağlık Örgütü'nün raporuna göre dünyadaki engelli sayısı 1 milyarı aşıyor ve engelli bireylerin yaklaşık 200 milyonu günlük desteğe ihtiyaç duyuyor. Bu duruma dikkat çekmek için gerçekleştirilen projeye destek verenler arasında Koçak, dalış eğitmeni Erhan Onat, Uğur Tanrıseven, Kaş Belediyesi ve Kaş Turizm Tanıtma Derneği yer alıyor.

 • Megisti Kaş Swim Race 25 Haziran'da yapılacak
  15 Haz Megisti Kaş Swim Race 25 Haziran'da yapılacak

  Uluslararası Likya Kaş Kültür Sanat Festivali'nin kapanış etkinliği olan Megisti Kaş Swim Race, 25 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek. 16 ülkeden 193 yüzücünün katılacağı yarış, Türkiye'de ve dünyada önemli bir yarış olarak kabul ediliyor. Yarış, Türkiye ile Yunanistan arasında düzenlenen tek yarış olma özelliği taşıyor. Sporcular, 7 kilometrelik parkuru tamamlamak için sabahın erken saatlerinde Kaş'tan Yunanistan'ın Megisti/Meis Adası'na feribotla geçecek. Yarışın tamamlanmasının ardından Kaş Cumhuriyet Meydanı'nda ödül töreni düzenlenecek.

 • Megisti Kaş Swim Race yarışması 17. kez düzenlenecek
  15 Haz Megisti Kaş Swim Race yarışması 17. kez düzenlenecek

  Yunanistan'ın Megisti/Meis Adası ile Antalya'nın Kaş ilçesi arasında bu yıl 17. kez düzenlenen uluslararası açık deniz yüzme yarışı Megisti Kaş Swim Race, 25 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek. 16 ülkeden 193 yüzücünün katılacağı yarış, Türkiye'de ve dünyada önemli bir yarış olarak kabul ediliyor. Yarışın düzenleneceği yer yüzmek için çok ideal bir nokta ve ülke tanıtımına da katkı sağlayacağı düşünülüyor. 7 kilometrelik parkurda gerçekleştirilecek yarışta, sporcuların akıntısız denizde yüzme üzerine antrenman yapmaları gerekiyor. Yarışın tamamlanması için maksimum 4 saat süre verilecek.

 • Koton, Plastiksiz Kaş Projesi ile tek kullanımlık plastiği azaltıyor
  08 Haz Koton, Plastiksiz Kaş Projesi ile tek kullanımlık plastiği azaltıyor

  Koton öncülüğünde hayata geçirilen Plastiksiz Kaş Projesi ile işletmelerde tek kullanımlık plastiği azaltmak ve denizleri plastikten arındırmak hedefleniyor. Projenin tanıtımında dalış rekortmeni Şahika Ercümen de canlı yayınlanan bir dalış gerçekleştirdi. Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, sürdürülebilir çevre için hedeflerini sıralarken, Koton'un beş sezondur yüzde 100 sürdürülebilir materyallerden Suya Saygı Koleksiyonu'nu ürettiği belirtildi.

 • Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı 16 Ülkeden 193 Sporcunun Katılımıyla Gerçekleştirilecek
  08 Haz Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı 16 Ülkeden 193 Sporcunun Katılımıyla Gerçekleştirilecek

  Kaş Belediyesi tarafından düzenlenen Likya Kaş Kültür Sanat Festivali'nin kapanış etkinliği olan Uluslararası Meis Kaş Yüzme Yarışı, 16 ülkeden 193 sporcunun katılımıyla 25 Haziran'da gerçekleştirilecek. Sporcular Yunanistan'ın Meis Adası'yla Antalya'nın Kaş ilçesi arasındaki 7 kilometrelik parkurda kulaç atacak. Organizasyon, 'Barış ve Dostluk' sloganıyla Kaş Belediyesi ve Radisson Blue Kaş ana sponsorluğunda, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kaş Kaymakamlığı ve Türkiye Yüzme Federasyonu destekleriyle gerçekleştirilecek. Yarışma saat 09.00'da start alacak ve Ironman şampiyonu Sera Sayar, Manş Denizi'ni yüzerek geçen en genç Türk sporcu Aysu Türkoğlu, dünya yüzme rekortmeni Ahmet Nakkaş ve ultra maraton yüzücü Bengisu Avcı gibi isimler de organizasyonda yer alacak.

 • Kaş'ta Dalgıçlar Deniz Dibi Temizliği Yaptı
  06 Haz Kaş'ta Dalgıçlar Deniz Dibi Temizliği Yaptı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde Dünya Çevre Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Kaş Belediyesi ve ilçedeki dalış okulu temsilcileri tarafından deniz dibi temizliği yapıldı. Yaklaşık 10 dalgıcın katıldığı temizlik çalışmasında, denizden kamyon lastiği, bar sandalyesi, tencere ve şişeler çıkarıldı. Atıklar, Kaş Limanı'na getirilerek sergilendi ve farkındalık oluşturuldu. Kaş Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü İbrahim Serhat Yurdakul, çalışmaya katkı sunanlara teşekkür etti.

 • Kaş'ta Dalgıçlar Tarafından Deniz Dibi Temizliği Yapıldı
  06 Haz Kaş'ta Dalgıçlar Tarafından Deniz Dibi Temizliği Yapıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde düzenlenen Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında, Kaş Belediyesi ve ilçedeki dalış okulu temsilcileri tarafından 10 dalgıç görevlendirilerek deniz dibi temizliği yapıldı. Temizlik sonucunda denizden çıkarılan atıklar, farkındalık oluşturmak amacıyla sergilendi. Kaş Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü İbrahim Serhat Yurdakul, çalışmaya katkı sunanlara teşekkür etti.

 • AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin: Antalya'da iddialıyız
  06 Haz AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin: Antalya'da iddialıyız

  AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, geçen ay yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerini değerlendirdi. Büyük bir zafer elde ettiklerini belirten Çetin, Antalya'da 19 ilçe belediyesini ve Büyükşehir Belediyesini almaya talip olduklarını söyledi.

 • AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin: Seçimlerde büyük bir zafer elde ettik
  06 Haz AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin: Seçimlerde büyük bir zafer elde ettik

  AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimi'nin sonuçlarını değerlendirdi. Çetin, seçimlerde büyük bir zafere imza attıklarını söyledi ve Cumhur İttifakı'nın arkasında durduklarını belirtti. İl Başkanı Çetin, Antalya'da iddialı olduklarını ve 19 ilçe belediyesini ve büyükşehir belediyesini almaya talip olduklarını ifade etti. Toplantıya, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz ve İlçe Başkanı Okay Bilgin de katıldı.

 • Kaş Kırsalında Yöresel Ürünler Turizmle Buluşuyor Projesi
  06 Haz Kaş Kırsalında Yöresel Ürünler Turizmle Buluşuyor Projesi

  Kaş Belediyesi, ilçe kırsal kültürünün ekoturizm ürünü olarak kurgulanması amacıyla 'Kaş Kırsalında Yöresel Ürünler Turizmle Buluşuyor Projesi'ni hayata geçiriyor. Proje kapsamında yöresel değerler bölge halkı için gelir kapısı ve istihdam unsuruna dönüştürülecek. Yöresel Ürün Pazar Yeri Teşhir Alanı kurularak, ilçedeki yerel üreticilerin ürünleri tüketiciyle buluşturulacak. Barak kiliminin özellikle uluslararası piyasada kabul görmesi ve değerinin artması için Boğazcık Köyü'nde kültür merkezi kurulacak. Projenin yüzde 50'si tamamlandı ve gelecek yıl ocak ayında bitirilmesi planlanıyor.

 • Kaş Belediye Meclisi, Büyükşehir Belediyesi çalışanının darbedilmesini kınadı
  02 Haz Kaş Belediye Meclisi, Büyükşehir Belediyesi çalışanının darbedilmesini kınadı

  Kaş Belediye Meclisi haziran ayı toplantısında, Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanın, belediyede görevli başka bir kişi tarafından 'oy kullanmadığı için darbedildiği' iddiasına konu olan saldırı kınandı.

 • Kaş Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı yapıldı
  02 Haz Kaş Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı yapıldı

  Kaş Belediyesinin haziran ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.

 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Sinan Oğan, Antalya'da yağlı güreş müsabakasını izledi
  27 May Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Sinan Oğan, Antalya'da yağlı güreş müsabakasını izledi

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Antalya'nın Kaş ilçesindeki 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri etkinliğini takip etti. Çavuşoğlu ile Oğan, Kaş Belediyesi tarafından bu yıl 2'ncisi düzenlenen Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne katıldı.

 • Kaş Belediyesi 23 Nisan'da 15 Bin Oyuncak Dağıttı
  23 Nis Kaş Belediyesi 23 Nisan'da 15 Bin Oyuncak Dağıttı

  Kaş Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilçe merkezi ve 54 mahallede 15 bin oyuncak dağıttı. Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş çocukların bayram sevincini paylaştı.

 • Kaş Kalkan'daki peyzaj çalışmasında 4 bin bitki dikildi
  15 Nis Kaş Kalkan'daki peyzaj çalışmasında 4 bin bitki dikildi

  Kaş Belediyesi, Kalkan Mahallesi'nde yürütülen peyzaj çalışmasında çeşitli türde 4 bin bitki dikimi yaptı.

 • Kaş Kalkan'daki peyzaj çalışmasında 4 bin bitki dikildi
  15 Nis Kaş Kalkan'daki peyzaj çalışmasında 4 bin bitki dikildi

  Kaş Belediyesi, Kalkan Mahallesi'nde yürütülen peyzaj çalışmasında çeşitli türde 4 bin bitki dikimi yaptı.

 • Kaş Belediyesi, EMITT'te ilçenin doğal güzelliklerinin yanı sıra turizmini tanıtıyor
  12 Nis Kaş Belediyesi, EMITT'te ilçenin doğal güzelliklerinin yanı sıra turizmini tanıtıyor

  Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 26. Kez kapılarını açtı.

 • Başkan Ulutaş, Muaythai dünya şampiyonu Zehra Doğan'ı kabul etti
  05 Nis Başkan Ulutaş, Muaythai dünya şampiyonu Zehra Doğan'ı kabul etti

  Tayland'da düzenlenen Muaythai Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Zehra Doğan, Kaş Belediye Başkanı Ulutaş'ı ziyaret ettiZiyarette konuşan Başkan Mutlu Ulutaş, Kaş Belediyesinin spora ve sporcuya her zaman destek verdiğini belirterek, Zehra Doğan'ın dünya şampiyonu olmasından dolayı...

 • Kaş Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı
  04 Nis Kaş Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı

  Kaş Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

 • Kaş'ta fırınlarda Ramazan denetimi yapıldı
  31 Mar Kaş'ta fırınlarda Ramazan denetimi yapıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde Ramazan ayı dolayısıyla fırınlarda denetimler artırıldı.

 • Kaş'ta geleneksel iftar buluşması
  25 Mar Kaş'ta geleneksel iftar buluşması

  Kaş Belediyesi'nin Ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği geleneksel iftar buluşmaları başladı.

 • Kaş'ta kaçak inşa edilen bir yapının yıkımı gerçekleştirildi
  23 Mar Kaş'ta kaçak inşa edilen bir yapının yıkımı gerçekleştirildi

  Antalya'nın Kaş ilçesinde kaçak inşa edildiği tespit edilen bir yapı yıkıldı.

 • Kaş'taki Kalkan Balıkçı Barınağı'nın zemini yenilendi
  16 Mar Kaş'taki Kalkan Balıkçı Barınağı'nın zemini yenilendi

  Antalya'nın Kaş ilçesindeki Kalkan Balıkçı Barınağı'nın zemin yenileme çalışması tamamlandı.

 • Antalya'da tarihi Likya Yolu'ndaki 2 kaçak villanın yıkımına başlandı
  14 Mar Antalya'da tarihi Likya Yolu'ndaki 2 kaçak villanın yıkımına başlandı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde belediye ekipleri, tarihi Likya Yolu güzergahındaki 2 kaçak villanın yıkımını gerçekleştiriyor.

 • Turizm cenneti Kaş'ta kaçak yapılar yıkılıyor
  14 Mar Turizm cenneti Kaş'ta kaçak yapılar yıkılıyor

  Turizm cenneti Kaş'ta kaçak yapılar yıkılıyor Deniz manzaralı inşa edilen yüzme havuzlu 2 yapının yıkım işlemine başlandı Antalya'nın Kaş ilçesinde kaçak yapılarla mücadele devam ediyor.

 • Başkan Ulutaş, Kaş Belediyespor yöneticileri ve futbolcularıyla buluştu
  13 Mar Başkan Ulutaş, Kaş Belediyespor yöneticileri ve futbolcularıyla buluştu

  Kaş Belediyesi Başkanı Mutlu Ulutaş, Antalya Büyükler 2. Amatör Küme 1. Grup'ta mücadele edecek Kaş Belediyespor'un yöneticileri ve futbolcularıyla bir araya geldi.

 • Kaş Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı
  02 Mar Kaş Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

  Kaş Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Kaş'ta 7 kaçak yapı yıkıldı
  24 Şub Kaş'ta 7 kaçak yapı yıkıldı

  Kaş'ta 7 kaçak yapı yıkıldıANTALYA Antalya'nın Kaş ilçesi Gelemiş Mahallesi'nde 7 kaçak yapının yıkımı gerçekleştirildi.

 • Nurdağı'nda depremden 47 saat sonra bir kişi enkazdan kurtarıldı
  08 Şub Nurdağı'nda depremden 47 saat sonra bir kişi enkazdan kurtarıldı

  Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde enkaz altında kalan 70 yaşında bir erkek, depremden yaklaşık 47 saat sonra sağ çıkarıldı.

 • Kaş'tan 9 yardım tırı dualarla deprem bölgesine uğurlandı
  07 Şub Kaş'tan 9 yardım tırı dualarla deprem bölgesine uğurlandı

  Antalya'nın Kaş Kaymakamlığı ve Kaş Belediyesinin organizasyonunda başlatılan yardım kampanyasında hazırlanan 9 tır, dualarla deprem bölgesine uğurlandı.

 • Kaş Belediyesi'nden deprem bölgesine iş makinesi ve personel yardımı
  06 Şub Kaş Belediyesi'nden deprem bölgesine iş makinesi ve personel yardımı

  Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından bölgeye Kaş Belediyesi iş makinesi ve personel gönderdi.

 • Antalya'nın yüksek kesimlerinde karla mücadele çalışması yapılıyor
  05 Şub Antalya'nın yüksek kesimlerinde karla mücadele çalışması yapılıyor

  Antalya'nın Kaş ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar nedeniyle belediye ekipleri küreme, yol açma ve tuzlama çalışması gerçekleştiriyor.

 • Kaş Belediyesi şubat ayı meclis toplantısı yapıldı
  02 Şub Kaş Belediyesi şubat ayı meclis toplantısı yapıldı

  Kaş Belediyesi şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

 • Kaş'ta 5 kaçak yapı yıkıldı
  27 Oca Kaş'ta 5 kaçak yapı yıkıldı

  Kaş'ta 5 kaçak yapı yıkıldı Antalya'nın Kaş ilçesinde 5 kaçak yapı, belediye ekiplerince yıkıldı.

 • Antalya'da kuvvetli fırtına etkili oluyor
  27 Oca Antalya'da kuvvetli fırtına etkili oluyor

  Antalya'da kuvvetli fırtına hayatı olumsuz etkiliyor.

 • Kaş Belediyesinin yılın ilk meclis toplantısı yapıldı
  03 Oca Kaş Belediyesinin yılın ilk meclis toplantısı yapıldı

  Kaş Belediye Meclisinin ocak ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi.

 • KAŞ'TA 3 KAÇAK KONTEYNER KALDIRILDI
  28 Ara KAŞ'TA 3 KAÇAK KONTEYNER KALDIRILDI

  Kaş Belediyesi ekipleri tarafından Kaputaş mevkisinde tespit edilen 3 kaçak konteyner kaldırıldı.

 • Kaş Belediyesinden akülü tekerlekli sandalye yardımı
  27 Ara Kaş Belediyesinden akülü tekerlekli sandalye yardımı

  Kaş Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce, ihtiyaç sahibi felçli kişiye akülü tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

 • Antalya'nın Kaş ilçesinde 12 kaçak yapı yıkıldı
  24 Ara Antalya'nın Kaş ilçesinde 12 kaçak yapı yıkıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde 12 kaçak yapı yıkıldıANTALYA Antalya'nın Kaş ilçesinde 12 kaçak yapı, belediye ekiplerince yıkıldı.

 • Kaş, Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında tanıtıldı
  10 Ara Kaş, Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında tanıtıldı

  Antalya'nın Kaş ilçesinin tarihi ve turistik zenginlikleri, bu yıl 16'ncısı düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresinde tanıtıldı.

 • Kaş Belediyesinin aralık ayı meclis toplantısı yapıldı
  02 Ara Kaş Belediyesinin aralık ayı meclis toplantısı yapıldı

  Kaş Belediyesi aralık ayı meclis toplantısı, ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Advertisement