Son dakika Kızılay Meydanı haberleri, Kızılay Meydanı son dakika, son dakika Kızılay Meydanı

Son Dakika Kızılay Meydanı Haberleri

 • İstanbul'dan Ankara'ya Boykot Yürüyüşü
  11 Şub İstanbul'dan Ankara'ya Boykot Yürüyüşü

  Türkistan'daki Çin zulmüne ve İsrail terörüne dikkat çekmek amacıyla İstanbul'daki İsrail Konsolosluğu'nda buluşan grup, Ankara'nın Kızılay Meydanı'na kadar yürüyerek boykot çağrısında bulunacak.

 • Türk astronotun uzaya ulaşması Kızılay Meydanı'nda heyecanla izlendi
  20 Oca Türk astronotun uzaya ulaşması Kızılay Meydanı'nda heyecanla izlendi

  Türkiye'nin ilk uzay yolcusu Alper Gezeravcı'yı taşıyan Dragon uzay aracının, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) kenetlenmesi Ankara Kızılay Meydanı'ndan heyecanla takip edildi.

 • Türkiye'nin ilk uzay yolcusu Alper Gezeravcı, ISS'e kenetlendi
  20 Oca Türkiye'nin ilk uzay yolcusu Alper Gezeravcı, ISS'e kenetlendi

  Türkiye'nin ilk uzay yolcusu Alper Gezeravcı'yı taşıyan Dragon uzay aracı, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) kenetlendi. Ankara Kızılay Meydanı'nda kurulan planetaryumda vatandaşlar tarafından heyecanla takip edilen kenetlenme anı alkışlarla kutlandı. Gezeravcı ve ekibiyle birlikte ISS'te toplam 11 astronot bulunuyor.

 • Türkiye'nin İlk Uzay Yolcusu Alper Gezeravcı Uzay Macerasına Başladı
  19 Oca Türkiye'nin İlk Uzay Yolcusu Alper Gezeravcı Uzay Macerasına Başladı

  Türkiye'nin ilk uzay yolcusu Alper Gezeravcı, SpaceX firmasına ait Dragon kapsülüyle Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) gönderildi. Fırlatma anı Kızılay Meydanı'nda vatandaşlar tarafından heyecanla izlendi. Gezeravcı'nın ISS'de gerçekleştireceği deneyler bağışıklık sistemi ve hücre davranışları üzerine olacak.

 • Türkiye'nin insanlı ilk uzay yolculuğu nereden izlenir?
  17 Oca Türkiye'nin insanlı ilk uzay yolculuğu nereden izlenir?

  Türkiye'nin uzay yolculuğu için saatler kaldı. AX-3 misyonu, Axiom Space tarafından gerçekleştirilecek ve Türk astronot Alper Gezeravcı'nın da yer alacağı 14 gün sürecek. Fırlatma töreni, İstanbul, Ankara, Trabzon, Bursa, Konya, Aksaray, Antalya, Mersin, Kayseri, Gaziantep ve Muş'ta izlenebilecek.

 • Ankara'da vatandaşlar 2024'e coşkulu kutlamalarla girdi
  01 Oca Ankara'da vatandaşlar 2024'e coşkulu kutlamalarla girdi

  Başkent'te vatandaşlar 2024'ün gelişini coşkulu şekilde kutladı. Kızılay Meydanı'nda polis ekipleri yoğun güvenlik önemleri aldı. Geri sayımın ardından saatler 00.00'ı gösterirken meydanlardan şarkılar ve vatandaşların sevinç sesleri yükseldi. Meydandan geçen araç sürücüleri ise korna çalarak kutlamalara eşlik etti.

 • Ankara'da Vatandaşlar 2024'ü Yoğun Kalabalıkla Karşıladı
  01 Oca Ankara'da Vatandaşlar 2024'ü Yoğun Kalabalıkla Karşıladı

  Ankara'da vatandaşlar, şehrin işlek yerlerinde oluşturdukları yoğun kalabalıkla 2024 yılını coşkuyla karşıladı. Kızılay Meydanı ve Tunalı Hilmi Caddesi gibi merkezi noktalarda bir araya gelen Başkent halkı, yeni yılı müzik eşliğinde kutladı. Polis ekipleri ise güvenlik önlemlerini artırdı.

 • Türkiye'nin dört bir yanında 2024 coşkuyla karşılandı
  01 Oca Türkiye'nin dört bir yanında 2024 coşkuyla karşılandı

  Türkiye 2023'e veda ederek 2024'e "Merhaba" dedi. İşte ülkenin dört bir yanındaki yeni yıl kutlamalarından görüntüler...

 • Ankara'da yılbaşı tedbirleri KGYS merkezinden takip ediliyor
  31 Ara Ankara'da yılbaşı tedbirleri KGYS merkezinden takip ediliyor

  Ankara'da İl Emniyet Müdürlüğü KGYS merkezinde bulunan ekipler, yılbaşı denetimlerini takip ediyor. Yüksek çözünürlüklü kameralarla Kızılay Meydanı, Tunalı Hilmi Caddesi gibi alanlar izlenirken, hava araçları da yerdeki ekiplere destek veriyor. İl Emniyet Müdür Yardımcısı Arif Hakan Tandoğan, tedbirlerin bir hafta öncesinden başladığını belirterek, vatandaşların huzurlu bir şekilde yılbaşını geçirmesini umut ettiklerini söyledi.

 • CUMHURİYET'İN 100. YILI - Cumhuriyet'in 75. yılı kutlamalarına 12 devlet başkanı katıldı
  28 Eki CUMHURİYET'İN 100. YILI - Cumhuriyet'in 75. yılı kutlamalarına 12 devlet başkanı katıldı

  Cumhuriyetin 75. yıl dönümünün kutlandığı 29 Ekim 1998'de düzenlenen törenler ve yurdun dört bir yanında yaşanan coşku, Anadolu Ajansı (AA) bültenlerinde ayrıntılarıyla yer alıyor.

 • Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Cumhuriyet'in 100. yılına özel etkinlikler
  22 Eki Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Cumhuriyet'in 100. yılına özel etkinlikler

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından Cumhuriyet'in 100. yılının "Türkiye Yüzyılı"na yaraşacak şekilde coşkuyla kutlanması amacıyla başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere yurt genelinde ve yurt dışında çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

 • İflas eden Ankara'daki Kızılay AVM'nin elektriği kesilecek
  04 Eki İflas eden Ankara'daki Kızılay AVM'nin elektriği kesilecek

  Ankara'nın en merkezi yerinde bulunan ve geçtiğimiz ay iflas haberiyle gündeme gelen Kızılay AVM'nin bu kez de 5 Ekim'de elektriği kesilecek. Söz konusu karara AVM esnafı sert tepki gösterdi.

 • DOSYA HABER - İSTİKLAL MADALYASINDAN İDAM SEHPASINA - Menderes, Türkiye'nin dönüşümle geçen 10 yılına 3 seçim zaferi sığdırdı
  16 Eyl DOSYA HABER - İSTİKLAL MADALYASINDAN İDAM SEHPASINA - Menderes, Türkiye'nin dönüşümle geçen 10 yılına 3 seçim zaferi sığdırdı

  Adnan Menderes, 17 Eylül 1961'de idamıyla noktalanan süreçte 10 yıllık iktidarı boyunca üç seçim zaferi kazandı, Türkçe ezan zorunluluğunun kaldırılmasından Türkiye'nin NATO üyeliğine kadar ülkenin iç ve dış politikasına yön veren onlarca değişim hamlesine imza attı.

 • Ankara polisi Togg ile göreve çıktı
  14 Eyl Ankara polisi Togg ile göreve çıktı

  ANKARA'da polis ekipleri, yerli otomobil Togg ile görev yapmaya başladı.

 • Ankara polisi Togg ile göreve çıktı
  14 Eyl Ankara polisi Togg ile göreve çıktı

  Ankara'da polis ekipleri, yerli otomobil Togg ile görev yapmaya başladı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Kızılay Meydanı'nda devriye ve denetim görevine Türkiye'nin yerli otomobili Togg ile çıktı. T10X model otomobil, vatandaşların ilgisine neden oldu. Vatandaşlar, otomobille fotoğraf çekindi.

 • Ankara polisi Togg ile göreve çıktı
  14 Eyl Ankara polisi Togg ile göreve çıktı

  ANKARA'da polis ekipleri, yerli otomobil Togg ile görev yapmaya başladı.

 • Türkiye'nin Otomobili Togg'a Kızılay Meydanı'nda Yoğun İlgi
  14 Eyl Türkiye'nin Otomobili Togg'a Kızılay Meydanı'nda Yoğun İlgi

  Ankara'nın en işlek noktalarından Kızılay Meydanı'nda sergilenen Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (Togg) T10X modeline vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Yerli ve milli olmasıyla gurur duyan vatandaşlar, aracı inceleyerek fotoğraf çektiriyor ve beğenilerini dile getiriyor.

 • TOGG Kızılay Meydanı'nda polis aracı olarak görevde
  14 Eyl TOGG Kızılay Meydanı'nda polis aracı olarak görevde

  Ankara'da Motosikletli Polis ekiplerine tahsis edilen TOGG T10X marka otomobil, Kızılay Meydanı'nda görev yaparak vatandaşların dikkatini çekiyor. Bazı vatandaşlar ise otomobil ile fotoğraf çektiriyor.

 • Türkiye'nin ilk yerli otomobili Togg, polis aracı olarak görev yapıyor
  13 Eyl Türkiye'nin ilk yerli otomobili Togg, polis aracı olarak görev yapıyor

  Ankara'da polis aracı olarak kullanılmak üzere tahsis edilen Togg, Kızılay Meydanı'nda görev yapıyor. Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili olan Togg, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından da kullanılıyor. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören otomobil, bazıları tarafından fotoğraf çekilmek için tercih ediliyor.

 • Kızılay AVM'nin tahliyesine karar verildi
  03 Eyl Kızılay AVM'nin tahliyesine karar verildi

  Kızılay Meydanı'nda bulunan Kızılay AVM'nin tahliyesine yönelik tahliye kararı verildi. Kızılay, yıllardır sorumluluklarını yerine getirmeyen firmanın iflasına ve tahliyesine karar verildiğini açıkladı.

 • Kızılay AVM'nin tahliyesine karar verildi
  03 Eyl Kızılay AVM'nin tahliyesine karar verildi

  Kızılay Meydanı'nda bulunan Kızılay AVM'nin tahliyesine yönelik tahliye kararı verildi. Kızılay, yıllardır sorumluluklarını yerine getirmeyen firmanın iflasına ve tahliyesine karar verildiğini açıkladı.

 • Kızılay AVM'yi kiralayan şirket iflas etti ve tahliye edildi
  03 Eyl Kızılay AVM'yi kiralayan şirket iflas etti ve tahliye edildi

  Yap-İşlet-Devret modeliyle Kızılay AVM'yi kiralayan şirket hakkında açılan mahkeme sonucu şirketin iflasına ve Kızılay AVM binasından tahliyesine karar verildi.

 • Ankara'da Basra Sıcakları hakim: Termometreler 42 dereceyi gördü
  14 Ağu Ankara'da Basra Sıcakları hakim: Termometreler 42 dereceyi gördü

  Ankara'da Basra Sıcakları etkisini göstermeye başladı. Termometreler 42 dereceyi gösterirken, hissedilen sıcaklık 50 derecelere kadar çıktı. Uzmanlar, vatandaşları dışarı çıkmamaları konusunda uyardı. Sıcak hava nedeniyle vatandaşlar litrelerce soğuk su tüketiyor. İşportacılar ise günün 10 saati dışarıda çalıştıkları için aşırı sıcaklardan etkileniyor. Bu aylarda su satışları 10 kat artıyor.

 • 15 Temmuz gazisi doktor, nakil bekleyen hastalara umut oldu
  14 Tem 15 Temmuz gazisi doktor, nakil bekleyen hastalara umut oldu

  15 Temmuz gazisi olan Doç. Dr. Erkan Ölçücüoğlu, 4 yıldır görev yaptığı Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nde böbrek nakli sorumlu uzmanı olarak çalışmaktadır. Ölçücüoğlu, 160'a yakın böbrek nakli gerçekleştirerek birçok hastanın hayatına müdahale etmiştir. 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlatan Ölçücüoğlu, darbecilere karşı direnirken yaralanmış ve tedavi sürecinin ardından görevine dönmüştür. Kendisi, vatan ve millet için çalışmaya devam etmek istediğini belirtmiştir.

 • 15 Temmuz gazisi doktor, nakil bekleyen hastalara umut oldu
  14 Tem 15 Temmuz gazisi doktor, nakil bekleyen hastalara umut oldu

  15 Temmuz gazisi olan böbrek nakli uzmanı Doç. Dr. Erkan Ölçücüoğlu, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nde nakil bekleyen hastalara umut oldu. Ölçücüoğlu, 4 yılda 160'a yakın böbrek nakli gerçekleştirerek bine yakın hastanın hayatına müdahale etti.

 • 15 Temmuz Gazisi Böbrek Nakli Uzmanı, Nakil Bekleyen Hastalara Umut Oluyor
  14 Tem 15 Temmuz Gazisi Böbrek Nakli Uzmanı, Nakil Bekleyen Hastalara Umut Oluyor

  Ankara'da FETÖ/PDY'nin darbe girişimine karşı direnen ve yaralanan böbrek nakli uzmanı Doç. Dr. Erkan Ölçücüoğlu, 4 yıldır görev yaptığı hastanede nakil bekleyen hastalara umut oluyor. Ölçücüoğlu, 160'a yakın böbrek nakli gerçekleştirirken, bine yakın hastanın hayatına hekim olarak müdahale ettiğini belirtti. Gazinin yaşadıklarını anlatan Ölçücüoğlu, vatan için görevinin başında kalmak istediğini ve mesleğini sevdiği için bu yola devam ettiğini söyledi.

 • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde 'Türkiye Yüzyılının Kahramanları' Etkinlikleri Düzenlenecek
  11 Tem 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde 'Türkiye Yüzyılının Kahramanları' Etkinlikleri Düzenlenecek

  CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanlığı tarafından, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 7'nci yıl dönümünde ülke genelinde ve yurt dışında 'Türkiye Yüzyılının Kahramanları' temasıyla etkinlikler düzenlenecek. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli etkinliklerle 15 Temmuz ruhu yeniden yaşatılacak, kahramanların mücadelesi anlatılacak ve demokrasi zaferi vurgulanacak. Ayrıca, 6 ülkede panel serisi düzenlenerek FETÖ'nün hain darbe girişimi ve milletin direnişi anlatılacak. New York Times Meydanı'nda ise FETÖ'nün karanlık yapılanmasına dikkat çekilecek ve şehitlerin ayakkabıları sergilenecek.

 • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Düzenlenecek
  11 Tem 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Düzenlenecek

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 7. yıl dönümünde ülke genelinde ve yurt dışında geniş kapsamlı anma etkinlikleri düzenleyecek. Etkinliklerde, Türkiye Yüzyılının Kahramanları temasıyla 15 Temmuz'da vatan müdafaası yapan kahramanlar anılacak ve Türk milletinin milli iradesine vurgu yapılacak. Açık hava sergileri, mapping gösterimleri, LED ekranlar ve panel serileri gibi farklı etkinliklerle 15 Temmuz ruhu yeniden yaşatılacak. Ayrıca, FETÖ'nün karanlık yapılanmasına dikkat çekmek amacıyla New York Times Meydanı'nda özel bir sunum gerçekleştirilecek. Anma etkinlikleriyle birlikte 15 Temmuz şehitleri ve gazileri anılacak, milli birlik duygusu canlı tutulacak ve yabancı kamuoyunda farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

 • Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Merkezi'ne yürüyüşünü sürdürüyor
  08 Tem Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Merkezi'ne yürüyüşünü sürdürüyor

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ankara'ya yürüyüşünü sürdürerek CHP Genel Merkezi'ne doğru ilerliyor. Özcan, Atatürk'ün koltuğunda oturmanın mümkün olmadığını ve istifasını isteyen kitlelerin genel merkez önünde toplanacağını belirtti. Ayrıca, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak'ın kendisine yönelik iddialarını da yanıtlayarak, Erdoğan'ın en çok uğraştığı belediye başkanı olduğunu ve değişim için mücadele ettiğini ifade etti.

 • Tanju Özcan'dan CHP'li Faik Öztrak'a sert çıkış: Erdoğan'la görüşmüşsem kendimi canlı canlı yakarım, 24 saatin var
  08 Tem Tanju Özcan'dan CHP'li Faik Öztrak'a sert çıkış: Erdoğan'la görüşmüşsem kendimi canlı canlı yakarım, 24 saatin var

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak'ın kendisine yönelik açıklamalarına tepki göstererek, "Sana 24 saat veriyorum. Sarayla herhangi bir görüşmem olmuşsa ben kendimi Kızılay Meydanı'nda canlı canlı yakmaya hazırım. Olmadıysa da sen namussuz, şerefsiz bir insansın." ifadelerini kullandı. Özcan, CHP Disiplin Kurulu'na sevk edildiği kesin ihraç talebiyle Bolu'dan başlattığı 'Adalet ve Değişim' yürüyüşünün 6. gününde Kızılcahamam ilçesine ulaştı.

 • Tanju Özcan: Genel merkez önünde büyük kitleler sizi istifaya davet edecek
  08 Tem Tanju Özcan: Genel merkez önünde büyük kitleler sizi istifaya davet edecek

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Merkezi'ne başlattığı 'Adalet ve Değişim' yürüyüşünde Atatürk'ün koltuğunda oturmaya devam edemeyeceklerini söyledi. Özcan, genel merkezin önünde büyük kitlelerin istifaya davet edeceğini belirtti.

 • Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Merkezi'ne çağrıda bulundu
  08 Tem Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Merkezi'ne çağrıda bulundu

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ankara'ya yürüyüşünü sürdürerek CHP Genel Merkezi'ne çağrıda bulundu. Özcan, Atatürk'ün koltuğunda oturmaya devam edemeyeceklerini belirterek istifa çağrısı yaptı.

 • Gezi Parkı olaylarının 10'uncu yılında Ankara'da eylem; 28 gözaltı
  01 Haz Gezi Parkı olaylarının 10'uncu yılında Ankara'da eylem; 28 gözaltı

  ANKARA'da, Gezi Parkı olaylarının 10'uncu yılında Kızılay Meydanı'nda hayatını kaybeden Ethem Sarısülük için eylem düzenlendi. Eyleme izinsiz katılarak slogan atan 28 kişi gözaltına alındı.

 • Gezi Parkı olaylarının 10'uncu yılında Ankara'da eylem; 28 gözaltı
  01 Haz Gezi Parkı olaylarının 10'uncu yılında Ankara'da eylem; 28 gözaltı

  ANKARA'da, Gezi Parkı olaylarının 10'uncu yılında Kızılay Meydanı'nda hayatını kaybeden Ethem Sarısülük için eylem düzenlendi. Eyleme izinsiz katılarak slogan atan 28 kişi gözaltına alındı.

 • Ethem Sarısülük için düzenlenen eylemde 28 kişi gözaltına alındı
  01 Haz Ethem Sarısülük için düzenlenen eylemde 28 kişi gözaltına alındı

  Ankara'da Gezi Parkı olaylarının 10. yılında Ethem Sarısülük için düzenlenen eyleme izinsiz katılan 28 kişi gözaltına alındı. CHP üyeleri ve Sarısülük'ün annesi Sayfi Sarısülük'ün de katıldığı eylemde 'Ethem yoldaş ölümsüzdür' sloganları atıldı. Eylemin ardından polis izinsiz slogan atan gruba müdahale etti.

 • Galatasaray'ın Şampiyonluğu Ankara'da Kutlandı
  31 May Galatasaray'ın Şampiyonluğu Ankara'da Kutlandı

  Galatasaray'ın 2022-2023 sezonu şampiyonluğunu ilan etmesi sarı kırmızılı taraftarlar Ankara'da coşkuyla kutlandı. Taraftarlar Güvenpark'ta toplanarak takımlarının şampiyonluğunu kutladı.

 • Galatasaraylı Taraftarlar Ankara'da Şampiyonluğu Kutladı
  31 May Galatasaraylı Taraftarlar Ankara'da Şampiyonluğu Kutladı

  Galatasaraylı taraftarlar, takımlarının Spor Toto Süper Lig şampiyonluğu sonrası Ankara'da Kızılay Meydanı'nda kutlama yaptı. Taraftarlar burada meşaleler yakıp, Galatasaray marşları söyleyerek şampiyonluğu doyasıya kutladı.

 • Galatasaraylı Taraftarların Şampiyonluk Kutlamaları Canlı Yayınlanıyor
  30 May Galatasaraylı Taraftarların Şampiyonluk Kutlamaları Canlı Yayınlanıyor

  Galatasaraylı taraftarların Ankara'daki Kızılay Meydanı'ndan şampiyonluk kutlamaları DHA FEED 1'den CANLI yayınlanmaktadır.

 • Galatasaraylı Taraftarların Sevinç Görüntüleri Canlı Yayınla İzlenebilir
  30 May Galatasaraylı Taraftarların Sevinç Görüntüleri Canlı Yayınla İzlenebilir

  Ankara'daki Kızılay Meydanı'ndan Galatasaraylı taraftarların sevinç görüntülerini DHA FEED 1'den, İstanbul'daki Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi ve Fenerbahçe Ülker Stadyumu çevresinden taraftar görüntülerini DHA FEED 2'den dönüşümlü olarak CANLI yayınlamaktayız.

 • Mansur Yavaş, Adana'da: 'Millet İttifakı'nın İçerisinde Adeta Şampiyonlar Ligi Olarak Adlandırılacak Ekonomistler Var. Bizleri Kurtarırsa Onlar...
  08 May Mansur Yavaş, Adana'da: "Millet İttifakı'nın İçerisinde Adeta Şampiyonlar Ligi Olarak Adlandırılacak Ekonomistler Var. Bizleri Kurtarırsa Onlar...

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Adana’da yurttaşlara seslenirken “Artık riyakâr siyaseti ortadan kaldırıyoruz. Yapacaklarımız ortada. Ekonomik olarak hükümetin yapacağı bir şey kalmadı. İki ayda bir bakan değişiyor, iki ayda bir Merkez Bankası değişiyor… Millet İttifakı’nın içerisinde de adeta şampiyonlar ligi olarak adlandırılacak ekonomistler var. Bizleri kurtarırsa onlar kurtarır. Denenmişi denemekte fayda yok ve inşallah 14 Mayıs’tan itibaren Sayın Genel Başkan’ımızı cumhurbaşkanı seçiyoruz” dedi.

 • Trabzon'daki stant olayında HÜDA PAR, Ümit Özdağ'ı provokatörlükle suçladı
  06 May Trabzon'daki stant olayında HÜDA PAR, Ümit Özdağ'ı provokatörlükle suçladı

  HÜDA PAR'ın Trabzon'da açılan seçim standının bir grup tarafından saldırıya uğramasının ardından, yeni bir gelişme yaşandı. Partiden yapılan açıklamada, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi. Açıklamada, "Partimize karşı halkı kin ve düşmanlığa sevk edici paylaşımlar yapan, son olarak da Trabzon'da stant çalışmaları yapan üyelerimize karşı provokatörleri kışkırtan Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunduk" denildi.

 • HÜDA PAR öfkesi bitmiyor! Trabzon'un ardından Ankara'da da benzer görüntüler geldi, Zafer Partililer stant basıp slogan attı
  05 May HÜDA PAR öfkesi bitmiyor! Trabzon'un ardından Ankara'da da benzer görüntüler geldi, Zafer Partililer stant basıp slogan attı

  Trabzon'da HÜDA PAR standına bir grubun saldırısının ardından benzer görüntüler de Ankara Kızılay'da kaydedildi. Seçim çadırı kuran HÜDA PAR'a tepki gösteren Zafer Partililer, bozkurt işareti yapıp flamalar açtı. Zafer Partililer, "Türk'üz, Türkçü'yüz, Atatürkçü'yüz ve Başbuş Atatürk" sloganları attı.

 • Kızılay Meydanında Demokrasi Panayırı
  05 May Kızılay Meydanında Demokrasi Panayırı

  Ankara'da 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı'nda siyasi partiler propaganda çalışmalarını sürdürüyor. Partilerin kurdukları stantlar demokrasi şöleni havasını oluşturuyor. Seçim çalışmaları sürdürülen stant görevlileri arasında dostane bir ortam hakim. Siyasi partiler 14 Mayıs'taki seçimlere bir gün kala propaganda çalışmalarını sonlandıracak.

 • Kılıçdaroğlu Isparta'da konuştu: Değişim zamanı
  29 Nis Kılıçdaroğlu Isparta'da konuştu: Değişim zamanı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Isparta'da halka seslendi. Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki sıkıntılara dikkat çekerek değişim zamanının geldiğini belirtti. Ayrıca, Meral Akşener hakkında sarf edilen sözlere de eleştiri getirdi ve gençlere demokrasi ve değişim için oy kullanmaları çağrısında bulundu.

 • Kılıçdaroğlu Isparta'da halka seslendi
  29 Nis Kılıçdaroğlu Isparta'da halka seslendi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Isparta'da halka seslendi. Konuşmasında Türkiye'deki sıkıntılara değinen Kılıçdaroğlu, gençlere de çağrıda bulundu.

 • CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Isparta'da Miting Yaptı
  29 Nis CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Isparta'da Miting Yaptı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da mitinge katıldı ve konuşma yaptı. Yavaş, iktidarın ekonomiyi düzelteceği konusunda güven olmadığını söyledi.

 • Ankara Valiliği, Erdoğan'ın Konuşmasını Yayınlamak İçin Kızılay Meydanına Led Ekran Kurdu
  21 Nis Ankara Valiliği, Erdoğan'ın Konuşmasını Yayınlamak İçin Kızılay Meydanına Led Ekran Kurdu

  Ankara Valiliği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak'ta Karadeniz Doğal Gazı Devreye Alma Töreni’nde yaptığı konuşmayı, Kızılay Meydanı’na kurduğu led ekranlardan yayınladı.

 • Özgür Özel'den, Esenboğa Havalimanı'na Abb Otobüslerinin Alınmamasına Tepki: 'Ulaştırma Bakanı'nın Bu Tuhaf Karardan Geri Dönmesini Bekliyoruz'
  06 Nis Özgür Özel'den, Esenboğa Havalimanı'na Abb Otobüslerinin Alınmamasına Tepki: "Ulaştırma Bakanı'nın Bu Tuhaf Karardan Geri Dönmesini Bekliyoruz"

  CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel; kent merkezi ile Esenboğa Havalimanı arasında ulaşımı sağlayan BelkoAir firmasının ihale süresinin dolması üzerine dün gece burası için özel belediye otobüsü kaldıran Ankara Büyükşehir Belediyesi araçlarının içeriye alınmamasını TBMM’de eleştirdi. Özel, “Ankara Büyükşehir Belediyesi, kamu hizmeti veriyor. Bu dar zamanda buna izin vermiyorlar. Ulaştırma Bakanı’na ulaşılmasını ve Ulaştırma Bakanı’nın bu tuhaf karardan geri dönmesini bekliyoruz” dedi.

 • Unutulmaz şarkılara imza atan usta yorumcu: Kayahan
  02 Nis Unutulmaz şarkılara imza atan usta yorumcu: Kayahan

  "Yemin Ettim", "Odalarda Işıksızım", "Mor Menekşe", "Geceler" ve "Beni Anlamadın Ya" gibi unutulmaz eserlere imza atan yorumcu, besteci ve şarkı sözü yazarı Kayahan'ın vefatının üzerinden 8 yıl geçti.

 • Başkentliler depremin 4'üncü gününde de kan vermeye devam ediyor
  09 Şub Başkentliler depremin 4'üncü gününde de kan vermeye devam ediyor

  Başkentliler depremin 4'üncü gününde de kan vermeye devam ediyor Başkentteki vatandaşlar, Kahramanmaraş merkezli depremlerin 4'üncü gününde de kan bağışı yapmaya devam ediyor.

 • Bakan Kurum, Ankara'daki 'Saraçoğlu Mahallesi Yenileme Alanı'nda incelemelerde bulundu Açıklaması
  01 Şub Bakan Kurum, Ankara'daki "Saraçoğlu Mahallesi Yenileme Alanı"nda incelemelerde bulundu Açıklaması

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Ankara'nın Çankaya ilçesindeki "Saraçoğlu'nu Koruma, Yenileme ve Yaşatma Projesi" alanında incelemelerde bulundu.

 • Bakan Kurum Çankaya'da Saraçoğlu Mahallesi Yenileme Alanında İncelemelerde bulundu
  01 Şub Bakan Kurum Çankaya'da Saraçoğlu Mahallesi Yenileme Alanında İncelemelerde bulundu

  Bakan Kurum Çankaya'da Saraçoğlu Mahallesi Yenileme Alanında İncelemelerde bulundu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: "Ankaralılar için bir hayaldi, o hayali gerçekleştiriyoruz, nisan ayında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Türkiye...

 • Obilet.com'dan 2023'te öne çıkacak rotalar
  30 Oca Obilet.com'dan 2023'te öne çıkacak rotalar

  Online otobüs ve uçak bileti, araç kiralama ve otel rezervasyonu platformu Obilet.com, seyahat planlarını yapmaya hazırlanan seyahat severler için bu yıl öne çıkacak rotaları paylaştı.

 • Türkiye'nin Rita Pavone'si Selda Bağcan
  26 Oca Türkiye'nin Rita Pavone'si Selda Bağcan

  Gazeteci yazar Veysel Boğatepe, aylık, kültür sanat ve edebiyat dergisi Berfin Bahar'ın Ocak 2023 sayısında Selda Bağcan'ı analiz etti. Selda'nın ilk yıllarından, siyasi ve müzikal duruşuna, tüm dünya da artan şöhretinden Aleyna Tilki'ye verdiği sonsuz desteğe, protest şarkılarla edindiği solcu kimliğinden yansıttığı paradokslara ilginç bir yazı kaleme aldı... İşte dünden bugüne Selda Bağcan...

 • Kızılay Meydanı'nda yılbaşı hareketliliği
  31 Ara Kızılay Meydanı'nda yılbaşı hareketliliği

  Kızılay Meydanı'ndan görüntü Meydanda fotoğraf çektirenler Atlı polislerden görüntü ANKARA - Yılbaşı öncesi Kızılay'da hareketlilik yaşanıyor.

 • Cumhuriyet Bayramı, 3 boyutlu mapping gösterileriyle kutlandı
  29 Eki Cumhuriyet Bayramı, 3 boyutlu mapping gösterileriyle kutlandı

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İstanbul ve Ankara'daki birçok tarihi mekanda 3 boyutlu mapping gösterileri gerçekleştirildi.

 • Başkentin tarihi yapılarında Cumhuriyet Bayramı'na özel görsel şölen
  29 Eki Başkentin tarihi yapılarında Cumhuriyet Bayramı'na özel görsel şölen

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Ankara'daki tarihi yapılarda "Türkiye Yüzyılı" temasıyla üç boyutlu "video mapping" gösterileri gerçekleştirdi.

 • SOSYAL KONUT PROJESİNİ TANITIM TIR'I KIZILAY MEYDANI'NDA
  16 Eki SOSYAL KONUT PROJESİNİ TANITIM TIR'I KIZILAY MEYDANI'NDA

  ÇEVRE, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nca, 'İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa' kampanyası için oluşturulan tanıtım TIR'ı, 17 şehirde gerçekleştireceği tura Ankara'dan başladı.

 • Sosyal konut projesini tanıtım TIR'ı Kızılay Meydanı'nda
  16 Eki Sosyal konut projesini tanıtım TIR'ı Kızılay Meydanı'nda

  ÇEVRE, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nca, 'İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa' kampanyası için oluşturulan tanıtım TIR'ı, 17 şehirde gerçekleştireceği tura Ankara'dan başladı.

 • 'İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi' tanıtım tırı yola çıktı
  16 Eki 'İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi' tanıtım tırı yola çıktı

  'İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi' tanıtım tırı yola çıktı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Eylül'de açıkladığı İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi'ne ilişkin vatandaşları bilgilendirmek için hazırlanan tanıtım tırı yola çıktı.

 • İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi tanıtım tırı 17 ilde sosyal konut projesini anlatacak
  16 Eki İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi tanıtım tırı 17 ilde sosyal konut projesini anlatacak

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Eylül'de açıkladığı İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi'ne ilişkin vatandaşları bilgilendirmek için hazırlanan tanıtım tırı yola çıktı.

 • 'İlk Evim İlk İş Yerim' projesi tanıtım tırı 17 il gezecek
  16 Eki "İlk Evim İlk İş Yerim" projesi tanıtım tırı 17 il gezecek

  "İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa Tanıtım Tırı"nın Kızılay Meydanı'ndan görüntüsü TOKİ Uygulama Dairesi Başkanı Osman Direnç'in açıklamaları Tıra gelen vatandaşların sanal gözlükle evlere bakması Tırı ziyaret edenlerden Tubay Çelik'in açıklamaları "İlk Evim İlk İş Yerim" projesi tanıtım...

 • AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı Kızılay Meydanı'nda üye çalışması yaptı
  02 Eki AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı Kızılay Meydanı'nda üye çalışması yaptı

  AK Parti Ankara Gençlik Kolları, 15 Temmuz Kızılay Milli irade Meydanı'nda 50 stant 500 genç partili ile üye çalışması yaptı.

 • Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Bugün Ankara'da Bisiklet Turuyla Sürdü
  18 Eyl Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Bugün Ankara'da Bisiklet Turuyla Sürdü

  Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun her sene iklim değişikliğine dikkat çekmek için düzenlediği “Hareketlilik Haftası” etkinlikleri bugün Ankara’da düzenlenen bisiklet turuyla devam etti. Bisiklet turuna, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Hervé Magro da katıldı. Meyer-Landrut, etkinlik öncesinde “İklim değişikliği hepimizin hayatını etkiliyor. Dolayısıyla emisyonları azaltmak istiyorsak, enerji tüketimini azaltmak istiyorsak kentsel ulaşımda değişiklik yapmak şarttır” dedi.

 • Son dakika haber | Ulusal Birlik ve Beraberlik Koşusu'nun ilki 15 Temmuz şehitleri için Ankara'da yapıldı
  15 Tem Son dakika haber | Ulusal Birlik ve Beraberlik Koşusu'nun ilki 15 Temmuz şehitleri için Ankara'da yapıldı

  Son dakika haberleri... 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde şehitleri anmak için Türkiye Atletizm Federasyonu ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in öncülüğünde Ankara Millet Bahçesi'nde 1. Ulusal Birlik ve Beraberlik Koşusu gerçekleştirildi.

 • 6 yıldır vatan uğruna vücuduna isabet eden şarapnel parçalarıyla yaşıyor
  14 Tem 6 yıldır vatan uğruna vücuduna isabet eden şarapnel parçalarıyla yaşıyor

  6 yıldır vatan uğruna vücuduna isabet eden şarapnel parçalarıyla yaşıyor 15 Temmuz Gazisi Ünal Çamdal, 6 yıldır elindeki ve bacağındaki şarapnel ile yaşıyor FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da Genelkurmay Başkanlığı Binası önünde helikopterden açılan ateş sonucu elinden...

 • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde geniş kapsamlı etkinlikler düzenlenecek
  13 Tem 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde geniş kapsamlı etkinlikler düzenlenecek

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında "Türkiye Aşkına" temasıyla Türkiye genelinde ve yurt dışında geniş kapsamlı anma etkinlikleri düzenlenecek.

 • 6 yıldır vatan uğruna vücuduna isabet eden şarapnel parçalarıyla yaşıyor
  12 Tem 6 yıldır vatan uğruna vücuduna isabet eden şarapnel parçalarıyla yaşıyor

  6 yıldır vatan uğruna vücuduna isabet eden şarapnel parçalarıyla yaşıyor 15 Temmuz Gazisi Ünal Çamdal, 6 yıldır elindeki ve bacağındaki şarapnel ile yaşıyor FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da Genelkurmay Başkanlığı Binası önünde helikopterden açılan ateş sonucu elinden...

 • Sağanak, hayatı olumsuz etkiledi (3)
  14 Haz Sağanak, hayatı olumsuz etkiledi (3)

  Kızılay Meydanı, Anadolu Meydanı ve Mamak Akdere'den sağanak görüntüleri Sağanakta ilerleyen araçlar Yayaya su sıçratan araç Yayaların karşıdan karşıya geçmeye çalışması Yağış sonrası oluşan su birikintileri ANKARA - Ankara'da öğleden sonra başlayan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.

 • Bayram sakinliğini fırsat bilen Başkentliler soluğu parklarda aldı
  03 May Bayram sakinliğini fırsat bilen Başkentliler soluğu parklarda aldı

  Bayram sakinliğini fırsat bilen Başkentliler soluğu parklarda aldı Başkentin en uğrak yerleri Ramazan Bayramı nedeniyle boş kaldı.

 • Ankara'da coşkulu 1 Mayıs kutlaması
  01 May Ankara'da coşkulu 1 Mayıs kutlaması

  Ankara'da coşkulu 1 Mayıs kutlaması (2)KIZILAY'A YÜRÜYÜŞE İZİN YOKAnadolu Meydanı'ndaki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılanlar müzik eşliğinde halaylar çekip, dans etti.

 • Trabzonspor taraftarları Ankara'da şampiyonluğu kutluyor (2)
  01 May Trabzonspor taraftarları Ankara'da şampiyonluğu kutluyor (2)

  Spor Toto Süper Lig'in 35. haftasında Fraport TAV Antalyaspor'la 2-2 berabere kalarak bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor'un taraftarları, Kızılay Meydanı'nda şampiyonluğu kutladı.

 • MKE Ankaragücü Kulübü, Kızılay Meydanı'nda 23 Nisan etkinliği düzenledi
  23 Nis MKE Ankaragücü Kulübü, Kızılay Meydanı'nda 23 Nisan etkinliği düzenledi

  MKE Ankaragücü Kulübünün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kızılay Meydanı'nda açtığı standa çocuklar ve aileleri büyük ilgi gösterdi.

 • Şarkılarında sevgiyi rehber edinen sanatçı: Kayahan
  02 Nis Şarkılarında sevgiyi rehber edinen sanatçı: Kayahan

  "Yemin Ettim", "Odalarda Işıksızım", "Mor Menekşe", "Geceler" ve "Beni Anlamadın Ya" gibi unutulmaz eserlere imza atan yorumcu, besteci ve şarkı sözü yazarı Kayahan'ın vefatının üzerinden 7 yıl geçti.

 • Başkentte kar yağışı etkili oldu
  13 Mar Başkentte kar yağışı etkili oldu

  Kar yağışı Ulus meydanı Kızılay meydanı Kuğulu Park ANKARA - Başkent Ankara'da gece saatlerinde kar yağışı etkili oldu.

 • Genel Başkan Geylan: 'Üye sayımız, bugün itibariyle 250 bin sınırına dayanmış bulunmaktadır'
  26 Şub Genel Başkan Geylan: "Üye sayımız, bugün itibariyle 250 bin sınırına dayanmış bulunmaktadır"

  Genel Başkan Geylan: "Üye sayımız, bugün itibariyle 250 bin sınırına dayanmış bulunmaktadır" Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan: "Eğitim çalışanları Türk Eğitim-Sen'e güveniyor, üye olarak güç veriyor" "Türk Eğitim-Sen, ülkemiz memur sendikacılığının amiral gemisidir" "12 Eylül ve 28...

 • Ankara, yeni yıla tedbirlerle girdi
  01 Oca Ankara, yeni yıla tedbirlerle girdi

  Ankara, yeni yıla tedbirlerle girdiANKARA'da yeni yılın gelişini kutlamak isteyen vatandaşlar, Kızılay Meydanı'nda toplandı.

 • Kızılay'da yılbaşı kutlamalarında güvenliği atlı ve köpekli polisler sağladı
  31 Ara Kızılay'da yılbaşı kutlamalarında güvenliği atlı ve köpekli polisler sağladı

  Ankara'nın Kızılay semtinde 2022'ye dakikalar kala toplanan kalabalığın güvenliğini atlı ve köpekli polisler sağladı.

 • Son dakika haber... Türk Polis Teşkilatı'nın süvarileri: 'Atlı Polisler'
  18 Ara Son dakika haber... Türk Polis Teşkilatı'nın süvarileri: "Atlı Polisler"

  Son dakika haberler: Türk Polis Teşkilatı'nın süvarileri: "Atlı Polisler" Türkiye'nin değişik illerinde görev yapan atlı polisler, toplumsal olaylara müdahalelerin yanı sıra, gösterişli duruşları ile vatandaşların ilgi odağı oluyor.

 • Ankara İl Sağlık Müdürü Akelma: 'Servis yataklarında doluluk oranımız yüzde 55, yoğun bakımlarda doluluk oranımız yüzde 70'
  16 Eyl Ankara İl Sağlık Müdürü Akelma: "Servis yataklarında doluluk oranımız yüzde 55, yoğun bakımlarda doluluk oranımız yüzde 70"

  Ankara İl Sağlık Müdürü Akelma: "Servis yataklarında doluluk oranımız yüzde 55, yoğun bakımlarda doluluk oranımız yüzde 70" "2021 yılında Ankara'da 12 gebe Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, tamamı aşısız" "Ankara'daki vaka sayılarına baktığımızda, bizim 1 ay öncesine göre vaka sayılarımızda...

Advertisement