98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in Görüntüsü Şok Etti - Son Dakika
Kültür Sanat

98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in Görüntüsü Şok Etti

98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip\'in Görüntüsü Şok Etti

Geçen cuma Kraliyet ailesinden yapılan açıklamada, resmi unvanı Edinburgh Dükü olan 98 yaşındaki Prens Philip'in 'önlem olarak' hastanede olduğu belirtilmişti.

25.12.2019 10:18
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Geçen cuma Kraliyet ailesinden yapılan açıklamada, resmi unvanı Edinburgh Dükü olan 98 yaşındaki Prens Philip'in 'önlem olarak' hastanede olduğu belirtilmişti. 98 yaşındaki İngiltere Prensi Philip, cuma gününden beri tedavi gördüğü King Edward VII Hastanesi'nden ayrıldı. Prens'in gözaltındaki morluklar ise objektiflere yansıdı.

NOEL KUTLAMALARINA KATILACAK

Londra'nın doğusundaki Norfolk'ta bulunan Sandringham evine giderek, diğer kraliyet ailesinin üyelerine ve kraliyet ailesiyle birlikte Noel kutlamalarına katılması bekleniyor.

Oğlu Prens Charles de dün yaptığı açıklamada,'babasının durumunun iyi olduğunu, Noel zamanında hastaneden taburcu edilmesi beklendiğini' söylemişti.

Reuters'ın hastane çıkışında görüntülediği Prens, hemşirelere teşekkür ettikten sonra kendisini bekleyen araca bindi.

98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in Görüntüsü Şok Etti

98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in Görüntüsü Şok Etti

98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in Görüntüsü Şok Etti

98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in Görüntüsü Şok Etti

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Kültür Sanat 98 Yaşındaki İngiltere Prensi Philip'in Görüntüsü Şok Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'ndan çocuklara ücretsiz oyun
  11:53 Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'ndan çocuklara ücretsiz oyun

  Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklar için ücretsiz olarak 'Sihirli Gemi' oyununu sahneleyecek.

 • Romanya'da Türk ve Rumen çocuklar 23 Nisan'ı kutladı
  11:26 Romanya'da Türk ve Rumen çocuklar 23 Nisan'ı kutladı

  Romanya'nın başkenti Bükreş ve Köstence'deki Rumen, Türk ve soydaş çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen etkinliklerde çocuklar Türkçe ve Rumence şarkılar söyledi, halk dansları sergiledi ve çeşitli atölye çalışmalarına katıldı.

 • Siirt'te 9. Kitap Fuarı Yazarların Söyleşi ve İmza Programıyla Devam Ediyor
  11:04 Siirt'te 9. Kitap Fuarı Yazarların Söyleşi ve İmza Programıyla Devam Ediyor

  Siirt'te düzenlenen 9. Kitap Fuarı, yazarların söyleşi ve imza programlarıyla devam ediyor. Fuar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda açıldı ve ilgiyle sürüyor. Fuarın 3. ve 4. gününde Mehmet Akif Ersoy, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, Prof. Dr. Mehmet Fadıl Geylani, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Doç. Dr. Ahmet Aktaş gibi yazarlar söyleşiye katıldı. Ayrıca yazar Metin Baytok da okurları için kitaplarını imzaladı. Fuar, yarın saat 20.00'ye kadar ziyarete açık olacak.

 • Bilecik Belediyesi Çocuklar İçin Ücretsiz Müzikal Tiyatro Oyunları Düzenledi
  11:01 Bilecik Belediyesi Çocuklar İçin Ücretsiz Müzikal Tiyatro Oyunları Düzenledi

  Bilecik Belediyesi tarafından çocuklar için hazırlanan ücretsiz müzikal tiyatro oyunları ile çocuklar hafta sonu gönüllerince eğlendi. Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahnelenen oyunlar ile çocuklar hem eğlendi hem de öğrendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sahnelenen oyunlar için çocuklar salonları doldururken, sevimli maskot ve kahramanlar çocuklarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

 • Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kente yeni kazı alanlarının kazandırılmasını planlıyor
  10:37 Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kente yeni kazı alanlarının kazandırılmasını planlıyor

  Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Karahantepe Ören Yeri'nde incelemelerde bulunarak, bölgedeki kazı çalışmaları hakkında bilgi aldı. Şıldak, Karahantepe'nin önemini vurgulayarak, yeni kazı alanlarının kazandırılmasının planlandığını belirtti.

 • Menderes Belediyesi 23 Nisan'da Çocuklara Özel Etkinlikler Düzenliyor
  10:35 Menderes Belediyesi 23 Nisan'da Çocuklara Özel Etkinlikler Düzenliyor

  Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 23 Nisan etkinliklerinde çocuklar için çeşitli aktiviteler düzenlenecek. Menderes Belediyesi çocuklara coşkulu bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaşatmaya hazırlanıyor.


Advertisement