Ağır Roman - Son Dakika

Ağır Roman

05.03.2017 15:34
Ağır Roman

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Metin Kaçan'ın ünlü romanından oyunlaştırılan "Ağır Roman" ile tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Metin Kaçan'ın ünlü romanından oyunlaştırılan "Ağır Roman" ile tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor. 2015-2016 tiyatro sezonunun yeni oyunu Ağır Roman'ın yönetmenliğini, Eskişehir'de sahnelediği oyunlarla göz dolduran usta isim Barış Erdenk üstleniyor. Oyun, çoğunlukla Romanların yaşadığı Kolera mahallesinde geçiyor ve kentin ortasında sıradışı bir yaşam süren Koleralıların yalnızlıklarını, acılarını ve aşklarını anlatıyor. Provaları yeni başlayan oyun; dekoru, atmosferi, dansları ve sahnelenişi ile Eskişehirli tiyatroseverlere farklı bir tiyatro keyfi sunmaya hazırlanıyor. Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan müzikli oyun, sezon boyunca sahnelenmeye devam edecek.

Yaş Sınırlaması: 16+

YORUMLAR
500
ESKİŞEHİR'DE, LGS SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ ESKİŞEHİR'DE, LGS SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ Eskişehir'de, LGS'de derece yapan 26 öğrenci ödüllerini aldı Eskişehir'de, LGS'de derece yapan 26 öğrenci ödüllerini aldı Eskişehir Büyükşehir'den Bayram Düzenlemesi Eskişehir Büyükşehir'den Bayram Düzenlemesi
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Ağır Roman - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement