ALS-MNH Hastalarından Fotoğraf Sergisi - Son Dakika
Kültür Sanat

ALS-MNH Hastalarından Fotoğraf Sergisi

ALS-MNH Hastalarından Fotoğraf Sergisi

ALS-MNH Hastalarından Fotoğraf Sergisi 18 Haziran saat 14.00'de Yunus Emre Kültür Merkezi'nde sergilenek.

18.06.2012 09:20

ABDULLAH AVCI'DA KATILACAK

Kamuoyunun F.Bahçe ve G.Saray'da forma giyen rahmetli Sedat Balkanlı ve Trabzonspor'da da forma giyen İsmail Gökçek'in rahatsızlığı ile adını duyduğu ALS-MNH hastaları tarafından çekilen fotoğraflardan oluşan sergi 18 Haziran saat 14.00'de Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, Milli Takım Teknik Abdullah Avcı ile İstanbul'da bulunan bazı futbolcular ve ALS-MNH Derneği Başkanı İsmail Gökçek'in de katılımıyla açılacak.

Bilindiği gibi 1997 yılında ALS-MNH hastalığına yakalanan Sedat Balkanlı 2009 yılında vefat etmişti. İsmail Gökçek ise 1999 yılında ALS-MNH hastalığına yakalandı ve halen 2001 yılında Balkanlı ile kurdukları ALS-MNH Derneği'nin de başkanlığını yapıyor.

Bakırköy Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek sergiyle ayrıca ALS-MNH hastalığına dikkat çekmek amaçlanıyor.

YER: Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi Çetin Emeç Sergi Salonu (Ataköy 9.10 Kısım- Atrium AVM yanı)( Şirinevler'den gelişte Ataköy Olimpiyat Evi Kavşağı'nda sağa dönünce ilk ışıklardan tekrar sağa,200 metre ileride solda)

TARİH: 18 Haziran 2012-Pazartesi

SAAT: 14.00

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat ALS-MNH Hastalarından Fotoğraf Sergisi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement