Arnavutluk'un başkenti Tiran, Türk Kültür Haftası kapsamında Türk bayrakları ile süslendi - Son Dakika

Arnavutluk'un başkenti Tiran, Türk Kültür Haftası kapsamında Türk bayrakları ile süslendi

01.07.2022 16:20

Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki "Milletin Şehitleri" bulvarı, Türk Kültür Haftası kapsamında Türk bayrakları ile süslendi.

Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki "Milletin Şehitleri" bulvarı, Türk Kültür Haftası kapsamında Türk bayrakları ile süslendi. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye'nin Tiran Büyükelçiliği himayelerinde, Arnavutluk Kültür Bakanlığı, Tiran Belediyesi ile Tiran Yunus Emre Enstitüsü destekleriyle 7 Temmuz'a kadar sürecek hafta kapsamında ülkenin farklı şehirlerinde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

YORUMLAR
500
Milli kürekçiler, Almanya'da Avrupa Şampiyonası'nda yarışacak Milli kürekçiler, Almanya'da Avrupa Şampiyonası'nda yarışacak Büyükşehir okçusu Türkiye şampiyonu Büyükşehir okçusu Türkiye şampiyonu Galatasaray, Twitter Space ile transfer açıklayan ilk kulüp olduğunu duyurdu Galatasaray, Twitter Space ile transfer açıklayan ilk kulüp olduğunu duyurdu
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Arnavutluk'un başkenti Tiran, Türk Kültür Haftası kapsamında Türk bayrakları ile süslendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement