Çağdaş MÜYORBİR Grubu, Meslek Birliği Yönetimine Aday Oldu - Son Dakika
Kültür Sanat

Çağdaş MÜYORBİR Grubu, Meslek Birliği Yönetimine Aday Oldu

Çağdaş MÜYORBİR Grubu, Meslek Birliği Yönetimine Aday Oldu

Çağdaş MÜYORBİR Grubu, 'Değişim' felsefesi ile hazırladığı listeyle dikkat çekiyor. Listede bir araya gelen ünlü isimler, meslek birliği yönetimine ilk kez aday oluyor. Grup, daha iyi bir yönetim için çalışacaklarını ve yeni bir sayfa açacaklarını belirtiyor.

17.11.2023 16:09
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Çağdaş MÜYORBİR Grubu, 'Değişim' felsefesi ile hazırladığı listesinde bir araya gelen grubun dikkat çeken özelliği ise birçok adayın meslek birliğinde ilk kez aday olmaları oldu.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER

Yönetime talip olan grubun listesinde şu sanatçılar bulunuyor;

Uluslararası bir üne sahip müzisyen Fahir Atakoğlu, besteci-piyanist İskender Paydaş, Grup Yorum'un eski solistlerinden Hilmi Yarayıcı, besteci yorumcu Mazlum Çimen, besteci-yorumcu Ümit Sayın, Grup Kızılırmak ile özdeşleşmiş Yaşar Aydın, Türk Müziğinin kadife sesli solistleri Melihat Gülses ve Zekai Tunca, bağlama virtüözü Çetin Akdeniz, Flamenko gitar virtüözü Erdinç Şenyaylar, Latif Doğan, Melda Duygulu, Cevdet Bağca ve pek çok isim bir araya geldi.

YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

Çağdaş MÜYORBİR Grubu adına açıklama yapan Ahmet Koç, "Meslek birliğimiz MÜYORBİR daha iyi, daha çalışkan, daha profesyonel bir yönetimi hak ediyor.

Etkin bir lisanslama, daha fazla telif, diğer meslek birlikleri ile barışık, üyelerini mutlu eden bir yönetim için Çağdaş MÜYORBİR Grubu olarak göreve hazırız. Yepyeni pırıl pırıl bir kadro ile tertemiz bir sayfa açmaya geliyoruz" dedi.

MÜYORBİR'de 5 dönemdir Burhan Şeşen başkanlık yapıyor.

Kaynak: Magazinkolik

Son Dakika Kültür Sanat Çağdaş MÜYORBİR Grubu, Meslek Birliği Yönetimine Aday Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Dilan Polat'a özenen bir isim daha! Lüks aracın tepesine çıkıp dolarları etrafa saçtı
  11:46 Dilan Polat'a özenen bir isim daha! Lüks aracın tepesine çıkıp dolarları etrafa saçtı

  Kara para aklama suçlamasıyla aylardır cezaevinde olan Dilan Polat'a özenen çok sayıda kişi sosyal medya hesabından görüntüler paylaşırken, bugün internete düşen bir video da büyük ses getirdi. Lüks aracının tepesine çıkan bir kadın, dans ederek elindeki dolarları etrafa saçtı. Görüntülerde kadının daha sonra ise belindeki silahı çıkararak aracının üstüne koyduğu görülüyor.

 • MTA: İliç'ten geçen fay hattı resmi fay haritasından silinmedi
  11:06 MTA: İliç'ten geçen fay hattı resmi fay haritasından silinmedi

  Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü, İliç'ten geçen fay hattının resmi fay haritasından silindiği iddialarının asılsız olduğunu açıkladı. MTA tarafından yapılan açıklamada, söz konusu fayın haritalandığı ve güncellenmesi çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

 • İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili istifa etti
  11:06 İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili istifa etti

  İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurdu. Karakeçili, istifa mesajında İYİ Parti lideri Meral Akşener'i bilgili bir siyasetçi ve tecrübeli bir orkestra şefi olarak tanımlayarak, parti yönetiminin siyasal bir gürültü kaynağına dönüştüğünü belirtti.

 • Elazığ'da maden ocağında göçük! Toprak altında kalan işçiler var
  10:53 Elazığ'da maden ocağında göçük! Toprak altında kalan işçiler var

  Elazığ'ın Alacakaya ilçesinde bir maden ocağında göçük meydana geldi. İlk belirlemelere göre 3 kişi toprak altında kalırken, bölgeye AFAD, UMKE, 112 Acil Sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. AFAD'dan yapılan açıklamada 2 işçinin kurtarıldığı ifade edilirken, toprak altında olan 1 kişinin kurtarılması için çalışmaların devam ettiği aktarıldı.

 • Ekonomi Profesörü Seyfettin Erdoğan'ın faiz ve döviz tahminleri tuttu
  10:38 Ekonomi Profesörü Seyfettin Erdoğan'ın faiz ve döviz tahminleri tuttu

  Ekonomi Profesörü Seyfettin Erdoğan'ın geçtiğimiz hafta Haberler.com Youtube kanalında yaptığı faiz tahminleri gerçekleşti. Erdoğan, TCMB'nin artık faiz artırımına gitmeyeceğini ve bu durumun piyasaları zorlayacağını öngörmüştü. Yeni Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'ın da bu görüşe katıldığı ve faiz artırımına gitmediği görüldü.

 • Balkondan düşen Down sendromlu çocuğu havada yakalayarak kurtardı
  10:37 Balkondan düşen Down sendromlu çocuğu havada yakalayarak kurtardı

  Sapanca'da down sendromlu Zeynep Genç, balkondan sarkarken annesi tarafından tutulduğu sırada elinden kayarak düştü. Ancak bir vatandaş tarafından havada yakalanan çocuk, beton zemine düşmekten son anda kurtuldu. Olay anı cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • Ölen eşine hayata döndürebilmek için dakikalarca kalp masajı yaptı
  10:35 Ölen eşine hayata döndürebilmek için dakikalarca kalp masajı yaptı

  İsrail'in Gazze Şeridi'ne saldırıları sürüyor. Filistinli bir kadın, İsrail saldırısında ölen eşini hayata döndürebilmek için kalp masajı yaptı. Filistinli kadının Beyt Lahiya'daki Kemal Advan Hastanesi'nde eşi ölmesin diye çırpınışı izleyenlerin yüreklerini burktu.

 • Konserinde taraftara küfrettirdiği söylenen Derya Uluğ isyan etti
  10:33 Konserinde taraftara küfrettirdiği söylenen Derya Uluğ isyan etti

  Derya Uluğ'un son konserinde Şinanay şarkısını söylediği esnada Fenerbahçeli taraftara Galatasaray için küfrettirdiği konuşulunca cevap gecikmedi. Görüntülerinin tepki çekmesinin ardından videonun uzun halini yayınlayan Uluğ "Gördüğünüz bir video üzerinden, birini haksızca, hiç tasvip etmediği bir şeyi yapmış gibi göstermenin kime ne zaman ne faydası olmuştur ki" diyerek küfrettirdiği söylentisini yalanladı.

 • Ramazan ayında 250 gram pide İstanbul ve Ankara'da 15 liradan satılacak
  10:33 Ramazan ayında 250 gram pide İstanbul ve Ankara'da 15 liradan satılacak

  Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Ramazan ayında 250 gramlık pidenin İstanbul ve Ankara'da 15 liradan satılacağını duyurdu. Hatırlanacağı üzere geçen yıl 300 gramlık Ramazan pidesi 10 TL'den satılıyordu.


Advertisement