Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Kitabı - Son Dakika

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Kitabı

09.11.2014 19:07
Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Kitabı

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Kitabı kitabının kısa özeti.

Zirvede herkese yer var, yeter ki siz ulaşmayı bilin! Dale Cornegie'den yıllardır en çok okunan kişisel gelişim kitabı Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı...

Bu kitapta yer alan geçerliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütler, elli yıldır milyonlarca insan tarafından okundu, on binlerce ünlü insanı hem iş hem de özel yaşamlarında başarı merdiveninin zirvesine taşıdı.

Bu kitabı okuduğunuzda; insanların sizden hoşlanmalarını ve sizinle fikir birliği sağlamanın, onları kırıp incitmeden değiştirmenin yollarını öğrenecek, yaşamın sizin için daha kolay hale geldiğini göreceksiniz.

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Dale Carnegie

Yayınevi: Epsilon Yayıncılık

ISBN: 9789753316216

Boyut: 13.0x21.0

Sayfa Sayısı: 280

Basım Yılı: Ocak 2000

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 3. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
Siyasiler ve iş insanları bir araya getiren düğün Siyasiler ve iş insanları bir araya getiren düğün DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, 'Kadın ve Sağlık' ile 'Kadın ve Kültür-Sanat' raporlarını açıkladı DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, 'Kadın ve Sağlık' ile 'Kadın ve Kültür-Sanat' raporlarını açıkladı Arnavutluk'ta, Tahir Dizdari'nin hayatını ve eserlerini anlatan kitap tanıtıldı Arnavutluk'ta, Tahir Dizdari'nin hayatını ve eserlerini anlatan kitap tanıtıldı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement