Esenler Belediyesi Filistin'e Destek Programı Düzenliyor - Son Dakika
Kültür Sanat

Esenler Belediyesi Filistin'e Destek Programı Düzenliyor

Esenler Belediyesi Filistin\'e Destek Programı Düzenliyor

Esenler Belediyesi, Filistin'de yaşanan katliamlara tepki göstermek ve Filistinlilere destek olmak amacıyla özel bir programa ev sahipliği yapacak. Programda, sanatçılar Filistin için yazılmış ezgi ve şiirleri okuyacak ve albümleri açık arttırmayla satışa çıkarılacak.

18.11.2023 12:49  Güncelleme: 12:51
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Esenler Belediyesi, Filistin'de yaşanan katliamlara tepki göstermek ve Filistinlilere destek olmak amacıyla özel bir programa ev sahipliği yapacak.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Müzik ve Sinema Yapımcıları Sanatçıları Dağıtımcıları Derneği (MÜYADER) ve İnsani Yardım Vakfı (İHH) işbirliğiyle gerçekleştirilecek program, bu akşam saat 18.30'da Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenecek.

Programda, sanatçılar Filistin için yazılmış ezgi ve şiirleri okuyacak. Sahne alacak sanatçıların albümleri ise Filistinlilere bağışlanmak üzere açık arttırmayla satışa çıkarılacak.

Sahne alacak sanatçı ve topluluklar arasında Grup Yürüyüş, Grup Sancaktar, Grup Genç, Dursun Ali Erzincanlı, Mustafa Demirci, Abdülbaki Kömür, Ahmet Mercan, Ali Oktay, Ahmet Turan Öztürk, Erol Çam, Taner Yüncüoğlu, Yusuf Goncagül ve Ömer Çelik yer alıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Esenler Belediyesi Filistin'e Destek Programı Düzenliyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement