Hayati İnanç Sultangazililerle buluştu - Son Dakika

Hayati İnanç Sultangazililerle buluştu

08.01.2022 09:48

Hayati İnanç Sultangazililerle buluştuİSTANBUL Sultangazi Belediyesi tarafından Prof. Dr. Fuat Sezgin Kültür Sanat ve Bilim sezonunda düzenlenen Hayati İnanç'ın söyleşisi, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Hayati İnanç Sultangazililerle buluştu

İSTANBUL Sultangazi Belediyesi tarafından Prof. Dr. Fuat Sezgin Kültür Sanat ve Bilim sezonunda düzenlenen Hayati İnanç'ın söyleşisi, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. İnanç, en güzel şiir ve hikayelerle izleyici ile buluştu.

Sultangazi Belediyesi'ninProf. Dr. Fuat Sezgin Bilim, Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında düzenlediği etkinlikler devam ediyor. Sultangazi Belediyesi sezon kapsamında ağırladığı Hayati İnanç, "Can Veren Pervaneler" söyleşisiyle gönüllere hitap etti. Sultangazililere unutulmaz bir gün yaşatan İnanç, şiirle birlikte ilahi aşkı da inceleyerek divan edebiyatından örnekler verdi. Katılımcıların büyük beğeni ile dinlediği İnanç, programda olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"Bu ve benzeri programları yoğun bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz"

Programdan önce konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun; "Bugün Prof. Dr. Fuat Sezgin Kültür Sanat ve Bilim sezonunda Hayati İnanç ile birlikte olacağız. İnanç'ın hem manevi duygulara hitap eden, hem de gönüllere hitap eden tarzıyla inşallah Sultangazilileri buluşturmuş olacağız. Bu ve benzeri programları yoğun bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Her şey Sultangazi'de yaşayan güzel insanların ve komşularımızın kültürle, sanatla iç içe olmaları için ve sosyal hayatla iç içe olmaları için, bundan sonra yine Prof. Dr. Fuat Sezgin Kültür Sanat ve Bilim sezonunda sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Herkesi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Prof. Dr. Fuat Sezgin vefatının 4. yılında anıldı Prof. Dr. Fuat Sezgin vefatının 4. yılında anıldı Kasapoğlu: 'Dijital dünya, pek çok yeniliği getirmekle birlikte, maalesef tüm dünyada bir dil erozyonuna sebep oldu' Kasapoğlu: 'Dijital dünya, pek çok yeniliği getirmekle birlikte, maalesef tüm dünyada bir dil erozyonuna sebep oldu' Teknik direktör Uygun'un içinden şair çıktı Teknik direktör Uygun'un içinden şair çıktı
Kaynak: İHA

Son Dakika Kültür Sanat Hayati İnanç Sultangazililerle buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement