İstanbul Gelişim Orkestrası İlk Defa Beyoğlu'nda - Son Dakika
Kültür Sanat

İstanbul Gelişim Orkestrası İlk Defa Beyoğlu'nda

İstanbul Gelişim Orkestrası İlk Defa Beyoğlu\'nda

İstanbul Gelişim Orkestrası, 8 Aralık, Perşembe akşamı Beyoğlu'nda Istanbul Live sahnesinde!

28.11.2011 14:22

1969 yılında Selçuk Başar, Attila Özdemiroğlu, Uğur Başar, Neco, Asım Ekren ve Garo Mafyan tarafından kurulan İstanbul Gelişim Orkestrası; 42 yıllık kariyerlerinde ilk kez Beyoğlu'nda seyircisiyle buluşuyor! Türk pop müziğinde derin izler bırakan İstanbul Gelişim Orkestrası, 8 Aralık 2011, Perşembe akşamı Beyoğlu'nda Istanbul Live sahnesinde!

Müzikte 42. yılını deviren İstanbul Gelişim Orkestrası, kurulduğu günden bugüne birçok sanatçı için bir başlangıç noktası ve okul oldu. Attila Özdemiroğlu, Garo Mafyan ve Uğur Başar'dan oluşan kurucu kadrosuna dahil edilen 5 genç müzisyenle aktif sahne hayatına devam eden İstanbul Gelişim Orkestrası; 42 yıllık kariyerinde ilk defa Beyoğlu'nda Istanbul Live sahnesinde seyircisiyle buluşuyor.

Istanbul Live'ın "İyi Müzik İçin" hazırladığı programı kapsamında müzikseverlerle buluşacak olan İstanbul Gelişim Orkestrası; 8 Aralık 2011, Perşembe akşamı Istanbul Live'da, geçmişten bugüne hit olmuş parçalardan oluşan repertuarını seslendirecek.

Deep Purple, Jethro Tull, Macy Gray, Slayer, Spyro Gyra, Nancy Sinatra, Gloria Gaynor, Page&Plant (Led Zeppelin), Ben Harper&the Innocent Criminals gibi dünyaca ünlü yüzlerce sanatçıyı ülkemize getiren, 1995'ten bu yana Uluslararası Eskişehir Festivali'nin organizasyonunu üstlenen Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ'ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı.

Istanbul Live'da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir "Lounge Bar" açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu "Lounge Bar"da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii'nin sokağında bulunan Istanbul Live'da, gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix'ten ve Istanbul Live'dan temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat İstanbul Gelişim Orkestrası İlk Defa Beyoğlu'nda - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement