Les Deux Voies Pour L'homme (Fransızca) Kitabı - Son Dakika

Les Deux Voies Pour L'homme (Fransızca) Kitabı

31.03.2013 13:59
Les Deux Voies Pour L'homme (Fransızca) Kitabı

Les Deux Voies Pour L'homme (Fransızca) Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Les Deux Voies Pour L'homme (Fransızca) Kitabı kitabının kısa özeti.

L'homme a des liens qui I'unissent a la plupart des creatures et il a besoin d'elles. Ses necessites s'etendent a tout le cosmos et ses desirs a I'eternite. Comme il desire une fleur, il desire un jardin. Et comme il desire un jardin il desire le Paradis eternel. Comme il souhaite voir un ami, il souhaite voir le Dieu de Beaute et de Gloire. Comme il a besoin de frapper a la porte d'un ami bienaime pour le visiter, il a besoin de se refugier dans la cour d'un Etre Tout Puissant Qui fermera la porte de ce monde de merveilles; Qui emportera ce monde et etablira a sa place le monde a venir, pour le delivrer des separations sans fin des quatre-vingt dix pour cent de ses amis qui ont quitte ce monde pour le monde intermediaire.(Arka Kapak)

Yazar: Bediüzzaman Said-i Nursi

Yayınevi: Sözler Neşriyat

ISBN: 9789754320503

Boyut: 11.0x16.0

Sayfa Sayısı: 79

Basım Yılı: 2004

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 1. Hamur

Dil: Fransızca

YORUMLAR
500
Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular Kitap Okuma Yarışması'nın kazananları ödüllerini Boğaz'da aldı Kitap Okuma Yarışması'nın kazananları ödüllerini Boğaz'da aldı Foça'da Bir Günde 5 Bin Ücretsiz Kitap Dağıtıldı Foça'da Bir Günde 5 Bin Ücretsiz Kitap Dağıtıldı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Les Deux Voies Pour L'homme (Fransızca) Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement