Lozan Antlaşması'nın İmzalandığı Otelde Cumhuriyet Balosu - Son Dakika

Lozan Antlaşması'nın İmzalandığı Otelde Cumhuriyet Balosu

05.11.2017 03:11
Lozan Antlaşması'nın İmzalandığı Otelde Cumhuriyet Balosu

Lozan Antlaşması'nın imzalandığı Beau-Rivage Palace Oteli, Türkiye Cumhuriyeti'nin 94. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İsviçre Türk Derneğince düzenlenen baloya ev sahipliği yaptı.

Lozan Antlaşması'nın imzalandığı Beau-Rivage Palace Oteli, Türkiye Cumhuriyeti'nin 94. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İsviçre Türk Derneğince düzenlenen baloya ev sahipliği yaptı.

Baloya, Türkiye'nin Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı, Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi Nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Naci Koru, Lüksemburg Büyükelçisi Mehmet Haluk Ilıcak, Cenevre Başkonsolosu Hüseyin Barbaros Dicle ve İsviçre Türk Derneği Başkanı İnci de Boccard- Özalp katıldı.

Organizasyonun sponsorlarından Türk Hava Yolları (THY) da düzenlenen çekilişle bir kişiye iki kişilik bilet hediye etti.

Beau Rivage Palace'nin arşivinde yer alan 1923'te imzalanan Lozan Antlaşması'na ait gazete küpürleri de otelde sergilendi.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Lozan Antlaşması'nın İmzalandığı Otelde Cumhuriyet Balosu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı 16:52 İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı Ek gelir için kozalak toplamaya giden genç, hırsızlar tarafından öldürüldü 16:26 Ek gelir için kozalak toplamaya giden genç, hırsızlar tarafından öldürüldü Çatalca'da saat kulesinin devrilme anı kameralara yansıdı 15:35 Çatalca'da saat kulesinin devrilme anı kameralara yansıdı Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi! 14:41 Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi! Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim 14:10 Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim Son Dakika: Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan 13:58 Son Dakika: Kişisel Verileri Koruma Kurulu'ndan "Yemeksepeti" hakkında inceleme
Sol partilerin oluşturacağı üçüncü ittifakta HDP istenmiyor! 13:36 Sol partilerin oluşturacağı üçüncü ittifakta HDP istenmiyor! Fırtına İstanbul dahil pek çok ili perişan etti, uyarılar devam ediyor 12:56 Fırtına İstanbul dahil pek çok ili perişan etti, uyarılar devam ediyor
Advertisement