Mamut Art'a Sanatseverlerden Büyük İlgi - Son Dakika
Kültür Sanat

Mamut Art'a Sanatseverlerden Büyük İlgi

Mamut Art\'a Sanatseverlerden Büyük İlgi

Bağımsız genç sanatçıları, ünlü koleksiyonerler, galeriler ve sanatseverlerle tanıştıran Mamut Art Project, altıncı sergisini Maçka KüçükÇiftlik Park'ta düzenlenen özel bir açılışla sanatseverlerle buluşturdu. 2015 yılından bu yana Akkök Holding ana sponsorluğunda düzenlenen ve bu yıl 26 – 29 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerine açık olacak Mamut Art Project'in özel daveti iş ve sanat dünyasından tanınmış isimleri bir araya getirdi.

26.04.2018 12:28

Akkök Holding sponsorluğunda genç sanatçılara işlerini sergileme olanağı sunarken; koleksiyonerler, galeri yöneticileri ve küratörler için de bir keşif alanı oluşturan Mamut Art Project açılışı sanat ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Açılışa Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi Raif Ali Dinçkök ve eşi Esra Tümen Dinçkök, Yönetim Kurulu Üyesi Alize Dinçkök Eyüboğlu ve eşi Cenk Eyüboğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nilüfer Dinçkök Çiftçi, İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü katıldı.

Gecede sanata olan ilgisiyle bilinen Nevbahar Koç, Didem- İzzet Antebi, Celal- Şebnem Çapa, Füsun Eczacıbaşı, Faruk Süren, Osman Çarmıklı, Leyla Alaton, Cefi Kamhi, İnci Aksoy ve Şirin Yalçın gibi ünlü isimler yer aldı.

Mamut'un kurucusu Seren Kohen'in ortağı ve satış direktörü Ekin Kohen ile Akkök Holding Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi Alize Dinçkök Eyüboğlu ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta ziyaretçiler fotoğraf, enstalasyon, heykel, video, resim, baskı, yeni medya, illüstrasyon, dijital, nakış ve sokak sanatı alanlarında farklı disiplin ve türlerden eserleri dikkatle inceledi.

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Mamut Art'a Sanatseverlerden Büyük İlgi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement