Muhteşem Üçlünün Yeni Filmi Vizyon İçin Gün Sayıyor - Son Dakika
Kültür Sanat

Muhteşem Üçlünün Yeni Filmi Vizyon İçin Gün Sayıyor

Muhteşem Üçlünün Yeni Filmi Vizyon İçin Gün Sayıyor

Daha önce "Çok güzel hareketler Bunlar" projesinde uzun yıllar birlikte görev yapan Ersin Korkut, Gülsüm Alkan ve Metin Keceçi, bu kez de "Parayı Bulduk" isimli sinema filminde bir araya geldi.

04.03.2017 14:33  Güncelleme: 14:34
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Defalarca aynı skeçlerde yer alan Ersin Korkut, Gülsüm Alkan ve Metin Keçeci üçlüsü, hiç zorluk çekmeden ekibe uyum sağlaması filmin yönetmeni İhsan Taş'ın yüzünü güldürdü.

Filmde Kumarhane Müdürünü oynayan Gülsüm Alkan "Ersin Korkut ve Metin Keçeci ile daha önce defalarca aynı sahneyi paylaştık. Metin Keçeci'nin daha önce yapımcı firma ile çalışmış olması içimi rahatlattı ve projeye daha sıcak baktım. Ekibe dâhil olduğum daha ilk 5 dakikada yönetmenimiz İhsan Taş'ın güleç yüzünü görünce, güzel bir iş çıkacağı belli oldu. Bir kere bile sete asık suratla gelmedi ve ekibi sürekli motive edip kaynaşmasını sağladı. Onun o doğal enerjisi hepimizin enerjisini daha da yükseltti. Birlikte çalıştığımız için çok mutluyum" diye konuştu.

Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Sami Çelik, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film vizyon için gün sayıyor.


Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Muhteşem Üçlünün Yeni Filmi Vizyon İçin Gün Sayıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • MDOB Kadınlar Günü Konseri
  11:43 MDOB Kadınlar Günü Konseri

  Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), 8 Mart Cuma günü saat 20.00'de Mersin Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde Kadınlar Günü dolayısıyla bir konser verecek. Konserde soprano Serin Saybaşılı, mezzo soprano Pınar Duygu Çınar ve Gülden Vurandemir sahne alacak. Sanatçılara piyanoda Rufina Usmanova, kontrabasta Rana Çömen Olgaç ve bateride Pınar Arslan Işık eşlik edecek.

 • Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası'nda Türk sporcuların yarışacağını açıkladı
  11:21 Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası'nda Türk sporcuların yarışacağını açıkladı

  Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Kayseri'de düzenlenecek Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası'nda Türk sporcuların yer almasının önemli bir adım olduğunu belirtti. Uçar, organizasyonun Türkiye'nin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını ve sporcuların performansını geliştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Şampiyonaya 30'un üzerinde ülkeden sporcu bekleniyor ve etkinlik kış festivaliyle taçlandırılacak.

 • Efeler Gastronomi Festivali Başlıyor
  11:04 Efeler Gastronomi Festivali Başlıyor

  Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'ın ilçe mutfağını yurt çapında tanıtmayı planladığı Efeler Gastronomi Festivali'nin üçüncüsü için geri sayım başladı. Festival, 8-9-10 Mart tarihlerinde Pınarbaşı Mesire Alanı'nda gerçekleşecek. Üç gün boyunca devam edecek lezzet şöleninde yemek yarışmaları, mutfak atölyesi çalışmaları, sergiler, paneller, söyleşiler gerçekleştirilecek. Festivalde; dünya çapında tanınmış şefler ve ünlü isimler de yer alacak.

 • Vakfıkebir Ekmeği ve Külek Peyniri Coğrafi İşaret Aldı
  10:24 Vakfıkebir Ekmeği ve Külek Peyniri Coğrafi İşaret Aldı

  Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde üretilen ve coğrafi işaret almaya hak kazanan Vakfıkebir Ekmeği ve Külek Peyniri, bölgenin önemli kültürel ve gastronomik değerleri arasında yer alıyor.

 • Leos Carax, Doha Film Enstitüsü'nde ustalık sınıfına katıldı
  10:19 Leos Carax, Doha Film Enstitüsü'nde ustalık sınıfına katıldı

  Fransız senarist ve yönetmen Leos Carax, Doha Film Enstitüsü tarafından düzenlenen '2024 Qumra Sinema Günleri'nde ustalık sınıfına katıldı. Carax, sinemanın sürekli olarak yeniden keşfedildiğini savunarak, sinemanın diğer sanat dallarından farklı olarak sürekli olarak yeniliklere açık olduğunu belirtti. Ayrıca müzikal filmi 'Annette' ile Cannes Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanan Carax, müziğin yönetmenlik kariyerinde önemli bir yer tuttuğunu vurguladı.

 • Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Fosil Sergisi Avrupa Birliği Büyükelçilerini Etkiledi
  10:03 Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Fosil Sergisi Avrupa Birliği Büyükelçilerini Etkiledi

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın destekleri ile süren dünya paleontoloji tarihine ışık tutan 7,5 milyon yıllık fosillerin ayaklandırma çalışmalarının yer aldığı sergi, Avrupa Birliği büyükelçilerini kendisine hayran bıraktı.

 • Hindistan Kültürü İstanbul'da Kutlanıyor
  09:49 Hindistan Kültürü İstanbul'da Kutlanıyor

  Hindistan İstanbul Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen etkinlikler bugün başlıyor. Bihu halk dansı grubu İstanbul'a gelerek gösteriler sergileyecek. Program boyunca Hindistan kültürü ve mutfağı da tanıtılacak. Tüm etkinlikler ücretsiz ve halka açık olacak.

 • Edirne'de Balkan Ressamları Şehrin Güzelliklerini Resmediyor
  08:49 Edirne'de Balkan Ressamları Şehrin Güzelliklerini Resmediyor

  Edirne Valiliği tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında Balkan ülkelerinden 25 ressam, şehrin güzelliklerini resmediyor. Trakya Üniversitesi işbirliğinde düzenlenecek olan 1. Uluslararası Balkan Sempozyumu'nda Balkanlar'ın kültürel ve sanatsal yönleri ele alınacak. Ressamların eserleri, sempozyum kapsamında sergilenecek ve Edirne'nin tarihi ve turistik alanlarında çalışmalarını sürdürüyorlar. Sempozyumun sonunda ise Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bir konser düzenlenecek.

 • Sakarya'da Ramazan Sokağı 11 Mart'ta Açılıyor
  08:46 Sakarya'da Ramazan Sokağı 11 Mart'ta Açılıyor

  Sakarya'da gelenekselleşen Ramazan Sokağı, 11 Mart'ta kapılarını açacak. Sokakta atölyeler, tiyatro gösterimleri, sergiler ve kitap stantları yer alacak. Ayrıca, Seçkin Bayramoğlu'nun meddah hikayeleri çocuklar için anlatılacak. Açılışta Kur'an-ı Kerim tilaveti, musiki dinletisi ve karagöz gösterisi yapılacak. Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu son meclis toplantısına katıldı. Serdivan Belediye Başkan adayı Çelik, gençlerle buluştu.


Advertisement