Radisson Blu Bosphorus Hotel'de "Kargalar Kafeste" - Son Dakika

Radisson Blu Bosphorus Hotel'de "Kargalar Kafeste"

14.10.2015 15:47
Radisson Blu Bosphorus Hotel'de "Kargalar Kafeste"

İstanbul'un Boğaz'a en hakim semti Ortaköy'de bulunan Radisson Blu Bosphorus Hotel, misafirlerine unutulmaz caz geceleri yaşatmaya hazırlanıyor.

İstanbul'un Boğaz'a en hakim semti Ortaköy'de bulunan Radisson Blu Bosphorus Hotel, birbirinden özel programlar sunmaya devam ediyor. Misafirlerine caz dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan Radisson Blu Bosphorus Hotel'in ilk konuğu "Kargalar Kafeste" grubu oluyor.

Frank Sinatra ve Dean Martin'den esintiler içerirken, özellikle Vegas'ta yapılan ve Rat Pack Show olarak bilinen programa gönderme yapan organizasyon ilk olarak 30 Ekim Cuma günü gerçekleştiriliyor. Caz severlerin yoğun ilgi göstereceği programda 19.00-22.00 arası Starboard restoranda 4 aşamalı caz menüsü akşam yemeği ile sonrasında 22.00-01.00 arası Cruise lounge'da canlı müzik bulunuyor.

Kişibaşı 250 tl olan programda misafirler yemek boyunca ve Kargalar Kafeste'nin büyük bir keyifle gerçekleştireceği caz programı esnasında seçilmiş kırmızı ve beyaz şarapları ekstra bir ücret ödemeden tüketebiliyor. Kişi başı yemeksiz olarak 2 kadeh şarap ise 150 TL tutuyor. Boğazda caz geceleri, müzik tutkunlarına farklı bir deneyim yaşatıyor.

Kargalar Kafeste'nin efsane kadrosu Okan Şamil, Gökhan Abur, Cihan Ünal, Muzaffer Uludağ, Suna Yıldızoğlu, Yalçın Özden, Korkut Koray, Bilge Candan, Mutlu Doğan, Nezih Yeşilnil, Mihael Nahmias, Gökçe Coşkun ve Merve Dikarman Erk'ten oluşuyor.

YORUMLAR
500
SAHTE ALTIN ÇAKMAK DOLANDIRICILARI YİNE ORTAYA ÇIKTI SAHTE ALTIN ÇAKMAK DOLANDIRICILARI YİNE ORTAYA ÇIKTI HAYDARPAŞA GARI BEKLEME SALONUNUN RESTORASYONUNDA SON DURUM GÖRÜNTÜLENDİ HAYDARPAŞA GARI BEKLEME SALONUNUN RESTORASYONUNDA SON DURUM GÖRÜNTÜLENDİ İSTANBUL BOĞAZ'INDA GEMİ ARIZASI, EKİPLER TARAFINDAN KURTARILDI İSTANBUL BOĞAZ'INDA GEMİ ARIZASI, EKİPLER TARAFINDAN KURTARILDI
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Radisson Blu Bosphorus Hotel'de 'Kargalar Kafeste' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement