"8 kere imam nikahıyla evlendim" diyen Tuğba Altıntop geri adım attı: Yanlış hesaplamışım, 8 değil 3 - Son Dakika

"8 kere imam nikahıyla evlendim" diyen Tuğba Altıntop geri adım attı: Yanlış hesaplamışım, 8 değil 3

11.03.2023 14:43

"8 imam nikahı 1 kere de resmi nikahla evlendim" açıklamasıyla günlerce konuşulan Tuğba Altıntop, katıldığı canlı yayında konuya açıklık getirdi. Soruya bir anda cevap verdiğini ve rakamın doğru olmadığını söyleyen Altıntop, "Çok fazla söylemişim doğrusu 3 imam nikahım var. Diğerleri arkadaşımdı" dedi.

1996 yılında dereceye girdiği "Miss Turkey" güzellik yarışmasıyla adını duyuran ve sonrasında Rafet El Roman ile yaptığı evlilikle tanınan Tuğba Altıntop, paylaşımları ve açıklamalarıyla adından söz ettirdi. Geçtiğimiz günlerde 8 kez imam nikahı kıydırdığını söyleyen Altıntop, yanlış anlaşıldığını söyleyerek geri adım attı.

"8 DEĞİL 3 İMAM NİKAHIM VAR"

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Tuğba Altıntop, "Bir anda sorulunca heyecan yaptım, 8 imam 1 resmi nikahım var dedim. Sonra hesaplayınca yanlış olduğunu fark ettim. Çok fazla söylemişim doğrusu 3 imam nikahım var. Diğerleri arkadaşımdı. Yanlış hesaplamışım matematikten sınıfta kaldım" dedi.

"7 KOCALI HÜRMÜZ'DEN FAZLAYIM"

Tuğba Altıntop, daha önce katıldığı bir programda evlilikleriyle ilgili "7 kocalı Hürmüz'den fazlayım. 8 imam, 1 resmi nikah kıydım. Rafet dışındakileri tanımıyorsunuz. 2.5 yıl, 3 yıl, 2 yıl, 1 hafta, 10 gün süren de oldu" ifadelerini kullanmıştı.

'8 kere imam nikahıyla evlendim' diyen Tuğba Altıntop geri adım attı: Yanlış hesaplamışım, 8 değil 3
'8 kere imam nikahıyla evlendim' diyen Tuğba Altıntop geri adım attı: Yanlış hesaplamışım, 8 değil 3
YORUMLAR (6)
  • Serkan İlkeli : İnsanın aklına neler geliyor neler! Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Taner Arslan: Bunu normal vatandaş yapsa gerici Kadın hakları falan filan ama sanatçı elit denen kesim yaparsa modern ilginç 17 yaşındaki sanatçı denen kişi aynı evi paylaşırlarsa cesaret modern normal kişi yapsa yargılanır reşit olmayan kadına taciz diye Cevap Yaz 13 1 Yayından Kaldır
  • nihat karayel: diğerleri imam nikahsız olmuş o zaman Cevap Yaz 18 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin '8 kere imam nikahıyla evlendim' diyen Tuğba Altıntop geri adım attı: Yanlış hesaplamışım, 8 değil 3 - Son Dakika


Advertisement