8 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Fırat Tanış, yeni sevgilisi İklim Tamkan ile görüntülendi - Son Dakika

8 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Fırat Tanış, yeni sevgilisi İklim Tamkan ile görüntülendi

07.06.2022 09:18

Şubat ayında 8 yıllık eşi Kübra Tanış ile tek celsede boşanan oyuncu Fırat Tanış, önceki gün piyanist ve besteci İklim Tamkan ile Nişantaşı'nda görüntülendi.

8 yıllık eşi Kübra Tanış'tan ani bir kararla boşanan Aziz dizisinin Mösyö Pierre'i Fırat Tanış, önceki gün sevgilisi piyanist ve besteci İklim Tamkan ile Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Neşeli halleriyle dikkat çeken sevgililer görüntülenince suratları asıldı. Basın mensuplarının tüm sorularını cevapsız bırakan sevgililer "Konuşmayacağız" demekle yetindi.

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

Fırat Tanış ile İklim Tamkan ilk kez 2020 yılında yan yana görüldü. Fırat Tanış, 2020 yılında Behçet Necatigil şiiri 'Solgun Bir Gül Dokununca'yı seslendirmişti. Piyanoda ise İklim Tamkan yer almıştı. Müzikal anlamda işbirliği yapan Tanış ile Tamkan'ın arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddia edilmişti.

Sekiz Yıllık Eşinden Boşanmıştı! Yeni Sevgilisiyle Artık Kaçmıyor
YORUMLAR
500
Avusturya'yı fırtına vurdu: 2'si çocuk 5 ölü Avusturya'yı fırtına vurdu: 2'si çocuk 5 ölü Filistinli avukatlardan İsrail'in Gazze'de 5 çocuğun ölüme yol açan mezarlık saldırısına tepki Filistinli avukatlardan İsrail'in Gazze'de 5 çocuğun ölüme yol açan mezarlık saldırısına tepki Kapadokya'daki kiliseleri gezmek için dakikalarca sıra beklediler Kapadokya'daki kiliseleri gezmek için dakikalarca sıra beklediler
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin 8 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Fırat Tanış, yeni sevgilisi İklim Tamkan ile görüntülendi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement