Ali Sunal'dan Güldür Güldür açıklaması: Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok - Son Dakika

Ali Sunal'dan Güldür Güldür açıklaması: Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok

26.03.2023 11:08

Show TV'de yayımlanan Güldür Güldür programında depremle ilgili yaptığı konuşmanın ardından programdan ayrıldığı iddia edilen Ali Sunal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bir yere gittiğim yok, git diyen de yok" diyerek yalanladı.

Son dönemde skeçlerle gündeme damga vuran Komedi skeç programı Güldür Güldür'ün suncusu Ali Sunal, üç hafta önce yayımlanan programda depremle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Ali Sunal'ın bu açıklamalardan sonra programdan ayrılacağı iddia edildi.

İDDİALARI YALANLADI

Ali Sunal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı. Bir yere gitmediğini söyleyen Sunal, yola devam ettiklerini belirtti: "Efendim iyi pazarlar. Dün 'Güldür Güldür' kanalımız Show TV'de yayındayken benim ayrıldığım gibi asılsız bir bilgi yayılmış. Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok. Kanalımızda, bir parçası olmaktan gurur duyduğum programımızla devam ediyoruz. Hepinize sevgiler saygılar."

Ali Sunal'da Güldür Güldür açıklaması: Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok
Ali Sunal'da Güldür Güldür açıklaması: Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok
Ali Sunal'da Güldür Güldür açıklaması: Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok
YORUMLAR (10)
  • Gökmen Şimşek: Ağzınıza sağlık söylediğiniz tüm doğrular için Ali Sunal Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • TURGAY KAYA: Memlekette soytarı mı yok biri gider biri gelir..ne bu şimdi soytarılıkla hükümet mi olacaksınız alttan alttan giydirmeler falan işinize bakın millet soytarılığınıza gülüyor sadece... Cevap Yaz 27 58 Yayından Kaldır
  • Mesut Mesut: sen gitme bi yere biz gelmiyoruz olduğun yere show tv seni izlesin bizler ailece seni izlemeyeceğiz artık Cevap Yaz 88 120 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Ali Sunal'dan Güldür Güldür açıklaması: Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok - Son Dakika


Advertisement