Arabada serum aldı ardından konsere çıktı! - Son Dakika

Arabada serum aldı ardından konsere çıktı!

03.04.2022 13:55

Sevgilisi Cem Belevi ile tekrar barışan popçu İrem Derici, Zeytinburnu Olivium Avm'de sahne aldı. Konsere hasta geldiğini ifade eden Derici "Üç saat önce yatak yorgan yatıyordum. Arabada serum aldım" ifadelerini kullandı.

22. yılını kutlayan Olivium'da İrem Derici'yi yaklaşık 5.000 kişilik bir koro eşlik etti. Her söylenen şarkıya eşlik esen seyirci, bütün şarkıları bir ağızdan söyledi.

"EVDE YORGAN DÖŞEK YATIYORDUM"

Konsere hasta geldiğini belirten şarkıcı, "Arkadaşlar 3 saat önce evde yorgan, döşek yatıyordum. Biraz serum yedim ve buraya geldim. Hatta serumu arabada aldım" dedi.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, arabada serum aldı sahneye öyle çıktı

"HERKESİN RAMAZANINI KUTLARIM"

Sahnede fıstık yeşili bir takım giyen ve saçlarına örgü yaptıran İrem Derici, şöyle konuştu: "Herkesin Ramazanını kutlarım. Bol bereketli ve huzurlu geçmesini dilerim. Tüm tuttuğunuz dileklerinizin olması, tüm dualarınızın gerçekleşmesi dileğiyle."

Ünlü şarkıcı İrem Derici, arabada serum aldı sahneye öyle çıktı
YORUMLAR
500
Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Arabada serum aldı ardından konsere çıktı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement