AŞILARI OLUP BALIK KEYFİ YAPTILAR - Son Dakika

AŞILARI OLUP BALIK KEYFİ YAPTILAR

22.08.2021 12:16
AŞILARI OLUP BALIK KEYFİ YAPTILAR

Şarkıcı Ömür Gedik, Enbe Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker ve müzik sektörünün önemli prodüktörlerinden Samsun Demir, Sortie içinde yer alan Balıkçı Yılmaz'da buluştu.

Ömür Gedik, Enbe Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker ve müzik sektörünün önemli prodüktörlerinden Samsun Demir, Sortie içinde yer alan Balıkçı Yılmaz'da buluştu. Mekanın sahibi Yılmaz Morkoç'un birbirinden lezzetli mezelerine hayran kalan yakın dostlar, masada pandemiden sonra müzik dünyasında yaşanan sorunları konuştular. Dostlarıyla muhteşem boğaz manzarası eşliğinde balık keyfi yapan Ömür Gedik, "Hepimiz aşılarımızı olduktan sonra buluştuk. Uzun süredir bir araya gelemediğimiz için bu görüşme hepimize çok iyi geldi. Hem çok keyifli bir yemek yedik hem de yeni projeleri konuştuk" dedi.

YORUMLAR
500
Demet Evgar'ın ev düğünü semtin sakinlerini rahatsız etti! Demet Evgar'ın ev düğünü semtin sakinlerini rahatsız etti! Sanatçı Hilmi Yarayıcı, Müzik Yasağını Eleştirdi: 'Bu Yasakların Ortadan Kalkmasını Sağlayacak Bir Yargı Bilinci Olması Gerekiyor' Sanatçı Hilmi Yarayıcı, Müzik Yasağını Eleştirdi: 'Bu Yasakların Ortadan Kalkmasını Sağlayacak Bir Yargı Bilinci Olması Gerekiyor' CSO Ada Ankara, Başkent Kültür Yolu Festivali'nde uluslararası sanatçıları ağırlayacak CSO Ada Ankara, Başkent Kültür Yolu Festivali'nde uluslararası sanatçıları ağırlayacak
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin AŞILARI OLUP BALIK KEYFİ YAPTILAR - Son Dakika


Advertisement