Aşk Mantık İntikam'ın başrolü Burcu Özberk, afetzedeler için harekete geçti - Son Dakika

Aşk Mantık İntikam'ın başrolü Burcu Özberk, afetzedeler için harekete geçti

02.08.2021 20:11

Ünlü oyuncu Burcu Özberk, Haluk Levent'in kurucusu olduğu Ahbap Derneği aracılığıyla orman yangını nedeniyle evini kaybeden bir aileye beyaz eşya desteğinde bulunacağını hem de başrol oynadığı Aşk Mantık İntikam dizisinden kazandığı bir bölümlük ücretini ihtiyaç sahiplerine bağışlayacağını söyledi.

Türkiye'yi etkisi altına alan orman yangınlarını söndürme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Havadan ev karadan yapılan müdahalelerle yangınlar söndürülmeye çalışılırken evini kaybeden afetzedeler için de çalışmalar başladı. Birçok ünlü isim, afet bölgelerine yardım tırları göndermeye başladı. FOX TV'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin başrol oyuncusu Burcu Özberk de yangın evini kaybeden bir aileye yardım edeceğini açıkladı.

HEM BEYAZ EŞYA ALACAK HEM DE MADDİ YARDIMDA BULUNACAK

Bu anlamlı yardım için Haluk Levent'le iletişime geçen Özberk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: Bugünlerde ülke olarak zor zamanlardan geçiyoruz. Ormanlarımız, evlerimiz, canlarımız yanıyor. Herkes gibi tarifsiz üzüntü içindeyim. Yüreğim ağzımda yangınların bir an önce sönmesini beklerken böyle günlerde dayanışma göstermemizin de önemini anlıyorum. Tabi ki tüm yaraları sarmayacak, giden gelmeyecek ama kardeşlerimizin yanında olmak çok kıymetli. Ben de AHBAP Derneği aracılığıyla yangında evi yanan bir aileye beyaz eşya desteğinde bulunacağım ve oynadığım dizinin bir bölüm ücreti ile destek sağlayacağım. Gelin yaralarımızı hep beraber saralım.."

Aşk Mantık İntikam'ın başrolü Burcu Özberk, afetzedeler için harekete geçti

Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları, Aslan Ailem, Afili Aşk ve Çocukluk gibi birçok dizide rol alan ve başarısıyla kısa sürede adından söz ettiren 32 yaşındaki burcu Özberk, şimdilerde Aşk Mantık dizisinde Esra karakterini canlandırıyor.

Aşk Mantık İntikam'ın başrolü Burcu Özberk, afetzedeler için harekete geçti
Aşk Mantık İntikam'ın başrolü Burcu Özberk, afetzedeler için harekete geçti
YORUMLAR
500
Edirne Belediye Başkanı Gürkan: 'Adeta Yeni Bir Kurtuluş Savaşı'ndayız…' Edirne Belediye Başkanı Gürkan: 'Adeta Yeni Bir Kurtuluş Savaşı'ndayız…' Kılıçdaroğlu, Edirne'de: 'Yeniden Kurtuluşu Başlatmamız Lazım' Kılıçdaroğlu, Edirne'de: 'Yeniden Kurtuluşu Başlatmamız Lazım' AGİT Genel Sekreteri Schmid: Türkiye'nin arabuluculuğu takdire şayan AGİT Genel Sekreteri Schmid: Türkiye'nin arabuluculuğu takdire şayan
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Aşk Mantık İntikam'ın başrolü Burcu Özberk, afetzedeler için harekete geçti - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement