Aslıhan Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan takipçisini ifşa etti - Son Dakika

Aslıhan Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan takipçisini ifşa etti

12.11.2019 13:33

Ufak tefek Cinayetler dizisinde Merve karakteriyle hafızlara kazınan oyuncu Aslıhan Gürbüz de sosyal medyada tacize uğrayan isimler arasına girdi. Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan kişiyi ifşa etti.

Son günlerde giderek artan sosyal medyada ünlü isimlere taciz olayının son mağduru güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz oldu. Bir süre oyunculuğa ara veren ve çiftçiliğe merak salan Gürbüz, takipçisinden taciz mesajları aldı.

"PAYLAŞAMAYACAĞIM KADAR AĞIR ŞEYLER VAR"

Ünlü oyuncu Yasemin Allen, geçtiğimiz günlerde kendisini mail yoluyla taciz eden ve 'tecavüzle' ilgili çirkin mesajlar atan sapığını ifşa etmişti. Başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz de kendisine Instagram'da tacizde bulunan sapığını ifşa ederek, "Bu sapığın paylaşamayacağım kadar ağır tacizleri var. Anne babalar evlatlarınızı iyi yetiştirin! Sonra dikkat çekmek için bir kadını taciz ediyorlar." sözleriyle ebeveynlere seslendi.

Aslıhan Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan takipçisini ifşa etti

MAHKEMEYE VERMEYE HAZIRLANIYOR

Gürbüz, "Çok beğeniyorum seni. İlgini çekmek için abuk sabuk şeyler yazdım" diyen sapığını mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

Aslıhan Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan takipçisini ifşa etti

"CİNSEL ORGANINIZ GÖRMEK ZORUNDA DEĞİLİM"

Ünlü kadınların kabusu haline gelen sosyal medya tacizine Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten de "Haberiniz olsun diye söylüyorum. Cinsel olarak taciz edildiğim her mesajın sahibi savcılığa gidiyor. Haberiniz olsun yani. Eleştiri, linç, hakaret falan bunların hepsi canım ciğerim ama ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim" diyerek isyan etmişti.

Aslıhan Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan takipçisini ifşa etti
Aslıhan Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan takipçisini ifşa etti
YORUMLAR (16)
  • Hakkarili: Sırf medya kendisini haber etsin diye milleti ifşa ediyorlar . Ben Egm müdürü olsam bu kadını tutuklardım. Çıplak pozlarla Erkekleri azdırıp sonra şikayet eder gibi ifşa ediyor diye. Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
  • Erkan: Emniyet müdürü tutuklayamaz, manavcı tutuklar sen iyisi mi manavcı ol. 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Son Dakika | Tutuklanan öğretmenin taciz ettiği öğrenci sayısı 26'ya çıktı Son Dakika | Tutuklanan öğretmenin taciz ettiği öğrenci sayısı 26'ya çıktı Genç kız odaya bir anda girdi, babası şaştı kaldı! İşte sosyal medyanın konuştuğu düet Genç kız odaya bir anda girdi, babası şaştı kaldı! İşte sosyal medyanın konuştuğu düet Karabük'te 'Sosyal Medyadan Sosyal Meydana' etkinliği düzenlendi Karabük'te 'Sosyal Medyadan Sosyal Meydana' etkinliği düzenlendi

Son Dakika Magazin Aslıhan Gürbüz, kendisine taciz mesajları atan takipçisini ifşa etti - Son Dakika


Advertisement