Kurtuluş Yolu'ndan İlk Tanıtım - Son Dakika

Kurtuluş Yolu'ndan İlk Tanıtım

21.09.2022 19:32
Kurtuluş Yolu'ndan İlk Tanıtım

Atatürk'ün milli mücadele dönemi ve Samsun'a çıkışının anlatıldığı 'Kurtuluş Yolu' filminin beklenen teaserı yayınlandı.

Kurtuluş Yolu filminde Mustafa Kemal Atatürk'e Ümit Cem Şenol, annesi Zübeyde Hanımı ise usta oyuncu Ayşen İnci canlandırıyor. Cumhuriyetin kuruluşunun 100'cü yılında vizyona girecek film ise şimdiden merak konusu oldu.

Sosyal medyada yayınlanan teaser şimdiden binlerce beğeni alırken Ümit Cem Şenol'un Atatürk'e benzerliği ise dikkat çekici.

YORUMLAR
500
Gençlik ve Spor Bakanlığı, 64 Bin Metrekare Aoç Arazisini Bir Spor Kulübüne Tahsis Etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı, 64 Bin Metrekare Aoç Arazisini Bir Spor Kulübüne Tahsis Etti. Anagold Madencilik: 'Sedat Cezayirlioğlu ve Avukatının İddiaları Asılsızdır' Anagold Madencilik: 'Sedat Cezayirlioğlu ve Avukatının İddiaları Asılsızdır' Hüseyin Baş: Laiklik Bizim İçin Vazgeçilmez Bir Kırmızı Çizgidir. Atatürk Partimizin Kırmızı Çizgisidir Hüseyin Baş: Laiklik Bizim İçin Vazgeçilmez Bir Kırmızı Çizgidir. Atatürk Partimizin Kırmızı Çizgisidir
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kurtuluş Yolu'ndan İlk Tanıtım - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement