Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi - Son Dakika

Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi

17.09.2021 20:08

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, sosyal medya hesabından siyah sütyenli pozunu paylaşarak, "Doğrulanmış; ben eskiden herkes bana aşık sanıyordum" notu düştü. Şarkıcının fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Sosyal medya hesabından sütyenle ilgili attığı tweetler nedeniyle hayranlarıyla samimi diyaloglar yaşayan ünlü şarkıcı Aynur Aydın, adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı iddialı paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.

SİYAH SÜTYENLİ POZUNU PAYLAŞTI

Aydın, siyah sütyenle olan pozunu Instagram hesabından paylaştı. Fotoğrafa kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi. Aydın, paylaşıma da şu notu düştü:

Doğrulanmış; ben eskiden herkes bana aşık sanıyordum

Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi
Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi

Son Dakika Magazin Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Dünya bu videoyu konuşuyor! Ormanda görünen kurt adam, kendisini çeken kameraya saldırdı 12:37 Dünya bu videoyu konuşuyor! Ormanda görünen kurt adam, kendisini çeken kameraya saldırdı Son seçim anketinde dikkat çeken detay! 4 parti dümeni Millet İttifakı'na kırarsa aradaki fark 20 puana yükseliyor 12:18 Son seçim anketinde dikkat çeken detay! 4 parti dümeni Millet İttifakı'na kırarsa aradaki fark 20 puana yükseliyor Kurşunlandı, boğuldu, kaza geçirdi, elektrik çarptı, kalbi durdu ama yine de hayatta kaldı! Onun lakabı artık 12:10 Kurşunlandı, boğuldu, kaza geçirdi, elektrik çarptı, kalbi durdu ama yine de hayatta kaldı! Onun lakabı artık "Kedi"
Dehşete düşüren cinayet! 12:03 Dehşete düşüren cinayet! "Seni oğlan yapacağım" diyen adamı öldürüp cinsel organını kopardı Akaryakıttaki zamlar gıdayı da vuracak! Fiyatların en az yüzde 30 yükselmesi bekleniyor 11:49 Akaryakıttaki zamlar gıdayı da vuracak! Fiyatların en az yüzde 30 yükselmesi bekleniyor Masaya vurarak, 11:33 Masaya vurarak, "Onu istemiyorum" demişti! Ali Koç'un hedefindeki Metin Tokat, ayrıldı
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den cesur pozlar! Arka arkaya derin yırtmaçlı elbiseli pozlarını paylaştı 11:04 Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den cesur pozlar! Arka arkaya derin yırtmaçlı elbiseli pozlarını paylaştı Bu okuldan mezun olan öğrenciler, 5 bin lira maaşla hemen işe başlayabiliyor 10:36 Bu okuldan mezun olan öğrenciler, 5 bin lira maaşla hemen işe başlayabiliyor
Advertisement